۷ سایت برتر برای یادگیری زبان آلمانی به صورت آنلاین

آیا آماده یادگیری دوره ی آنلاین آلمانی هستید؟ در این مقاله ۷ سایت برتر برای یادگیری زبان آلمانی به صورت آنلاین را به شما معرفی می کنیم.

در زبان آلمانی گفته می شود: Aller Anfang ist schwer آغاز تمام کارها سخت است. اما عبارت دیگری نیز وجود دارد که می گوید: Anfangen ist leicht، Beharren eine Kunst. شروع آسان ، برای حفظ یک هنر است. بحث در مورد یک تضاد است. چیزی است که می تواند به نظر می رسد هر دو درست است هنگامی که شما شروع به یادگیری زبان آلمانی توسط خودتان می کنید. میزان دانش مورد نیاز برای جذب ، می تواند دلهره آور ظاهر شود. و این می تواند قدرت جدی برای پیوستن به مطالعات شما را بدون مهلت و یا حمایت کم کند. ما اینجا هستیم که از همان ابتدا به سمت جلو حرکت کنیم تا به راحتی زبان آلمانی تسلط پیدا کنیم.

ما هفت برنامه آموزشی آنلاین آلمانی را که برای مبتدیان مناسب است ، به شما نشان می دهیم ، که بسیاری از آن ها دارای محتوای سطح بالاتری هستند. ما همچنین به شما راهنمایی هایی را برای غلبه بر موانع راه دور و یادگیری آنلاین شما بر اساس نیازها یا اهداف شخصی خود شما خواهیم داد. بنابراین برای شروع یادگیری آلمانی خود در خانه به صورت آنلاین آماده باشید .

مزایای یادگیری آنلاین چیست؟

یادگیری یک زبان جدید ، در مورد جمع آوری دانش و گرفتن اطلاعات به همان اندازه که مغز شما می تواند اداره کند است. این یک روند شدید است و بهتر است برای بسیاری از سردرد ها و چشم دردهایتان تعامل داشته باشید. این یک تمرین ذهنی برای اطمینان است.

به همین دلیل ، قادر به دیدن دنیای اطراف خود از طریق چشم انداز فرهنگ متفاوت خواهید بود ، که ارزش آن را دارد. هنگامی که شما یک زبان آنلاین را مطالعه می کنید ، به مکان های جدید ، چهره ها و اکتشافات گسترش می یابید. شما رسانه ها ، اخبار ، فرهنگ  و موارد بیشتر را از دیدگاه آلمان ، گسترش جهان بینی خود کشف می کنید.

آموزش آنلاین نیز یک روش عالی برای شخصی کردن مطالعات آلمانی است. از وب سایت های آموزشی ، به بازی ها ، به درس های آنلاین به صورت یک به یک ، فرصت های زیادی برای پیدا کردن بهترین برنامه یادگیری آلمانی برای شما وجود دارد. به علاوه ، شما می توانید برنامه خود را مطالعه و سرعت خود را تنظیم کنید ، که به ویژه برای یادگیرندگان با برنامه شلوغ مفید است.

چگونه یک برنامه جامع یادگیری آنلاین داشته باشیم؟

زبان آلمانی و هر زبان دیگری موضوعی نیست که در یک بعد از ظهر یا حتی یک هفته یا یک ماه یاد گرفته شود. بهتر است که به یادگیری خود با یک برنامه در ذهن بپردازید تا هم زمان و منابع خود را مدیریت کرده و هم استرس یادگیری را کاهش دهید.

سایت هایی که بعدا در این بخش بحث خواهیم کرد ، برای قرار دادن یک بنیاد جامع زبان آلمانی عالی هستند. اما همان طور که در بالا ذکر شد ، همه به طور متفاوتی یاد گرفته می شوند و دارای نقاط قوت و ضعف خود هستند. به عنوان یک یادگیرنده آنلاین ، مهم است که با مواد آموزشی مکمل کافی آماده شوید تا بتوانید خود را از طریق آن راه حل های اجتناب ناپذیر و بی نظیر یادگیری خود بیازمایید.

پشتیبانی گرامر

این نگرانی در همه زبان آموزان آلمانی وجود دارد. قوانین گرامری آلمانی بسیار سخت است.

ولی اگر شما می توانید منابع مختلف را در محدوده موضوعات گرامر آلمانی جمع آوری کنید. هنگامی که به یک موضوع گرامر تسلط دارید ، قوانین بدون استثناء به طور کلی قطع می شوند.

