آموزش زبان ژاپنی نصرت

آموزش زبان زاپنی

اموزش زبان نصرت

آموزش زبان ژاپنی نصرت

آموزش زبان ژاپنی

آموزش زبان ژاپنی نصرت راهی برای یادگیری سریع مکالمه ژاپنی

اموزش ژاپنی با نصرت در یک ماه بدون نیاز به کتاب و جزوه

مکالمه سریع به روش نصرت

قابلیت اجرا بر روی کامپیوتر , موبایل و DVD player و MP3

مهارت کامل در زبان ژاپنی در یک ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس

روش استفاده آسان برای تمام سنین با هر سطح آشنایی به زبان ژاپنی

برگرفته از جدیدترین متد آموزشی روز جهان

تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری

تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف

ساعت ها آموزش شامل محاوره , آشنایی با لغات , آموزش حروف اضافه , آشنایی با جمله سازی

آموزش زبان ژاپنی نصرت

آموزش زبان ژاپنی به روش نصرت چندین سال است که مورد استفاده زبان آموزان قرار می گیرد.این مجموعه برای افرادی که در صحبت کردن (Speaking) مشکل دارند، بسیار کاربردی است و کمک می کند تا زبان آموز بتواند از گنجینه لغاتی که در ذهن دارد بهتر استفاده کند. بر خلاف تفکر عموم این مجموعه لغات را یاد نمی دهد بلکه روش درست شنیدن و صحبت کردن را به شما آموزش می دهد.

پس حتی اگر زبان شما در سطح متوسط به بالا است، استفاده از این مجموعه توصیه می شود چرا که سرعت مکالمه شما را چندین برابر خواهد نمود. آموزش مکالمه زبان انگلیسی نصرت در ۹۰ روز و سایر زبان ها در 30 روز، بدون نیاز به کتاب،جزوه و مدرس  فقط با روزی ۳۰دقیقه مطالعه تنظیم شده است.

جهت دانلود درس نمونه اول و آخر مجموعه از لینک های زیر استفاده کنید

دانلود درس اول مجموعه آموزش زبان ژاپنی به روش نصرت

دانلود درس آخر مجموعه آموزش زبان ژاپنی به روش نصرت

آموزش صوتی زبان ژاپنی نصرت

دروس در این سیستم آموزشی به صورت فایل های صوتی آماده شده است و شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش دادن به این فایل های صوتی دارید. در این آموزش ها با تکرار های هوشمندانه و برگشتی، لهجه شما از ابتدا به درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت.شنیدن دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوم از شما تمریناتی می خواهد (تکرار برخی از جملات) که خود این مسأله برای شما بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.

– اگر تا اندازه ای به زبان مسلط باشید، این دوره آموزشی از سطح مبتدی تا عالی، بدون استفاده از کتاب،شما را در یادگیری زبان کمک خواهد کرد.

– در ابتدا مکالمه ای پخش می شود، سپس روی تک تک لغات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و طرز تلفظ آنها آموزش داده می شود.

– این دوره برای آموزش زبان ژاپنی شامل 90 درس و سایر زبان ها شامل 30 درس می باشد.

– آموزش مکالمه زبان به صورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوینده و ساختن جمله با کلمات بیان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی تعیین شده باعث می گردد اطلاعات از حافظه موقت به حافظه اصلی منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.

مزیت این شیوه آموزشی چیست؟

مزیت این روش یادگیری عملی یک زبان است.بسیاری از استادان زبان بر این باورند که یادگیری عملی یک زبان خارجی این است که به آن کشور سفر کنند و مدتی را در بین مردم آنجا سپری کنند این مجموعه این مسئله را برای شما فراهم می کند افزون بر این قواعد زبان را به صورت عمیق و درونی آموزش می دهد و شما بدون این که متوجه شوید تمام قواعد زبان را ناخودآگاه فرا می گیرید.

یادآوری بین زمانی مندرج (بر پایه قوای ذهنی و به خاطر سپاری اطلاعات جدید در بزرگسالان)

اصل پیش بینی (پرسش از دانشجو بر اساس آموخته های جدید)

برنامه بر پایه یادگیری زنده,به کار گرفتن دانشجو در موقعیت های روزمره و واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته ها است درست به مانند اینکه در کشور بیگانه حضور فیزیکی دارید .

بر اساس این روش در هر زبانی یک هسته کلامی وجود دارد که با فراگیری مجموعه لغاتی که بیشترین و ضروری ترین کاربرد را دارد در هر زبانی میتوان بی آنکه مغز را با لغات غیر ضروری و اطلاعات غیر کاربردی انباشته کرد زبان را آموخت.

و اینک نسخه برتر و به روزتر مجموعه زبان ژاپنی نصرت را به شما معرفی می کنیم.

آموزش زبان ژاپنی نصرت نسخه صادراتی

آموزش زبان ژاپنی نصرت از برترین و محبوب ترین مجموعه هایی است که جهت آموزش کامل زبان ژاپنی برای زبان آموزان فراهم گردیده است و بر روی تمام مهارت های زبان ژاپنی شامل گویش،تلفظ و مکالمات تاثیر گذار هست . این پکیج برگرفته از جدیدترین متد آموزشی روز جهان می باشد . نسخه آموزش زبان ژاپنی به صورت صوتی است که قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه ها از جمله کامپیوتر، پلیر خانگی ، موبایل ، ضبط ماشین و … می باشد پس به راحتی در هر زمان و موقعیتی که هستید می توانید از این پک به راحتی استفاده کنید.

دانلود رایگان آموزش زبان ژاپنی نصرت

آموزش زبان نصرت ژاپنی

آموزش جامع زبان ژاپنی به فارسی

شامل 60 جلسه آموزش مکالمات

فایل های صوتی Mp3

قابل اجرا روی کامپیوتر و پلیر خانگی

دانلود مجموعه صوتی آموزش زبان ژاپنی نصرت

به دلیل رعایت حقوق مولفین و منصفین و رعایت قانون کپی رایت در ایران در این سایت دانلود رایگان مجموعه های آموزش زبان نداریم و دوستان و علاقمندان به یادگیری زبان بهتر است به تهیه نسخه های اورجینال با کیفیت صدای عالی بپردازند که جهت تهیه نسخه صوتی زبان ژاپنی می توانید بر روی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید. همچنین این نکته قابل بیان است که به دلیل صوتی بودن نسخه های آموزشی فایل متنی مثلا آموزش زبان ژاپنی pdf همراه مجموعه ها نیست زیرا طبق تحقیقات بهترین روش یادگیری یک زبان جدید فقط استفاده از قدرت شنیداری و گوش دادن به آموزش ها می باشد.

خرید پستی

کانال تلگرام زبان نصرت

آموزش زبان در تلگرام محبوبیت زیادی دارد و علاقمندان خاص خود را دارد، بسیاری از افراد هستند که دوست دارند تا هنگامی که در گوشی خود به گشت و گذار میپردازند و یا در حال تفریح با گوشی خود هستند مقداری هم تمرین آموزش زبان کنند و زبان یاد بگیرند، علاوه بر ان گوشی و تبلت وسایلی هستند که در دسترس بیشتر هستند و زمان بیشتر را افراد مختلف با آنها طی میکنند به همین علت یک کانال تلگرام خوب و آموزنده میتواند به شما کمک زیادی بکند در زیر لینک عضویت در کانال تلگرام موسسه نصرت قرار داده شده که با عضویت در آن میتوانید از جدیدترین اخبار، اموزش های رایگان و هزاران نمونه ضرب المثل، لطیفه و مطالب آموزنده زبان های خارجی آشنایی پیدا کنید.

برگشت به بالا
0