۱۶ کتاب مفید برای آماده شدن در تافل

آیا شما به دنبال یک کتاب تافل عالی هستید؟ یک کتاب خوب می تواند بهترین دوست شما باشد زمانی که شما برای تافل مطالعه می کنید .

چند دلیل خوب برای این که شما باید کتاب های خود را برای آمادگی تافل خود اضافه کنید، حتی اگر قبلا قبول کرده اید دوره تافل یا آزمون های عملی خود را انجام دهید.

کتاب ها ابزارهای مختلفی هستند که می توانند به همه جنبه های آمادگی آزمون ، از جمله  گرامر و واژگان کمک کنند .

تعداد بسیار زیادی  کتاب های تست عالی شناخته شده ای وجود دارد که که در مورد همه چیز مرتبط با آزمون نوشته شده است، در این کتاب ها از موضوعات گفتگو تا استراتژی های یادداشت برداری وجود دارد.

از کتاب های مختلف و هر استراتژی مطالعاتی که ممکن است در نظر بگیرید استفاده کنید. شما می توانید یک دوره تافل را بگذرانید ، یک مدرس خصوصی استخدام کنید یا به صورت خود آموز یادگیری تافل را انجام دهید. اما در هر صورت، شما قطعا نیاز به یک کتاب درسی تافل دارید. چندین کتاب برای کمک به شما وجود خواهد داشت.

تافل های زیادی در زبان های غیر انگلیسی وجود دارد.  شما احتمالا می توانید یک کتاب درسی که دارای توضیحات با زبان مادری خودتان است را پیدا کنید. این برای دانشجویانی با سطح متوسط ​​انگلیسی یا پایین تر ارزشمند است.  علاوه بر این، بسیاری از کتاب ها به طور کامل با زبان مادری شما موجود هستند و در کتابفروشی های محلی شما فروخته می شوند.

در این جا فقط چند نمونه از موضوعاتی که کتاب های تافل می توانند آن ها را پوشش دهند آورده ایم:

 ساختار و قالب تست ، ارزیابی مهارت های زبان ، تمرینات هدفمند و موضوعاتی جهت بهبود دستور زبان، مهارت نوشتن و خواندن.

کتاب های تافل

 این کتاب های درسی تمام جنبه های آزمون را پوشش می دهد و شما را برای تمام بخش های آن آماده می کند. این نوع از کتاب درسی تافل به عنوان یک راهنمای جامع مطالعه به خوبی کاربرد دارد. مهم نیست که چه کتاب های دیگری را شما استفاده می کنید، شما قطعا باید یکی از این ها را انتخاب کنید و به آن برای آماده سازی کامل تست خود متکی باشید.

۱-  راهنمای رسمی ETS برای آزمون تافل، ویرایش چهارم(ETS Official Guide to the TOEFL Test, 4th editio1)

 این کتاب ازکتاب های رسمی منتشر شده توسط سازمان است که این آزمون را مدیریت می کند. این کتاب را به طور مجدد منتشر می کنند تا به طور منظم حاوی به روز ترین اطلاعات در مورد تافل و الزامات آن باشد.

 اگر شما می خواهید اطلاعات مربوطه و مفید تری را داشته باشید این کتاب مطمئن ترین راه است.

راهنمای رسمی ETS برای آزمون تافل، ویرایش چهارم
راهنمای رسمی ETS برای آزمون تافل، ویرایش چهارم

۲-  شکستن تافل iBT، نسخه ۲۰۱۶-۱۷(Cracking the TOEFL iBT, 2016-17 Edition ۲)

این کتاب هر ساله به روز می شود. این کتاب یک منبع جامع برای آمادگی تافل است که دارای تمرینات گوش دادن و صحبت کردن خوب و مشاوره صحیح در مورد استراتژی های آزمون است. اگر  CDهای دیگری مورد ترجیح شما نیستند،می توانید از این کتاب استفاده کنید. با این کتاب همچنین می توانید به فایل های MP3 و بازی های آنلاین دسترسی پیدا می کند.