GermanCorrector.com  یک منبع عالی است که به شما اجازه می دهد اشتباهات دستور زبان و اشتباهات خود را با توضیحات مربوط به جایی که اشتباه کرده اید دریافت کنید. توضیحات در پایین صفحه قرار دارند ، بنابراین ابتدا سعی کنید اشتباه را بیابید.

پشتیبانی واژگان

آیا به یاد دارید که  ندانید که نام یک شی چیست؟ شاید شنیده باشید بچه های کوچک کمی نام های خنده دار برای اشیا را انتخاب می کنند. هر چه که باشد ، شناخت بیشتر واژگان به معنای دانستن بیشتر زبان است. و مانند هر روز که ویتامین های خود را مصرف می کنید و یا  دندان هایتان را در شب می شویید تمرین واژگان را فراموش نکنید.

مهم ترین جنبه یادگیری واژگان آلمانی ، داشتن یک فرهنگ لغت عالی است که می توانید هر وقت که فکر می کنید ، لازم است از آن استفاده کنید. Langenscheidt یکی از بهترین ها است. و در واقع شما احتمالا بسیاری از دانش آموزان آلمانی را که در اطراف شما هستند دیده اید که آن را با خود دارند.

سایر لغت نامه های اینترنتی و تلفن همراه شامل Dict.cc و LEO هستند. هر دو منابع به شما بخشی از سخنرانی را نشان می دهند و حتی این کلمه را با صدای بلند در آلمان می گویند.

دفعه بعد که شما در یک کلمه گیر کرده اید ، یکی از این لغت نامه ها را بررسی کنید.

پشتیبانی خواندن

همان طور که می توانید به طور جدی آلمانی را بخوانید.

خواندن به شما چند نمونه از قواعد دستور زبان یاد می دهد و همچنین نحوه شکل دادن جملات و انواع روش های احکام را می توانید شروع و پایان دهید.

بهترین راه برای یاد گرفتن بیشتر از خواندن آلمانی شما این است که کتاب هایی را که می توانید علامت گذاری و برجسته کنید انتخاب کنید. این خواندن فعال است که به این معنی است که بیشترین استفاده را از متن می کنید. برای مثال ، هر کلمه ای را که خواندید و معنی آن را ندانستید برجسته کنید. برای مبتدیان ، این می تواند یک کار سخت و دشوار باشد ، زیرا شما احتمالا بسیاری از کلمات را نمی دانید ، اما اگر یک کلمه چند بار تکرار شود ، احتمالا ارزش جستجو و یادآوری دارد. جملاتی را که در آن کلمه ظاهر می شود نیز بنویسید ، بنابراین وقتی مرجع معنی کلمه را می دانید ، یک مرجع داشته باشید.

در اینجا برخی توصیه های کتاب برای خوانندگان مبتدی آلمانی به کار می رود.

خواندن نسخه فارسی و آلمانی یک کتاب ، اگر بتوانید هر دو را بدست آورید ، راهی عالی برای بررسی درک مطلب است. فصل به فصل حرکت کنید. ابتدا نسخه آلمانی را بخوانید ، از آنچه که از متن می توانید درک کنید. پس از آن ، فصل را به زبان فارسی بخوانید تا درک خود را بررسی کنید. اگر یک تفاوت قاطع وجود داشته باشد ، احتمالا بررسی کنید که آیا یک کلمه وجود دارد که شما نمی دانستید که باعث شده است که شما آن را درک نکنید. در مرحله ابتدایی ، مهم نیست که شما هر یک از جزئیات را انتخاب کنید ، فقط این که داستان را در شرایط عمومی درک می کنید.

برای شما آموزش زبان آلمانی نصرت تصویری نسخه اندروید را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش زبان آلمانی نصرت اندروید در ۹۰ روز

قابل استفاده در دستگاه های اندروید

آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته

استفاده بدون محدودیت سنی

با فرمت صوتی و تصویری

۷ سایت عالی آلمانی آنلاین برای مبتدی ها

موسسه گوته
موسسه گوته

۱- موسسه گوته

برای یادگیرنده آنلاین ، گاهی اوقات صفحات تمرینات و سوالات تمرینی کافی نیستند. آیا شما سوالی دارید که خودتان نمی توانید آن را تشخیص دهید؟ آیا شما به برخی از تمرینات صحبت کردن در زندگی واقعی علاقه مند هستید؟ این جلسات آموزشی که توسط موسسه گوته ، سازمان فرهنگ و زبان آلمان ارائه می شود ، به شما کمک می کند.

