نحوه یادگیری زبان اسپانیایی به چه صورت است؟

اگر می خواهید بدانید که نحوه یادگیری زبان اسپانیایی به چه صورت است این مقاله را با دقت تا پایان مطالعه کنید تا با آن آشنا شوید.

در هر کاری شروع سخت ترین قسمت است ، اما در یادگیری یک زبان جدید شروع اغلب سرگرم کننده ترین قسمت است. همه چیز جدید است ، و دنیای فرهنگ اسپانیایی زبان برای شما باز می شود. پس از آن است که همه چیز شروع می شود و سختی سر می رسد.

اگر از ابزارهای مطالعه درست استفاده نمی کنید و یا یک مسیر یادگیری هوشمند را دنبال نمی کنید ، سردرگم و ناامید خواهید شد. جدید بودن یک زبان جدید از بین می رود و ناگهان جزوه اسپانیایی شما در حال جمع آوری گرد و غبار در زیر تخت شماست.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه شروع به یادگیری زبان اسپانیایی کنید و مهارت های اسپانیایی خود را با موفقیت در جهت تسلط رشد دهید. ما طیف وسیعی از منابع یادگیری را که می توانید با سبک یادگیری شخصی خود تطبیق دهید ، به علاوه نکاتی برای تقویت انگیزه و جلوگیری از بی انگیزگی ، پوشش خواهیم داد.

شما می دانید که می خواهید یاد بگیرید چگونه اسپانیایی صحبت کنید. بگذارید به شما نشان دهیم که چگونه این زبان زیبا را با موفقیت یاد بگیرید.

نحوه یادگیری زبان اسپانیایی بدون آزمایش و خطا

۱- زمینه کار خود را با دوره های اسپانیایی پر کنید.

این دوره ها امتحان شده گزینه های درست ، برای یادگیری زبان اسپانیایی هستند. آن ها حتی از ابتدای کار با اصوات و ساختارهای اسپانیایی درگیر می کند ، و سپس شما را به سمت پیشرفت اسپانیایی و فراتر از آن سوق می دهند.

همه آن ها کمی متفاوت هستند ، بنابراین ، مانند بسیاری از موارد ، هیچ برنامه ای یکسان نیست. آنچه را که هرکدام ارائه می دهند در نظر بگیرید و موردی را انتخاب کنید که به بهترین نحو با سبک و اهداف یادگیری شخصی شما مطابقت داشته باشد.

دوره های رایگان FSI برای خودآموزی

این گزینه  شامل دوره هایی است که موسسه خدمات خارجی برای آموزش زبان به دیپلمات ها و مقاماتی که در سطح بین المللی سفر می کنند ، استفاده می کند. یک گنجینه گرانبها از مواد صوتی و خواندن درجه یک را دریافت می کنید که می توانید در برنامه خودتان دنبال کنید.

بخش اسپانیایی شش دوره مختلف دارد که شامل دوره های زبان اصلی به ویژه برای مناطق مختلف اسپانیایی زبان است.

دوره زبان غیر خطی Ouino

اووینو خود را به عنوان روش اصلی برای یادگیری اسپانیایی مورد استفاده قرار می دهد – ایده این است که از Ouino برای یادگیری ملزومات زبان استفاده کنید و سپس یادگیری خود را با منابع دیگر (مانند خواندن به زبان اسپانیایی یا داشتن یک تبادل زبان) در کنار آن تکمیل یا تقویت کنید.

Ouino همچنین یک دوره زبان غیر خطی است ، به این معنی که می توانید تقریباً به هر ترتیبی که می خواهید ، دروس را بگیرید. این به شما کمک می کند تا اهداف زبان شخصی خود را تعیین کنید و سطح مهارت خود را تعیین کنید.