شکستن تافل iBT، نسخه 2016-17
شکستن تافل iBT، نسخه ۲۰۱۶-۱۷

۳-  مقدمه تافل iBT با ۴ تمرین تست۲۰۱۶-۲۰۱۷  ( TOEFL iBT Premier 2016-2017 with 4 Practice Test)

مزیت عمده این منابع به خوبی نوشته شده است، منابع دانشگاهی توسط کاپلان آزمونهای عملی است. هر کتاب درسی نمونه های آزمون و مینی تست را ارائه می دهد، اما این کتاب تافل ویژه شامل بزرگ ترین تعداد آزمون های عملی است که در دسترس است. که همراه با منابع CD   MP3 استاندارد است، شما همچنین می توانید ویدیوهای آموزشی را دریافت کنید.

مقدمه تافل iBT با 4 تمرین تست2016-2017
مقدمه تافل iBT با ۴ تمرین تست۲۰۱۶-۲۰۱۷

 ۴-کتاب  تافل تخصصی بخش ۲( “Official TOEFL iBT® Tests Volume 2”)

هر کدام از این کتاب ها بر یک عنصر خاص تافل و آمادگی شما برای آزمون  به روز تمرکز می کنند.  به عنوان مثال، برخی از آن ها بر روی یک بخش آزمایشی فرد  یا خواندن، نوشتن (مستقل و یکپارچه)، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز می کنند.  آن ها همچنین ممکن است با دیگر جنبه های جداگانه مربوط به محتوای تافل به شما کمک کنند. اگر احساس می کنید که شما نیاز دارید بر روی چیز خاصی تمرکز کنید به عنوان مثال، خواندن یا نوشتن ، به دنبال راهنمایی های تخصصی تافل باشید.

کتاب تافل تخصصی بخش 2
کتاب تافل تخصصی بخش ۲

آزمون رسمی تافل

این کتاب به شما این امکان را می دهد زمانی که تحصیل کافی داشته اید دانش خود را تست کنید. بهتر است برای ارزیابی پیشرفت های هفتگی و ماهانه ی خود از این کتاب استفاده کنید، اما این کتاب در عین حال باید در بالای توصیه های ما قرار گیرد، چرا که پنج آزمون معتبرتر را علاوه بر سه کتاب درسی ETS ارائه می دهد.

۵- تمرین تافل با CD MP3″، نسخه هشتم( “Practice Exercises for the TOEFL with MP3 CD,” ۸th Edition)

پس از دانستن آن چه که از تافل انتظار دارید، باید تمرین، تمرین و تمرین بیشتری انجام دهید. این کتاب تمرین دارای بیش از ۱۰۰۰ تمرین مختلف برای تمام بخش های آزمون، از جمله نمونه مقالات و پاسخ های کار گفتاری است. همچنین یک آزمون کامل تمرین وجود دارد، در صورتی که کافی نیست باز می توانید از کتاب های تست بیشتری استفاده کنید.

تمرین تافل با CD MP3"، نسخه هشتم
تمرین تافل با CD MP3″، نسخه هشتم

در صورت تمایل به آموزش زبان انگلیسی، پیشنهاد ما به شما پکیج آموزشی نصرت می باشد.

آموزش انگلیسی حرفه ای نصرت تصویری برای کامپیوتر

در صورت تمایل به خرید لطفا کلیک نمایید.

۶- کلمات ضروری برای تافل، نسخه ۶(“Essential Words for the TOEFL,” ۶th Edition)

این کتاب به مهارت های واژگان بسیار ضروری پرداخته است که هر شرکت کننده درآزمون تافل نیاز دارد که آن را داشته باشد. این کتاب شامل حدود ۵۰۰ کلمه ضروری است که به شما در انجام تست ها کمک خواهد کرد. از آنجایی که  ساختار واژگان موضوع بسیار شخصی است . هیچ دو دانش آموزی در آن چه که می دانند و آنچه که آن ها نمی دانند، یکسان نیستند، همه می دانند که مجموعه ای متفاوت از واژگان وجود دارد. این راهنما به عنوان یک منبع واژگان مکمل بسیار بهتر است اما نه به عنوان یک اولویت اولیه.

