آموزش زبان ایتالیایی talk now

آموزش زبان ایتالیایی talk now

آموزش زبان ایتالیایی 

آموزش زبان ایتالیایی talk now با محیط کاملا فارسی 

استفاده از آسانترین و سریع ترین متد آموزش زبان دنیا Talk Now 

یادگیری زبان ایتالیایی به روش جدید Talk Now یکی از موثرترین و پیشرفته ترین روش های آموزش زبان در دنیا. نرم افزار Talk Now یک دوره کامل آموزش زبان ایتالیایی است که از سوی کمپانی Euro Talk تولید شده است و محیط آن فارسی سازی شده و بومی گردیده تا ایرانیان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند
آموزش زبان ایتالیایی به روش Talk now برای افرادی طراحی شده که قصد یادگیری سریع زبان ایتالیاییرا دارند و آموزش را به شیوه ای سرگرم ننده ارائه می کند.پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فرصت کافی برای Native شدن در یک زبان را ندارید ، اما نیاز به یادگیری سریع اطلاعات ان زبان دارید سایت زبان نصرت استفاده از نرم افزار Talk now را به شما پیشنهاد می دهد.

آموزش زبان ایتالیایی talk now

آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی talk now

آموزش زبان ایتالیایی talk now

نرم افزار آموزش زبان ایتالیایی talk now دارای 9 موضوع اساسی از جمله لغات پایه ، غذاها ، رنگها ، عبارات ، اعضای بدن، اعداد ، ساعت ، خرید و کشورها می باشد .که هریک از این موضوع ها خود شامل لغات ، تمرین مکالمه ، بازی آسان ، بازی مشکل ، چاپ و دیکشنری تصویری می باشد.نرم افزار آموزش زبان ایتالیایی کاربری بسیار ساده و روانی دارد و بازی های مختلف هر بخش در حین سرگرمی باعث می شود که لغات و عبارات زیادی را بیاموزید.امتیازاتی که در هر بازی کسب مب کنید برای شما ثبت می شوند.

نکته بسیار جالب این آموزش زبان ایتالیایی Euro talk امکان انتخاب محیط نرم افزار به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی می باشد .با قراردادن محیط نرم افزار در حالت فارسی در هنگام استفاده و کار با نرم افزار ترجمه فارسی تمام لغات و جملات را نیز مشاهده خواهید کرد.

یوروتاک

یوروتاک مجموعه ای اموزشی است که برای یادگیری زبان های خارجی بسیار مفید است.شما قادر خواهید بود با آموزش زبان به روش یوروتاک در هر سنی که باشید با امکانات بسیار زیبا و فوق العاده این برنامه زبان خارجی مورد نظرتان را یاد بگیرید.یادگیری زبان با کمک این نرم افزار برای شما امری آسان و ممکن خواهد بودو می توانید جملات و لغات پر مصرف در مکالمه و محاوره روزمره را اموزش ببینید و با خارجیان براحتی ارتباط برقرا کنید.

 مجموعه آموزش زبان ایتالیایی talk now موجود نیست . شما علاقمندان به یادگیری زبان ایتالیایی می توانید از برترین و به روزترین مجموعه ها در زمینه آموزش زبان ایتالیایی در کادر زیر دیدن فرمایید.

[woodmart_products element_title=”محصولات آموزش زبان ایتالیایی ” taxonomies=”52″ columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no”]
برگشت به بالا
0