کتاب های مفید برای یادگیری زبان آلمانی

کتاب های مفید برای یادگیری زبان آلمانی را در این مقاله بخوانید تا با  صرفه جویی در وقت ، آن ها را راحت پیدا کنید.

کتاب یک منبع عالی برای یادگیری آلمانی است که هیچ حواس پرتی را ارائه نمی دهد و یک کتاب عالی و خوب یک مکمل ضروری برای روال معمول یادگیری آلمانی است.

اگر چه کتاب ها گاهی اوقات گران قیمت هستند ، اما برای آن جایگزینی وجود دارد. حتی با داشتن تعداد زیادی از فن آوری های جدید و برنامه های در دسترس ، یک کتاب خوب یک منبع قابل اعتماد است که همیشه می تواند بخشی از برنامه یادگیری باشد. هیچ شگفتی وجود ندارد این یک زبان فوق العاده است ، اما دستور زبان می تواند دشوار باشد. در هنگام دسترسی به اینترنت ، می توان آن را حتی سخت تر از تمرکز بر الگوهای فعل و مانند آن دانست. اما اشتباه نگیرید ، آموزش آنلاین عالی است و شما باید از آن استفاده کنید.  به طور خاص می توانید از طیف گسترده ای از منابع آنلاین برای تمرین و برنامه ها برای جستجوی سریع و در عین حال بیشتر بهره مند شوید. اما استفاده از منابع آفلاین مفید – یعنی کتاب ها – می تواند به شما در کاهش حواس پرتی کمک کند و تمرکز شما را بر هر مسئله ای که براساس دستور زبان مورد نیاز است افزایش دهد ، در حالی که به شما یک تجربه غنی تر اطلاعات داده می شود.

کتاب های آموزشی

کتاب ها می توانند به عنوان یک مکمل برای هر نوع مواد آموزشی مورد استفاده شما قرار بگیرند.

کتاب ها می تواند به خصوص برای تسخیر جنبه های حیرت انگیز مبتنی بر عمل گرامر آلمانی ، مفید باشد.

کتاب هایی که زبان را آموزش می دهند گاهی اوقات می توانند گران باشند و یا سخت باشند ، بنابراین اجازه دهید نگاهی به چگونگی و جایی که آن ها را پیدا کنیم بیاندازیم.

انتخاب کتاب ها به عنوان ابزار یادگیری زبان یک راه هوشمند و عملی برای استاد آلمانی  است.

در اینجا کتاب های معتبر آلمانی را به اشتراک می گذاریم.

مطمئنا ، ما در مورد منابع آفلاین صحبت می کنیم ، اما فروشگاه های آنلاین جای خوبی برای شروع کار هستند.

کتاب فروشی محلی خود را بررسی کنید.

 ممکن است بتوانید آن ها را سفارش دهید و به این ترتیب در هزینه های حمل و نقل را که ممکن است مجبور به پرداخت آن هستید صرفه جویی کنید.

اگر شما در یک کشور آلمانی هستید ، فروشگاه ها معمولا برای Sprachwissenschaft  (زبان شناسی) منطقه ای هستند که می توانید همه چیز مربوط به یادگیری هر زبان را پیدا کنید. به بخش Deutsch   Fremdsprache  (زبان آلمانی) در منطقه زبان شناسی بروید و همه چیز را از Wörterbücher  (لغت نامه ها) تا Verben  (فعل ها) به Übungsbücher  (کتاب های درسی) پیدا خواهید کرد.

 کتاب های استفاده شده و یا نسخه های قدیمی تر را خریداری کنید.

این که آیا شما از یک فروشگاه آنلاین استفاده می کنید یا از یک فروشگاه محلی که ممکن است کتاب های دست دوم داشته باشند بازدید کنید ، این یک روش هوشمند برای صرفه جویی در هزینه ها است. دستور زبان یک تمایل به تغییر در مدت کوتاهی از زمان ندارد ، بنابراین خرید یک نسخه قدیمی از یک کتاب زبان بر توانایی شما در یادگیری تاثیر نمی گذارد. تنها تفاوت ممکن است با اصطلاحات باشد که از سبک یا لغت خاصی که از دست رفته است (از جمله واژه های جدید برای تکنولوژی) خارج می شوند.