این کتاب مطالب مهمی را به اشتراک می گذارد، بنابراین برای خرید یک یا دو مهارت صحبت کردن و نوشتن خود آن را خریداری کنید. شما به همه کتاب ها با هم نیاز ندارید، فقط باید نیازهای خود را بر اساس آن انتخاب کنید. آیا نیازی به نوشتن بیشتر دارید؟  آیا شما نیاز به تمرین بیشتر صحبت کنید؟

 برای هر دو بخش تافل می توانید خودتان مطالعه کنید. بدون تردید چالش برانگیز است، اما هر کتاب می تواند یک دستیار عالی  برای شما باشد. هر یک ازاین کتاب ها  بیش از یک صد مطالب ارائه می دهد که می توانید آن را بنویسید و با صدای بلند صحبت کنید. همه موضوعات از آزمون های قدیمی تافل گرفته شده است. این کتاب همچنین شامل مقالات مدل، طرح های خوب مقاله و نمونه های بسیاری از جملات صریح گرامری است. این ها به بهبود مهارت های زبانی و نوشتاری شما کمک می کنند.

 

کلمات ضروری برای تافل، نسخه 6
کلمات ضروری برای تافل، نسخه

دستور زبان

درست است، بخش گرامر جداگانه ای در تافل وجود ندارد. با این حال، دستورالعمل برای گرفتن نمرات بالا در بخش های نوشتاری و سخنرانی ضروری است. هرگز نمی توان گرامر بسیاری را تمرین کرد.

۷-راهنمای گرامر تافل(“TOEFL Grammar Guide: 23 Grammar Rules You Must Know to Guarantee Your Success on the TOEFL Exam!”)

شما باید بدانید که تضمین موفقیت شما در آزمون تافل دستور زبان ‌است. نه تنها این کتاب به راحتی دستور زبان را دنبال می کند، بلکه به طور خاص در مورد گرامر با توجه به تافل نوشته شده است این کتاب قوانین قواعد زبان انگلیسی را که برای تست زدن  در روش آسان برای درک و منطق مفید هستند، تطبیق می دهد.

راهنمای گرامر تافل
راهنمای گرامر تافل

۸-“کتاب آبی گرامر و علامت گذاری”( “The Blue Book of Grammar and Punctuation”)

این یکی از محبوب ترین راهنماهای گرامر انگلیسی است که در حال حاضر در نسخه یازدهم آن است و راحت است که ببینیم چرا همه دوست دارند از آن کتاب استفاده کنند. چون این کتاب  به خوبی نوشته شده است و در دسترس است و بسیار مختصر است.  قوانین گرامر به راحتی توضیح داده شده است بدون این که خیلی پیچیده شود. تمام قوانین گرامری که مورد بحث و توضیح قرار می گیرند در آن وجود دارد، همچنین نمونه های بسیاری، برگه ها و تست ها را ارائه می دهد.

کتاب آبی گرامر و علامت گذاری
کتاب آبی گرامر و علامت گذاری

۹-تنها کتاب گرامری که شما همیشه به آن نیازدارید: یک منبع یک مرحله ای برای هر تخصیص نوشتن”( “The Only Grammar Book You’ll Ever Need: A One-Stop Source for Every Writing Assignment”)

توضیح گرامر با نوشتن وظایف در ذهن، این کتاب یک ابزار عالی برای رسیدگی به ضعف های دستور زبان شما هنگام نوشتن مقاله های تافل است. البته، پیگیری و پوشش بسیاری از تکالیف مختلف، البته، از جمله مقالات آسان است.

نها کتاب گرامری که شما همیشه به آن نیازدارید: یک منبع یک مرحله ای برای هر تخصیص نوشتن
نها کتاب گرامری که شما همیشه به آن نیازدارید: یک منبع یک مرحله ای برای هر تخصیص نوشتن

۱۰-دستور زبان انگلیسی برای زبان آموزان ESL،” نسخه دوم: با ۱۰۰ تمرین( “Practice Makes Perfect: English Grammar for ESL Learners,” ۲nd Edition: With 100 Exercises)

هنگامی که شما فقط کمک اضافی در مورد مطالعات زبان انگلیسی خود نیاز دارید، ایده خوبی است که منابع را به طور خاص به زبان اسپانیایی غیر انگلیسی زبان اختصاص دهید. در این کتاب، رایج ترین سوالات مؤثر آمده است.این کتاب به زبان آموزان ESL را که با گرامر انگلیسی روبرو هستند، با استفاده از نمونه ها و زبان قابل دسترسی برای توضیح مفاهیم به روشنی کمک می کند.