دروس اسپانیایی با اندازه بوسو

فکر بوسو این است که هر وقت آزاد در برنامه شما – حتی اگر تنها ۱۰ دقیقه زمان باشد – برای بهبود زبان اسپانیایی شما به کار بگیرد. دروس آن ها به صورت جامع و خلاصه طراحی شده است ، بنابراین می توانید در حالی که بین جلسات هستید یا منتظر اتوبوس هستید ، یاد بگیرید.

برنامه اسپانیایی بیش از ۸۰ واحد دارد ، بنابراین کافی است تا اصول اولیه و موارد دیگر را نیز پوشش دهد. آن ها نوشتن ، مرور ، تکرار و یادگیری آفلاین را با بارگیری دروس ارائه می دهند.

۲- قبل از شروع کار از مشکلات ناشی از به کار بردن اشتباه Ser / Estar جلوگیری کنید.

یکی از متداول ترین مشکلات زبان انگلیسی بومی که آموختن اسپانیایی است ، سردرگمی بین Ser / Estar است ، که هر دو به معنای بودن هستند. شما همیشه از این افعال استفاده می کنید درست از زمان دریافت ، بنابراین تفاوت های آن ها را زود بیاموزید.

Ser  یک موضوع یا وضعیت دائمی را توصیف می کند. کلمه دیگری که وقتی به امور دائمی فکر می کنیم به ذهن متبادر می شود. مانند سنگ محکم ، اساساً تغییرناپذیر است. Ser زمان ، روابط ، افراد یا چیزها ، مشاغل و مالکیت را توصیف می کند – موارد غیر قابل تغییر.

Son las ocho. (ساعت هشت است.)

Dona es mi hermana. (دونا خواهر من است.)

El gato es rojo. (گربه قرمز است.)

Juan es electricista. (خوان برق است.)

Ese carro azul es mío. (آن ماشین آبی من است.)

Estar  حتی ساده تر است زیرا هر چیزی را که موقت است توصیف می کند. کلمه estar در آن دارای t است – و این باعث می شود ارتباط با کلمه موقتی باشد. می دانیم ساده به نظر می رسد – اما جواب می دهد.

برای توصیف مکان ، اقدامی که در حال حاضر اتفاق می افتد یا چیزی بسیار موقت مانند خلق و خوی یا احساس استفاده کنید.

El libro está sobre la mesa. (کتاب روی میز است.)

Estamos bailando. (ما می رقصیم.)

Ella está enojada. (او عصبانی است.)

در صورتی که قصد دارید زبان اسپانیایی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم نرم افزار آموزش رزتا استون ۴ زبانه به همراه نسخه اندروید را تهیه کنید.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش ۴ زبان روسی، اسپانیایی ،ایتالیایی و سوئدی

آموزش در ۵ سطح مقدماتی تا پیشرفته

قابل استفاده در کامپیوتر و اندروید

۳- از ویژگی های اصلی اسپانیایی راهنمای نوشتاری است.

این یک راه آسان است تا بتوانید نوشتار اسپانیایی خود را مسلط و حرفه ای کنید حتی وقتی تازه مبتدی هستید. درست مانند یادگیری زود هنگام ، ایجاد عادات خوب نوشتن ، زندگی شما را با پیشرفت آسان تر می کند.

نگارش و علائم لهجه اسپانیایی برای نویسندگان جدید اسپانیایی می تواند سخت و نگران کننده باشد ، اما واقعاً این گونه نیست. سه علامت تفکیک کننده در اسپانیایی وجود دارد که استفاده از آن ها کاملاً واضح است.

تیلد که انگلیسی زبانان آن را کوچک ترین کلمه piñata می شناسند ، فقط حرف n را از ñ متمایز می کند.

علائم لهجه بالاتر از مصوت ها می رود تا تأکید بر هجا که برجسته می شوند ، مانند árbol (درخت). کم ترین علامت نقطه گذاری ، تغییر تلفظ را از gu به w نشان می دهد – به عنوان مثال ، در کلمه pingüino( پنگوئن).