گاهی اوقات شما همچنین قادر به پیدا کردن نسخه های جدید نسخه های قدیمی تر از کتاب ها هستید و اغلب از قیمت اصلی آن ها پایین تر است. ؛ بعضی از کتابفروشی های محلی حتی بخش خاصی برای کتاب های مشخص شده دارند.

در آمازون آلمان ، شما همچنین می توانید نسخه های مورد استفاده را به راحتی در صورت موجود بودن خریداری کنید ؛ در سمت راست ، یک گزینه کوچک است که می گوید ، Gebraucht kaufen  (خرید استفاده شده) با قیمت وجود دارد. در گوگل نیز gebrauchte Bücher kaufen  (خرید کتاب های مورد استفاده) وجود دارد و شما می توانید بسیاری از وب سایت های مختلف که شما می توانید برای پیدا کردن کتاب های ثانویه پیدا کنید.

نسخه های آنلاین را پیدا کنید.

گاهی اوقات نسخه الکترونیکی کتاب خوان ارزان تر است ، اما گاهی اوقات شما می توانید نسخه های آنلاین از کتاب ها را به صورت رایگان ، مانند Google Books  پیدا کنید. با این حال ، نکته این است که گاهی اوقات این کتاب به طور کامل در دسترس نیست.

اگر شما در جستجوی آلمانی هستید ، یک واژه جستجوی عمومی مفیدی است که احتمالا Deutsch as Fremdsprache  (آلمانی به عنوان یک زبان خارجی) است. بسیاری از کتاب های Deutsch به عنوان Fremdsprache فقط در آلمان منتشر می شوند ، اما از سبک نوشتن بسیار ساده استفاده می کنند که تضمین شده است تا به شما کمک کند سریع تر یاد بگیرید.

سایر شرایط جستجوی مفید عبارتند از Deutsche Grammatik (گرامر آلمانی) برای یک جستجوی عمومی دیگر Deutsche Verben  (فعل آلمانی) برای اهداف ما یا Deutsch lernen  (یادگیری آلمانی).

شما همچنین می توانید برای کتاب های VitalSource، سایت های آنلاین که به شما اجازه اجاره می دهد خرید کتاب های الکترونیکی را بررسی کنید. آن ها انتخاب گسترده ای از متون را در زبان آلمانی دارند ، از جمله افعال که جنبه های گوناگونی از دستور زبان را شامل می شود. با استفاده از آن ها برای پوشش همه کتاب های الکترونیکی در سراسر سفر زبان آلمانی ایده عالی است.

به کتابخانه یا دانشگاه محلی بروید.

کتابخانه ها هنوز یک منبع فوق العاده برای پیدا کردن کتاب هستند. شما می توانید کتابخانه محلی خود را در این وب سایت پیدا کنید و برای همه افراد دیگر WorldCat را ببینید. با WorldCat، شما همچنین می توانید کتاب ها را در کتابخانه ای که نزدیک به شما است انتخاب کنید ، حتی اگر کتاب در یک شهر دیگر باشد. اگر از یک کتابخانه محلی (یا دانشگاه) کتاب بگیرید ، احتمالا مجبورید عضو شوید. با این حال ، شما می توانید به صورت رایگان به این کتاب نگاه کنید و در صورت لزوم هر صفحه ای را که برای هزینه کم اهمیت دارند ، کپی کنید زیرا معمولا کپی موجود است.

اگر در آلمان هستید ، می توانید Stadtbibliothek یا Stadtbücherei هر دو به طور میانگین (کتابخانه شهرستان) و شهر که در آن شما برای پیدا کردن کتابخانه محلی خود هستید ، جستجو کنید. علاوه بر این ، می توانید برای Universitätsbibliothek  (کتابخانه دانشگاه) جستجو کنید تا ببینید آیا قواعد خاصی وجود دارد که باید از آن آگاهی داشته باشید ، هرچند که بسیاری از دانشگاه ها عمومی هستند و از اینکه دانشجویان از منابع استفاده کنند ، غیر معمول نیست.

