خودآموز مکالمه انگلیسی

خودآموز مکالمه انگلیسی

خودآموز زبان انگلیسی همراه با سی دی

خودآموز مکالمه انگلیسی

خودآموز مکالمه انگلیسی ارسال پستی زبان نصرتخرید از سایت زبان نصرت خرید پستی 
 

خودآموز زبان انگلیسی همراه با سی دی

خودآموز مکالمه انگلیسی نصرت شامل یک جلد کتاب به همراه یک لوح فشرده است. هدف از ارائه این مجموعه یادگیری مکالمات روزمره زبان انگلیسی است. بسیاری از افراد وجود دارند که لغات زیادی حفظ هستند و می توانند بسیاری از متن های عمومی و تخصصی را ترجمه کنند اما همین افراد هنگام در بسیاری از مکالمات روزمره ساده هم دچار مشکل هستند. دلیل این مشکل این است که این افراد بر روی قسمت مکالمه و شنیدار زبان توجه زیادی نکرده ایند.

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی مکالمه

مجموعه خودآموز مکالمه زبان انگلیسی به همراه یک لوح فشرده به راحتی در مدت کوتاه 90 روز مشکل این افراد را حل می کند البته این زمان می تواند با توجه به دانش اولیه زبان آموز و مدت زمانی که او برای تمرین و تکرار روزانه وقت می گذارد می تواند کمتر هم باشد. و از آنجایی که نیازی به شرکت در کلاس نیست برنامه شما فقط مربوط به خودتان می شود و می توانید به راحتی با توجه به شرایط موجود آن را تغییر دهید. با خود آموز مکالمه انگلیسی گام به گام انگلیسی صحبت کردن را با کمترین هزینه ممکن تجربه کنید.

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

از آنجایی که شیوه های آموزشی و یادگیری زبان اموزان متفاوت است یعنی برخی از طریق شنیداری و برخی به صورت متنی بهتر آموزش ها را یاد میگرند از این رو کتاب خود آموز انگلیسی به 4 روش شنیداری، گفتاری، دیداری و نوشتاری  تهیه شده است تا زبان آموز در زمان اموزش بتواند از تمامی حواس خود استفاده کرده و در یادگیریش تسریع ببخشد.این کتاب در 90 درس شامل خلاصه دستور زبان، مکالمه روزانه، لغات و اصطلاحات تعبیه شده است .به دلیل کتابی بودن این مجموعه خرید دانلودی یعنی دانلود آموزش مکالمه زبان انگلیسی وجود ندارد و علاقمندان می توانند به صورت خرید پستی به تهیه این مجموعه بپردازند.

کتاب خود آموز انگلیسی

کتاب خودآموز مکالمه انگلیسی

یادگیری مکالمه انگلیسی در 90 روز

بیان خلاصه دستور زبان انگلیسی

آموزش تلفظ لغات و اصطلاحات

به صورت کاملا خود آموز

همراه با CD آموزشی

آموزش مکالمات روزانه

 

خرید پستی

دانلود رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی

دانلود آموزش مکالمه زبان انگلیسی به دلیل رعایت قانون و حقوق مولفین و همچنین کتابی بودن این مجموعه وجود ندارد و سایت هایی که پست هایی با محتوای دانلود رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی را قرار داده اند به صورت قانونی با آنها برخورد می شود و کیفیت فایل های ارائه شده همچون فایل های اصلی نیست پس شما عزیزان برای بهره بردن از آموزش با کیفیت از سایت های معتبر اقدام به خرید مجموعه های اورجینال بکنید.که در این صورت سفارش شما از طریق پست در محل مورد نظرتان ارسال می شود.

آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

آموزش زبان در تلگرام محبوبیت زیادی دارد و علاقمندان خاص خود را دارد، بسیاری از افراد هستند که دوست دارند تا هنگامی که در گوشی خود به گشت و گذار میپردازند و یا در حال تفریح با گوشی خود هستند مقداری هم تمرین آموزش زبان کنند و زبان یاد بگیرند، علاوه بر ان گوشی و تبلت وسایلی هستند که در دسترس بیشتر هستند و زمان بیشتر را افراد مختلف با آنها طی میکنند به همین علت یک کانال تلگرایم خوب و آموزنده میتواند به شما کمک زیادی بکند در زیر لینک عضویت در کانال تلگرام موسسه نصرت قرار داده شده که با عضویت در آن میتوانید از جدیدترین اخبار، اموزش های رایگان و هزاران نمونه ضرب المثل، لطیفه و مطالب آموزنده زبان های خارجی آشنایی پیدا کنید.

برگشت به بالا
0