ممکن است که در مورد علائم نگارشی وارونه از کاربردهای اسپانیایی تعجب کنید. علامت تعجب معکوس و علامت سؤال در ابتدای هر عبارت یا سؤالی ظاهر می شود که با هر کدام از این علامت ها پایان می یابد.

اگر قصد تعجب دارید ، به دو علامت تعجب نیاز دارید.

¡Maravilloso! (عالی!)

و اگر می خواهید سوال کنید ، به دو علامت سؤال نیاز دارید.

¿Por qué? (چرا؟)

۴- یادگیری خود را با دروس مختلف متنوع کنید.

همان طور که قبلاً اشاره شد ، به راحتی می توانید انگیزه خود را به محض گذر از هیجان و انفجار اطلاعات یک زبان جدید از دست بدهید و مفاهیم شروع به مشکل تر شدن می کنند. این منابع بی نظیر درسی اسپانیایی ، مسائل را با هم مخلوط کرده و آن را سرگرم کننده نگه می دارد ، بنابراین در صورت نیاز بیشتر ، حرکت خود را از دست نمی دهید.

دوره های اسپانیایی معتبر برای صحبت واقعی

زبان اسپانیایی معتبر یک دوره سنتی نیست. این طراحی شده است تا اسپانیایی واقعی را به شما بیاموزد که در خیابان خواهید شنید.

این ویژگی شامل روایت های صوتی است که توسط گویندگان بومی اسپانیایی غیر عادی عمل می شود. نه تنها شما انواع لهجه ها و داستان های کاملاً منحصر به فرد را می شنوید ، Gritty Spanish حتی شامل صداهای پس زمینه در صدا نیز می شود ، بنابراین شما در واقع آماده هستید که بیرون بروید و در زندگی واقعی صحبت کنید ، نه فقط در کلاس درس.

البته ، برای اطمینان از اینکه در واقع از آنچه می شنوید یاد می گیرید ، Gritty Spanish شامل یادداشت های PDF و نسخه های خطی نیز است.

این دوره بسیار پرطرفدار بوده است و اکنون یک دوره آغازین اسپانیایی ، مناسب برای زبان آموزان مبتدی است.

۵- خود را در دنیای اسپانیایی زبان غوطه ور کنید.

یکی از موثرترین (و لذت بخش ترین) روش های دستیابی به تسلط ، غوطه وری در منطقه اسپانیایی زبان است. محصور شدن ۲۴/۷ با یک زبان هدف و لذت های فرهنگی آن تقریباً برای هر کسی که این کار را انجام می دهد ، یک پیروزی است.

البته ، همه نمی توانند از مشاغل ، خانواده ها یا بودجه ها بگذرند و به دور دنیا سفر کنند. اما اگر ممکن است سفر را انجام دهید. در اینجا سه ​​گزینه عالی برای در نظر گرفتن وجود دارد:

مطالعات بین المللی در Barranquilla ، کلمبیا

مطالعات بین المللی در خارج از کشور برنامه ای در Barranquilla ، کلمبیا دارد که از دانشجویان در هر سنی استقبال می کند. برنامه درسی آن ها شامل دوره های زبان اسپانیایی و همچنین دوره هایی است که به زبان اسپانیایی به مردم محلی و دانشجویان خارجی آموزش داده می شود.

این شهر بندری میزبان یکی از بزرگ ترین کارناوال های جهان و همچنین چندین رویداد فرهنگی دیگر است ، بنابراین در کنار فرصت های آموزشی ، یک تجربه همه جانبه را فراهم می کند.

مدرسه اسپانیایی Agualivar

مدرسه اسپانیایی Agualivar تجربه ای همه جانبه را در مالاگای ، اسپانیا ارائه می دهد. دانش آموزان در یک خانه اقامتی زندگی می کنند که بر یک محیط فقط اسپانیایی صحبت می کند. گزینه اقامت حداقل یک هفته یا حداکثر ۱۲ هفته کاملاً به برنامه یادگیرنده بستگی دارد.