برای شما آموزش زبان آلمانی نصرت صوتی نسخه صادراتی را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

ویژگی های نرم افزارهای مفید و کاربردی برای یادگیری عربی

این کتاب های آلمانی را به کار ببرید تا بتوانید یادگیری زبان آلمانی را آسان کنید.

کتاب زرد بزرگ از فعل آلمانی
کتاب زرد بزرگ از فعل آلمانی

کتاب زرد بزرگ از فعل آلمانی نوشته شده توسط پاول لیسن ، رابرت دی دیانتاو و دانیل فرانکلین

این یک کتاب عالی است که می تواند برای هر سطح یادگیری مورد استفاده قرار بگیرد ، اگر شما مبتدی هستید که  اصطلاح آلمانی را برای اولین بار و یا مترجم پیشرفته ای که نیاز به تست رسمی زبان رسمی دارد ، استفاده می کنید. این توضیح جامع از زمان های مختلف فعل و نحوه و زمان استفاده از آن ها را ارائه می دهد. اگر چه این می تواند بسیار فنی باشد و نه لزوما برای افرادی که نمی خواهند به دستورالعمل آلمانی دسترسی پیدا کنند ، همچنین قسمت هایی از ۵۵۵ فعل با تمرینات وجود دارد.

بخش مرجع با هماهنگی ها به صورت سازماندهی ارائه شده است و از زمانی که شما متوجه شدید که فرمت شده است ، استفاده آسان است. مثال هایی در انتهای هر صفحه فعل با جملات مفید است ، که در آن استفاده در متن قرار می گیرد. برای برخی از افعال رایج ، حتی یک بخش اضافی با اصطلاحات وجود دارد.

501 فعل آلمانی
۵۰۱ فعل آلمانی

۵۰۱ فعل آلمانی نوشته شده توسط هنری استروتز

 ۵۰۱ فعل آلمانی  نگاه جامع در مورد برخی از افعال رایج ترین و همچنین دستورالعمل های مربوط به نحوه استفاده از آن ها و نحوه ارتباط آن ها را بیان می کند.  در مقایسه با کتاب قبلی ،  نمودارها در اینجا کمی ساده تر هستند ، هر چند هر دو منبع عالی هستند.

نسخه های جدیدتر از ۵۰۱ فعل آلمانی با یک CD-ROM عرضه می شوند ، اما همان طور که قبلا ذکر شد ، نسخه قدیمی تر می تواند راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه باشد. این کتاب کامل و مناسب برای زبان آموزان هر سطح است. این یکی از آن منابع است که مفید است اگر شما نیاز به چیزی را به سرعت به هم زدن و نمی خواهید آن را آنلاین نگاه کنید.

واژه های اساسی
واژه های اساسی

واژه های اساسی نوشته شده توسط سیلویا روبرتسون و ایان رابرتز

نویسندگان این کتاب معتقدند که یادگیری افعال در هنگام یادگیری زبان یکی از سخت ترین کارهاست. کتاب جزئیات هر جنبه ای از افعال آلمانی ، با رفتن به نحوه استفاده از آن ها با مثال را بررسی می کند.

بخش اول کتاب در واقع خواندن بسیار زیادی لازم دارد ، اما نیمه دوم شامل جداول فعلی با مفاهیم است. علاوه بر این ، هر فعل همچنین شامل مثال هایی در جملات برای متن و نحوه استفاده از فعل به درستی و همچنین اسم هایی است که ممکن است شامل فعل باشد .

اما این کتاب با کتاب زرد بزرگ فعل آلمانی یا ۵۰۱ فعل آلمانی متفاوت است.

نگاه کردن و آموزش اشکال افعال آلمانی
نگاه کردن و آموزش اشکال افعال آلمانی

نگاه کردن و آموزش اشکال افعال آلمانی  نوشته شده توسط سارا فلیر

Langenscheidt  یک ناشر آلمانی است که متخصص در منابع زبان است. ادعا بر این کتاب خاص این است که آن را برای زبان آموزان در سطوح A1 تا B2 است ، که به سادگی ، شروع خواهد شد و برای یادگیرندگان مبتدی و متوسط ​​است.