دستور زبان انگلیسی برای زبان آموزان ESL،" نسخه دوم: با 100 تمرین
دستور زبان انگلیسی برای زبان آموزان ESL،” نسخه دوم: با ۱۰۰ تمرین

در صورتی که تمایل دارید گرامر زبان انگلیسی را به صورت ویدیویی یاد بگیرید ما بسته زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

آموزش گرامر انگلیسی نصرت اندروید در ۹۰ روز

در صورت تمایل به خرید لطفا کلیک نمایید.

فرهنگ لغت

در حالی که واژه نامه ها کتاب های درسی نیستند، آن ها کتاب مفیدی برای هر کسی که می خواهد تافل را بگیرد، است. واژه نامه ها ناگزیر بر روی میز هر دانش آموز زبان انگلیسی یافت می شود. 

 شما نمی توانید یک زبان را بدون داشتن یک فرهنگ لغت خوب مطالعه کنید. یک فرهنگ لغت که کلمات انگلیسی را به زبان مادری شما ترجمه می کند، هنگامی مفید است که شما واقعا در مورد معنی کلمه انگلیسی اشتباه می کنید. با این حال، هنگام مطالعه تافل شما همچنین باید یک فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی داشته باشید، بنابراین شما می توانید توصیف کلمات انگلیسی را به زبان انگلیسی بخوانید. این حتی به شما واژگان بیشتری آموزش خواهد داد و به شما اجازه می دهد درک خواندن خود را تمرین کنید. بنابراین، شما به یک فرهنگ لغت نیاز خواهید داشت که برای سخنرانان انگلیسی ساخته شده است.

یک ابزار مفید دیگر اصطلاح نامه است. یک اصطلاح نامه مانند یک فرهنگ لغت است، اما به جای آن، لیستی از مترادف ها را به شما می دهد و کلمات متفاوت است که همه به همین معنی است.  بنابراین، اگر شما کلمه “happy,””خوشحال” را جستو جو کنید: glad,jolly ، gleeful, jubilantو کلمات بیشتری خواهید دید.

اصطلاح نامه بهترین انتخاب شما برای بهبود واژگان شماست و اطمینانمی یابید که اصطلاحات واژگان پایه صحبت کردن و نوشتن را بارها و بارها تکرار نمی کنید. همچنین برای تمرین درک مطلب در هنگام یادگیری کلمات جدید عالی است. 

شما می توانید یک کلمه ناشناخته را جستجو کنید و سعی کنید معنای آن را بر مبنای مترادف آن درک کنید.

این اصطلاح نامه ها در دانشکده های معتبر و در واقع شناخته شده ترین دانشگاه ها و به سادگی به راحتی در سراسر جهان، مانند انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر شده است. شما ممکن است از فرهنگ لغت دیگری استفاده کنید، اما فرهنگ لغت آکسفورد به دلیل روند دقیق ویرایش آن به سرمایه گذاری ارزشمند است و به طور مرتب نسخه های جدید را منتشر می کند.

۱۱- “دیکشنری انگلیسی آکسفورد”( “Oxford Dictionary of English”)

این نسخه کلاسی است که شامل کلمات و عبارات انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی است.

دیکشنری انگلیسی آکسفورد
دیکشنری انگلیسی آکسفورد

۱۲-  “دیکشنری آمریکایی نیویورک آکسفورد”( “New Oxford American Dictionary”)

دیکشنری آمریکایی نیویورک آکسفورد
دیکشنری آمریکایی نیویورک آکسفورد

این یک فرهنگ لغت جامع با تمرکز بر لهجه ی انگلیسی آمریکایی است.

 ۱۳- “دیکشنری و اصطلاح نامه آمریکایی جیبی آکسفورد آمریکایی”( “Pocket Oxford American Dictionary & Thesaurus”)

این یک مینی نسخه از “دیکشنری آمریکایی آکسفورد” است که ترکیبی از فرهنگ لغت و اصطلاح نامه است.  شما می توانید این  فرهنگ لغت  را در اطراف حمل و آن را به کلاس و یا به کتابخانه در هنگام مطالعه ببرید.