Deutsch Online Live  برای مبتدیان و همچنین فراگیران تمام سطوح عالی است. درس ها به طور انفرادی برای نیازهای یادگیری شما سفارشی می شوند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که بیشترین وقت را صرف یادگیری می کنید.

۲- FluentU

FluentU  نوآوری ترین منبع در این لیست است زیرا باعث می شود معتبر بودن زبان آلمانی حتی برای مبتدیان مطلوب نیز قابل دسترس باشد. در FluentU ، شما فیلم های ویدئویی مثل تریلر فیلم های ویدئویی آلمانی ، فیلم های موسیقی ، گفتگو های الهام بخش و موارد بیشتر را خواهید دید که به درس های ی شخصی تبدیل شده است.

برای شروع ، هر ویدیو با زیرنویس های تعاملی همراه است. هر کلمه ای با تعریف فوری ، تلفظ بومی و کمک آموزشی بصری همراه است. FluentU  یک راه سرگرم کننده برای ایجاد واژگان خود به طور فعال است.

فیلم ها توسط یک سبک سازماندهی شده اند ، بنابراین پیدا کردن کسانی که برای شما کار می کنند حتی زمانی که شما به سوی روحیه حرکت می کنید آسان است. به علاوه ، FluentU  آنچه که آموخته اید را به یاد  شما می آورد و فیلم های جدید بر اساس آن اطلاعات را برای تجربه یادگیری شخصی پیشنهاد می کند. حتی از یک الگوریتم استفاده می کند تا شما را در واژگان کلیدی تست کند .

Deutsche Welle
Deutsche Welle

۳- دوره های آلمانی در Deutsche Welle

شما ممکن است قبلا با رسانه های محلی و جهانی Deutsche Welle آشنا شده باشید که در زبان انگلیسی و آلمانی ارائه شده است. آن ها همچنین برخی از منابع واقعا ارزشمند را مخصوصا برای زبان آموزان ارائه می دهند.

Deutsche Welle  به صورت رایگان ، ویدئو ، منابع صوتی و پادکست را به زبان آموزان زبان آلمانی ارائه می دهد. اگر به درس هایی گوش کنید که نیاز دارید چیزی در دست داشته باشید ،  کارهای قابل چاپ نیز وجود دارد. تمرکز آن ها بر برنامه های سرگرم کننده و تعاملی زبان است که توجه شما را حفظ می کند.

اگر مطمئن نیستید که در چه سطحی هستید ، می توانید دانش خود را آزمایش کنید. و اگر زبان انگلیسی زبان شما نیست ، می توانید برنامه Deutsche Welle را به زبان دیگری از زبان انگلیسی دنبال کنید. Deutschtrainer  نرم افزار واژگان همراه برای Deutsche Welle است ، که شما می توانید در گوشی های هوشمند خود نیز استفاده کنید. در حالی که شما در اتوبوس هستید ، منتظر خط هستید  یا سعی می کنید تا قبل از خواب به رختخواب بروید از آن استفاده کنید.

شما همچنین می توانید عادت کنید که روزنامه های روزانه Deutsche Welle را چک کنید ، زیرا گاهی اوقات مقاله های  آلمانی را می نویسد. مهارت های ترجمه خود را با خواندن آن ها  بررسی کنید.

بی بی سی آلمانی
بی بی سی آلمانی

۴- بی بی سی آلمانی

شما می توانید آلمانی را از یک وب سایت انگلیسی بیاموزید. بی بی سی ۱۰ درس ویدیویی کوتاه ارائه می دهد که شما را به اصول زبان آلمانی آشنا می کند.

اگر می خواهید ، حتی می توانید رونویسی از این فیلم ها را چاپ کنید و در هنگام تماشای آن نسخه کاغذی را دنبال کنید. این مجموعه کوتاه به شما اصول اولیه آلمانی تدریس می کند و حتی یک بخش یادداشت زبان ارائه می دهد که جزئیات گرامر ابتدایی را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر شما تازه شروع کرده اید ، BBC Talk German  یک منبع عالی است. به خصوص اگر می خواهید در آینده ای نزدیک از آلمان دیدن کنید ، این امر بسیار مفید خواهد بود ، زیرا به شما در مورد نحوه درخواست راهنمایی ، ورود در هتل ، خرید غذا یا سوغات و موارد دیگر کمک خواهد کرد.