با این حال ، این کتاب همه چیز را به زبان آلمانی توضیح می دهد ، زیرا این بخش بخشی از مجموعه Deutsch  Fremdsprache آلمانی به عنوان زبان خارجی است. این به این معنی است که توضیحات برای چگونگی ادغام فعل ، استفاده از آن ، نحوه استفاده و غیره توضیح داده شده به زبان انگلیسی نیست ، بلکه به زبان آلمانی است. البته ، این برای همه نیست ، اما می تواند یک چالش خوب باشد و نظریه پشت آن این است که اگر شما فقط از زبان مقصد خود استفاده می کنید ، شما در نهایت یادگیری بیشتری خواهید داشت.

اگر چه این کتاب ادعا می کند که برای مبتدیان و آموزگاران متوسط  است ، اما زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند از آن استفاده کنند زیرا توضیحات در زبان آلمانی هستند. بسیاری از کتاب های Deutschmen Freempsprache Langenscheidt  کمک می کنند که از مفاهیم مفصل برای آلمانی ها استفاده می کنند و این یک استثنا نیست.

جدول های دستور زبان آلمانی
جدول های دستور زبان آلمانی

جدول های دستور زبان آلمانی نوشته شده توسط سردبیران دودن

این یک منبع است که ممکن است برای زبان آموزانی که در اروپا هستند و برای افرادی که در جای دیگر هستند ، آسان تر باشد ، هرچند کپی آنلاین به طور قطع امکان پذیر است.  دودن اقتدار قطعی زبان آلمانی است ، بسیار شبیه مریام وبستر در ایالات متحده و یا آکسفورد در انگلیس برای انگلیسی است.

همانند کتاب قبلی ، این یکی نیز همه چیز را به زبان آلمانی توضیح می دهد و منبع عالی برای زبان آموزان پیشرفته است. این کتاب خاص منحصرا بر افعال تمرکز نمی کند  ۲۰۰ صفحه اول با آن روبرو می شود. با این حال ، بخش فعل به شیوه ساختار یافته دستور داده می شود که می تواند یادگیری را ساده تر کند. بخش هایی از جمله افعال منظم ، افعال نامنظم  و کمک به افعال وجود دارد. در بخش افعال نامنظم نیز الگوهایی وجود دارد که نشان داده شده است ، مانند افعال با حروف خاص تغییر می کند.

بقیه کتاب به همه بخش های دیگر گرامر آلمانی مربوط می شود: اسم ها ، صفت ها ، مقالات و ضمایر. اگر شما دنبال یک کتاب جامع هستید که نه با افعال مقابله می کند ، این کتاب قطعا یک  انتخاب مناسب است.

فعل ها و زمان های PON آلمانی به عنوان یک زبان خارجی نوشته شده توسط هاشیلد

PONS  یکی دیگر از ناشران اروپایی است. این کتاب همچنین بخشی از مجموعه آلمانی Fremdsprache است  که همه چیز به زبان ساده آلمانی توضیح داده شده است ، بنابراین زبان آموزان می توانند آن را درک کنند.

بر خلاف بسیاری از کتاب های دیگر که در این لیست ذکر شده است ، این کتاب بر تمرینات و نه توضیحات تمرکز دارد و شامل مفاهیم و جداول است.

توضیحات که در دسترس هستند نسبتا کوتاه است. این کتاب یک منبع عالی برای مبتدیان و یادگیرندگان متوسط ​​است.

داستان کوتاه آلمانی برای مبتدیان نوشته شده توسط اولی ریچاردز

این کتاب حاوی ۲۸۰ صفحه داستان کوتاه غیر متعارف است که برای سطوح A1-B1 مناسب است.

هر یک از داستان ها در کتاب طراحی شده است که سرگرم کننده و جذاب با  واژگان جدید است. همچنین سوالات و خلاصه های منظم بازبینی برای کمک به شما در طول راه ارائه شده است.