این به نظر می رسد گزینه ای ایده آل است ، به خصوص با توجه به تنظیم گروه کوچک (حداکثر چهار دانشجو در هر زمان) و اسکان در ویلا در ساحل.

مدارس اسپانیایی کاستاریکا

Intercultura کاستاریکا مدارس اسپانیایی در Heredia تاریخی یک تجربه همه جانبه قابل تنظیم است. آن ها آموزش های تک به تک را یا در محل خانه و یا در محوطه دانشگاه خود ارائه می دهند. یک گزینه کلاس کوچک نیز وجود دارد (چهار یا پنج دانش آموز).

زبان آموزان در هر مرحله از یادگیری استقبال می کنند بنابراین ، خواه در جستجوی سطح مقدماتی مطلق هستید یا می خواهید توانایی های زبان را عمیق تر کنید ، این مکان خوبی برای آن است.

و اگر یادگیری نواختن گیتار  نیز در لیست کارهای شما قرار دارد ، مدرسه اسپانیایی سلاس مایا در گواتمالا هر دو دوره را – اسپانیایی و گیتار – با هم ترکیب می کند ، بنابراین می توانید در حین صحبت کردن با زبان اسپانیایی بنوازید.

۶- مهارت های اسپانیایی خود را در رزومه خود قرار دهید.

چه به منطقه اسپانیایی زبان سفر کنید و یا نکنید ، شما گزینه دیگری برای تشدید تحصیلات خود دارید. دوره های معتبر آنلاین اسپانیایی به شما این فشار را می بخشد که می توانید از آن برای اعتبار علمی یا پیشرفت حرفه ای نیز استفاده کنید.

برای آموزش آنلاین زنده صحبت کنید.

دوره آنلاین معتبر اسپانیاییConversa 11

Conversa 11 دوره آنلاین معتبر اسپانیایی اعم از اسپانیایی ابتدایی گرفته تا اسپانیایی پیشرفته و همچنین دوره ادبیات به زبان اسپانیایی را آموزش می دهد.

همه دوره ها به صورت آنلاین و از طریق آموزش زنده و یک به یک آموزش داده می شوند. کلاس ها از دوشنبه تا جمعه و همچنین شنبه تا اوایل ظهر (زمان استاندارد) ارائه می شود. برنامه ریزی کلاس ها بین سه تا بیست ساعت در هفته امکان پذیر است.

گواهینامه Coursera کلاس اسپانیایی

در Coursera ، شما می توانید کلاس های دانشگاه های برتر در سراسر جهان ، بدون هزینه شهریه زیاد و سرسام آور ، پیدا کنید. گزینه های بسیاری برای دانشجویان اسپانیایی وجود دارد که اسپانیایی را به شما آموزش می دهند و گواهی نامه ای را که می توانید در رزومه خود برجسته کنید ، به پایان می رسانند.

کلاس های تخصصی وجود دارد که می توانید با نیازهای خود سازگار شوید ، مانند واژگان اسپانیایی برای مشاغل و رویدادهای اجتماعی. البته ، دوره های اصلی یا جامع تر زبان اسپانیایی نیز وجود دارد.

دوره های آموزش از راه دور دانشگاه ویسکانسین اسپانیایی

دانشگاه ویسکانسین در مادیسون ده دوره آنلاین و یا ایمیل اسپانیایی را ارائه می دهد. دوره های برنامه یادگیری از راه دور همه در سطح دانشگاه است و با انعطاف پذیری برنامه و در دسترس دانشجو تدریس می شود.

به نظر می رسد برای برداشت برخی از اعتبارات دانشگاهی بدون استرس ، یک انتخاب استثنایی است.

۷ اشتباه معمول که نباید در زبان اسپانیایی انجام دهید.
برگشت به بالا
0