رزتا استون
رزتا استون

۵- رزتا استون(Rosetta Stone)

رزتا استون یک برنامه محبوب برای یادگیری آنلاین زبان آلمانی است. درس ها به طور طبیعی ، با بسیاری از تصاویر و با صدای بلند طراحی شده اند. پس گوش دادن به زبان حتی زمانی که شما در حال یادگیری دستور زبان پایه و مهارت های مکالمه هستید را شروع کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن ، تشخیص گفتار است که با شما با تلفظ صحیح صحبت می کند. همچنین دارای یک ویژگی داستان هستند که شما را به یک زبان روایت آلمانی ترغیب می کند ، که برای جلب توجه شما عالی است؛ به خصوص اگر کسی نیست که با حفظ حافظه کار کند.

Rosetta Stone  یک مجموعه از منابع واژگان را ارائه می دهد ، اگر شما مطمئن نیستید که در آن یا چگونه شروع به یادگیری لغات آلمانی کنید ، آن را کامل کنید. و اگر همیشه در حال حرکت هستید ، قدردانی کنید که می توانید پیشرفت خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید.

راکت لانگویج
راکت لانگویج

۶- راکت لانگویج (Rocket Languages)

اگر هزینه در ذهن شما باشد ، ممکن است بخواهید این مورد را بررسی کنید. هزینه عضویت یک بار به شما دسترسی تمام وقت را می دهد. آن ها بسته به نیازهای یادگیری شما ، از جمله برنامه مبتدی تا متوسط ​​و پیشرفته ، سه سطح مختلف را انتخاب می کنند.

شما می توانید در یک سازنده ی واژگان هفتگی ثبت نام کنید ، که یک راه عالی برای حفظ واژگان شما و ادامه یادگیری کلمات جدید است. اگر فردی هستید که پیشرفت بیشتری داشته باشد ، یک ویژگی ردیابی وجود دارد که نشان می دهد که سرعت شما در حال حرکت است.

شما همچنین می توانید از ویژگی هایی که طیف وسیعی از مهارت ها را ایجاد می کنند ، از جمله تشخیص صدا برای صحبت کردن و تلفظ و آموزش صوتی برای درک مطلب انتظار داشته باشید. شما حتی می توانید به انجمن زبان آموزان آلمانی و سخنرانان با انجمن زبان های راکت زبان دسترسی پیدا کنید.

اگر می خواهید دوره بزرگی را تجربه کنید که در آن زندگی می کنید ، زبان های راکت را بررسی کنید.

Loecsen
Loecsen

۷- Loecsen

Loecsen  اگرچه از پیچیده ترین منابع نیست ، اما ویژگی های بسیار جالبی را ارائه می دهد. شما یک مجموعه از درس های واژگان را برای تقویت حافظه خود از کلمات آلمانی پیدا خواهید کرد.

این یک منبع ویژه برای مبتدیان است که بر موضوعات اصلی مانند سلام ، اعداد ، غذا ، خانواده و موارد بیشتر تمرکز می کند. این درس شامل تصاویری است که به شما کمک می کند کلمات را با معانی مرتبط کنید. این سایت حتی به سایر منابع آموزشی یادگیری زبان نیز پیوند دارد.

بهترین چیز در مورد Loecsen این ویژگی است که با صدای بلند به شما می گوید. شنیدن آلمان بخش مهمی از فرآیند یادگیری زبان است ، بنابراین اگر شما بتوانید با کلمات کاربردی بخوانید ، تنها به خودتان کمک می کنید.

Loecsen  را امتحان کنید و ببینید که چگونه در روال یادگیری شما مناسب است.

اگر بخواهید وقت و تلاش خود را برای یادگیری آنلاین آلمانی بگذارید ، منابع زیادی وجود دارد. تمام موارد فوق را دنبال کنید و همچنان به جستجو از سایت هایی که برای شما مناسب تر است بپردازید. یادگیری یک زبان ، درست مثل هر موضوع دیگر ، مستلزم یک تعهد بلند مدت و  اشتیاق کافی است.

چگونه می توانید مهارت های شنیداری عربی خود را بهبود ببخشید؟
برگشت به بالا
0