زبان های گفتاری و طبیعی و فصل های مدیریتی ، همراه با مقدمه ای ملموس از دستور زبان جدید است.

این داستان با ایجاد دوره معاصر آلمان ساخته شده است. به جای یادگیری از طریق کتاب های درسی و قوانین گرامر ، در یک داستان جالب توجه قرار می گیرید.

برای شما آموزش زبان آلمانی نصرت تصویری نسخه اندروید را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش زبان آلمانی نصرت اندروید در ۹۰ روز

قابل استفاده در دستگاه های اندروید

آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته

استفاده بدون محدودیت سنی

با فرمت صوتی و تصویری

تسلط بر واژگان آلمانی با رویکرد موضوعی
تسلط بر واژگان آلمانی با رویکرد موضوعی

تسلط بر واژگان آلمانی با رویکرد موضوعی

هنگام یادگیری یک زبان خارجی ، واژگان نیمه راه  یادگیری است. این کتاب واژگان جامع کلمات را ، با استفاده از یک رویکرد موضوعی در زمینه قرار می دهد.

این کتاب شامل ۴۰ فصل است که هر کدام به موضوعات مختلف اختصاص دارد. فصل غذا ، رفتار ، لباس ، احساسات و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد. برای هر کلمه ذکر شده ، نویسندگان اطمینان می دهند که خوانندگان معنی خود را در زمینه های مختلف درک می کنند و آماده هستند تا از آن در گفتگو استفاده کنند.

تسلط بر واژگان آلمانی یک کتاب کوچک است که برای حمل آسان است. این کتاب مختصر و ساده است. اگر این مکمل را با یک کتاب دستور زبان خوب تکمیل کنید آماده هر چالشی خواهید شد. این کتاب برای سفر ایده آل است.

عبارات آلمانی با کتاب و سی دی
عبارات آلمانی با کتاب و سی دی

عبارات آلمانی با کتاب و سی دی

این یکی از پرفروش ترین های Berlitz است که برای زمان های فعلی اصلاح شده است. این ویژگی عبارات مشترک ، سیستم کد گذاری رنگی و سازماندهی شده در دسته های مختلف است. سیستم کد گذاری رنگی و همراه سی دی های صوتی به طور چشمگیری خوانایی ، تلفظ و حفظ زبان را بهبود می بخشد.

این کتاب قابل دسترس ، ساده و برای استفاده آسان است.

آلمانی:چگونگی صحبت کردن و نوشتن آن

این کتاب روزهای ۱۹۵۰ را نشان می دهد ، این کتاب شامل داستان های جذاب ، حقایق جالب در مورد آلمان و تمرین های متعدد است. این کتاب خواندن سرگرم کننده و ایجاد یک زبان خوب و تدریجی را فراهم می کند. در همین حال ، یک کد آوایی ساده به تلفظ کمک می کند.

تمرکز اصلی کتاب این است که در حال توسعه استعداد است. این ایده خوبی است برای همراهی با یک دستور زبان خوب ، مانند آکسفورد آلمانی است.

2001 کلمه مفید آلمانی
۲۰۰۱ کلمه مفید آلمانی

۲۰۰۱ کلمه مفید آلمانی

این کتاب به عنوان همدم سفر و به عنوان مرجع ، است. هر یک از کلمات مشترک با یک تعریف ، در متن و ترجمه انگلیسی ارائه شده است.

مسافران مطمئنا بخش هایی از سفارشات رستوران ، مسیرها و موارد مشابه را درک می کنند. جالب ترین چیز در مورد این کتاب این است که آن را به روز با آخرین تحولات در فن آوری های دیجیتال و لوازم الکترونیکی مصرفی است.