دیکشنری و اصطلاح نامه آمریکایی جیبی آکسفورد آمریکایی
دیکشنری و اصطلاح نامه آمریکایی جیبی آکسفورد آمریکایی

۱۴- “اصطلاح نامه آکسفورد انگلیسی”( “Oxford Thesaurus of English”)

این اصطلاح نامه یک ابزار ایجاد واژگان ضروری است که بر مترادف ها و متضاد کلمات، عبارات و اصطلاحات انگلیسی زبان متمرکز است. این فرهنگ لغت مناسب برای دانش آموزان متوسط ​​و پیشرفته است. این اصطلاح نامه جامع آکسفورد به شما در نوشتن مقالات بهتر و واضح تر بدون استفاده از کلمات مشابه بارها و بارها کمک می کند.

همه ی مطالعه شما نباید فقط شامل دستور زبان و تلفظ باشد.

کتاب های طنز

همچنین باید کاری را انجام دهید تا بتوانید مهارت های انگلیسی خود را برای تافل در آرامش و لذت بردن از روند آموزش بهبود دهید.

در اینجا فقط دو نمونه از کتاب هایی وجود دارد که به طور کلی برای کسانی که تافل را هدف قرار نمی دهند، اما بینش های بسیار خوبی در مورد جنبه های مختلف زبان وجود دارد و آنها نیز سرگرم کننده هستند.

اصطلاح نامه آکسفورد انگلیسی
اصطلاح نامه آکسفورد انگلیسی

۱۵- “راه آمریکایی را جشن بگیرید: راهنمای سرگرمی ESL به زبان و فرهنگ انگلیسی در ایالات متحده”( “Celebrate the American Way: A Fun ESL Guide to English Language & Culture in the U.S.”)

همان طور که عنوان نشان می دهد، این کتاب راهنمای طنز آمیز انگلیسی به بینش و فرهنگ آمریکایی است که سرگرم کننده، گرم و آموزنده است. این یک منبع عالی برای دانش آموزان تافل است که در آزمون برای درخواست یک کالج یا دانشگاه آمریکایی شرکت می کنند.

راه آمریکایی را جشن بگیرید: راهنمای سرگرمی ESL به زبان و فرهنگ انگلیسی در ایالات متحده
راه آمریکایی را جشن بگیرید: راهنمای سرگرمی ESL به زبان و فرهنگ انگلیسی در ایالات متحده

۱۶- “طنز بزرگ آمریکایی: ۱۰۰۰ جوک خنده دار، هوشمندانه و سخنان عجیب و غریب”( “Great American Humor: 1000 Funny Jokes, Clever One-liners & Witty Sayings”)

بعضی ها می گویند زمانی که شما طنز را می فهمید، به زبان تسلط دارید. این با شما است که تصمیم بگیرید که آیا این مورد درست است یا خیر؟ بسیاری از جوک ها این کتاب، در حالی که خنده دار هستند، به شما کمک می کند تا درک خود را از اصطلاحات و اصطلاحات انگلیسی آمریکایی بهبود بخشید و از آن لذت ببرید.

طنز بزرگ آمریکایی: 1000 جوک خنده دار، هوشمندانه و سخنان عجیب و غریب
طنز بزرگ آمریکایی: ۱۰۰۰ جوک خنده دار، هوشمندانه و سخنان عجیب و غریب

هزاران کتاب در تافل و صدها هزار کتاب برای دانشجویان ESL وجود دارد.

 نقاط ضعف شما چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر به چه چیزی نیاز دارید  سخت ترین قسمت آزمون تافل برای شما چیست؟

یکی از ساده ترین راه های کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک جنبه خاص از زبان انگلیسی، یافتن کتاب در مورد آن است. یک کتاب فروشی تخصصی ممکن است به شما در رفع نقاط ضعف زبان انگلیسی کمک کند، در حالی که شما نیز برای تست آماده می شوید.

کتاب ها نسبتا کم هزینه هستند و امروزه آن ها به راحتی در اینترنت قابل دسترسی هستند. آن ها می توانند اگر بخواهید خودتان مطالعه کنید گزینه ای جذاب باشند .

برگشت به بالا
0