یادگیری آلمانی به سرعت: دستور زبان برای خواندن آلمانی
یادگیری آلمانی به سرعت: دستور زبان برای خواندن آلمانی

یادگیری آلمانی به سرعت: دستور زبان برای خواندن آلمانی

این کتاب با ترکیب گرامر آلمانی باهوش با سرگرمی و سرگرم کننده ، کلید را برای باز کردن معنای متون آلمانی در هر سطح فراهم می کند. با توضیحات دستور زبان روشن ،  یک فرهنگ لغت با ۳۸۰۰ کلمه و انتخاب ضرب المثل های جالب آلمانی ، آن را در ساخت دستور زبان آلمانی متمایز می کند.

موضوع آن مبهم پر جنب و جوش و سرگرم کننده است.

آلمانی ساده: یادگیری زبان آلمانی سریع و آسان

این کتاب ساده و کامل است. سازماندهی خوب ، مختصر و جامع ، دارای تمرینات با کیفیت ، داستان ها و راهنمایی های یادگیری زبان از ویژگی های آن است.

 زندگی زبان آلمانی ، نسخه کامل
زندگی زبان آلمانی ، نسخه کامل

 زندگی زبان آلمانی ، نسخه کامل

این در واقع یک روش یادگیری است که شامل سه کتاب مختلف ، نه سی دی صوتی و آموزش آنلاین رایگان است. کتاب ها به صورت سطوح ، از مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی می شوند ، اما مجموعه کامل عمدتا دوره ی مبتدیان است.

کتاب ها بصری جذاب هستند و شامل تمرین های مفید ، دستور زبان و توضیحات واژگان هستند. جذابیت و سازماندهی خوب ، Language Living German، Complete Edition  یک ابزار عالی برای مطالعه است.

 

همه چیز یادگیری کتاب آلمانی: صحبت کردن ، نوشتن و درک پایه آلمانی در زمان کم
همه چیز یادگیری کتاب آلمانی

همه چیز یادگیری کتاب آلمانی: صحبت کردن ، نوشتن و درک پایه آلمانی در زمان کم

این یک کتاب یادگیری آلمانی عالی برای کسانی است که بیش از حد برای یادگیری مشغول هستند. واژگان با ترجمه ، تمرین خوب طراحی شده و راهنمای تلفظ بسیار مناسب است.

اگر شما در اطراف سطح مبتدی هستید ، یک کتاب عالی برای تمرین کردن است. محتوای دقیق نشان داده شده و لحن طنز آمیز آن را یکی از بهترین کتاب ها در رده خود می کند.

 روشنی  آلمانی

 این کتاب با یک ساختار کارآمد گام به گام ، برای یادگیری یک زبان دشوار مناسب است.

در نمونه های رنگی و به نقطه ای در توضیحات دستور زبان آن غنی  است و در پایان هر فصل ، آزمون ها را برای کمک به پیشرفت فراهم می کند.

بخش ها توسط مهارت ها و اهداف یادگیری زبان سازماندهی شده اند. اینها از سوالات به مقایسه چیزها ، بیان خواسته ها ، پیوند دادن ایده ها و خیلی بیشتر می شود. اگر بخواهید در مورد شروع به کار با آلمانی بمانید ، این کتاب برای شما مناسب است.

دستور زبان آلمانی آکسفورد آسان
دستور زبان آلمانی آکسفورد آسان

دستور زبان آلمانی آکسفورد آسان

این کتاب جیبی یک راهنمای جامع برای دستور زبان آلمانی است. در ۲۵۰ صفحه ، واژه نامه مفیدی از شرایط دستوری ، توضیحات در مورد زبان گفتاری ، فهرست فعل نامنظم و توضیحات بیشترین ساختارهای گرامری ارائه شده است. از آنجا که شامل هیچ تمرینی نیست ، بهتر است به عنوان یک مرجع و به عنوان مکمل برای هر کتاب یادگیری آلمانی استفاده شود.

دستور زبان آلمانی آکسفورد آسان می تواند برای زبان آموزان هر سطح مفید باشد. اگر شما نیاز به دستورالعمل قابل حمل برای کمک به مشکلات خود دارید ، این  کتاب گزینه ای مناسبی است.

این کتاب های فوق العاده را می توانید حس کنید و به جلو حرکت کنید.

برگشت به بالا
0