۱۱ کانال بزرگ برای یادگیری رایگان زبان فرانسه در یوتیوب

چگونه می توانیم با کانال های آموزشی زبان فرانسوی آشنا شویم؟ این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با ۱۱ کانال بزرگ برای یادگیری رایگان زبان فرانسه در یوتیوب آشنا شوید.

در واقع ، یوتیوب با هزاران کانال و فیلم رایگان برای انجام آموزش زبان فرانسه در تلاش است. وقت آن فرا رسیده است که یاد بگیریم که یوتیوب در فرانسه بسیار غنی است. اما این به چالش دیگری منجر می شود. کیفیت درس می تواند بسیار متفاوت باشد. شما باید با صرفه جویی در وقت بهترین کانال های یوتیوب را مورد استفاده قرار دهید ، مخصوصا اگر شما یک مبتدی هستید.  شما می توانید یادگیری زبان و واژگان خود را با منابع متعدد متنوع کنید. شما می توانید فیلم های آموزشی را تماشا کنید و هر چیزی را که نمی فهمید بررسی کنید.

۱۱ کانال بزرگ برای یادگیری رایگان زبان فرانسه در یوتیوب

بدون نیاز به توضیح بیشتر ، در اینجا توصیه هایی برای یادگیری زبان فرانسه در یوتیوب است. این توصیه ها شامل موارد زیر است:

۱- فرانسه را با FrenchPod101.com یاد بگیرید.

فرانسه را با FrenchPod101.com یاد بگیرید.
آموزش زبان فرانسه را با FrenchPod101.com یاد بگیرید.

این مجموعه ای از درس های ویدئویی به عنوان یک منبع راحت مقدمه ای برای یادگیری زبان است. درس هایی که به طور کامل در فرانسه با زیرنویس انگلیسی و فرانسوی انجام می شود ، درس هایی شامل یک مسابقه کوتاه و یک واقعیت سرگرم کننده است. این برای مبتدیان ایده آل است.

۲-Alexa Polidoro

درس ها شامل الکسا صحبت کردن به طور مستقیم در دوربین و کلمات با زیرنویس همراه با فرانسوی است.
درس های الکسا شامل صحبت کردن همراه با زیرنویس فرانسوی است.

Alexa Polidoro  با درس های فرانسوی برای جلب رضایت دارای طنز غنی هستند که از طریق آن ها اجرا می شود. به عنوان مثال ، در برخی از درس ها شما متوجه خواهید شد که با عروسک تعامل کنید. این کانال واقعا یک راه خوب برای یادگیری لذت بخش و جالب است.

همه درس ها به طور مستقیم با زیرنویس فرانسوی همراه است. سبک تدریس مکالمه جذاب است و به طور طبیعی در ترجمه انگلیسی به عنوان همراه است.

اکثر فیلم ها کوتاه هستند و حدود دو دقیقه طول می کشند ، اما برخی از آن ها حتی کوتاه تر نیز هستند. بعضی از درس های ویدیویی برای صرف نظر از یک فعل مانند boire ((برای نوشیدن) ، dormir  (برای خواب) و avoir  (داشتن) وجود دارد و این در حدود شانزده ثانیه می آید. به وسیله آن ها به یک روش بسیار شبیه به برخی از اصول اولیه دست پیدا کنید. سری ویدئو در یوتیوب به طور مستقیم برای افراد مبتدی است.

۳- french101dotme

دانش آموزان از هر بار در طول هر ویدئو چندین بار کلمات و عبارات را تکرار می کنند.
در french101dotme دانش آموزان  هر بار در طول دیدن ویدئو چندین بار کلمات و عبارات را تکرار می کنند.

درس های آن گاهی ساده است. این مجموعه کوتاه (بین یک تا سه دقیقه) و درس های ساده که شامل برخی از اصول مانند کلمات ، اعداد ، روزهای هفته و الفبای معمول است. هدف اصلی فیلم ها به دست آوردن کلمات فرانسوی در حافظه افراد است. تعامل بخش مهمی از درس است و دانش آموزان از هر بار در طول هر ویدئو چندین بار کلمات و عبارات را تکرار می کنند.

۴- thefrenchguy3000

ارائه آن به وضوح و به راحتی قابل فهم و با تاکید بر زیرنویس در فرانسه است.
ارائه thefrenchguy3000 به وضوح و به راحتی قابل فهم و با تاکید بر زیرنویس در فرانسه است.

این سری عالی توسط یک مرد که در واقع فرانسوی نیست ارائه شده است. به محض این که لهجه ی او را می شنوید ، این موضوع روشن می شود. در این کانال بسیاری از لحظات با صدای بلند خنده دار از جمله داستان های تصادفی و تلاش های او برای جالب جلوه دادن آن وجود دارد.

و این لهجه ممکن است خنده دار باشد اما با آن چیزی یاد خواهید گرفت. درس های ویدیویی برای مبتدیان سریع گام و سرگرم کننده هستند و بسیاری از مبانی را پوشش می دهند. اگر چه مرد فرانسوی خیلی سریع صحبت می کند ، ارائه آن به وضوح و به راحتی قابل فهم و با تاکید بر زیرنویس فرانسه است.

این درس ها از یک معلم فرانسوی است که به طور مستقیم با دوربین صحبت می کند؛ شرایط زندگی واقعی تکرار شده با بازیگران ، عروسک ها یا کارتون ها وجود ندارد. او موفق به توجه شما می شود ، زیرا شور و شوق خود را برای زبان فرانسوی قرار داده است و شما را جذب می کند. مدت هر درس از بخش های یک دقیقه ای تا ده دقیقه ای متفاوت است و تعداد کمی از آن ها حدود پنج یا شش دقیقه طول می کشد.

برای شما  رزتا استون زبان فرانسه را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

پرفروش ترین نرم افزار آموزشی در دنیا

محیطی کاملا فارسی

دارای تکنولوژی تشخیص صدا

نرم افزار اندروید و ویندوز در یک پکیج

 

۷ سایت برتر برای یادگیری زبان آلمانی به صورت آنلاین

۵- JeFrench

لیست پخش به هیچ وجه سفارش داده نمی شود و به نظر می رسد کمی تصادفی باشد.
در JeFrench  لیست پخش به هیچ وجه سفارش داده نمی شود و به نظر می رسد کمی تصادفی باشد.

JeFrench  شرایطی را فراهم می کند که افراد مبتدی مشتاق به یادگیری درس های فرانسوی هستند که شامل عبارات رایج مربوط به سفر ، پیدا کردن راه خود را در اطراف و معرفی خود است.

 فیلم ها با نمایش واضح و با کیفیت همراه هستند و با سرعت متوسط ​​حرکت می کنند. هیچ تصاویری برای تماشای دانش آموز وجود ندارد ، فقط یک سری از متون فرانسوی متحرک و به دنبال ترجمه های انگلیسی در آن وجود دارد. تکرار واژه ها و عبارات در طول درس ها دیده می شود که به طور متوسط ​​به مدت چند دقیقه طول می کشد ، هرچند برخی از آن ها طولانی تر است.

۶- یادگیری فرانسوی با French 101

درس هایی به طور خاص به کلمات و عبارات معمول اختصاص داده شده است.
در French 101 درس هایی به طور خاص به کلمات و عبارات معمول اختصاص داده شده است.

در این آموزش با گرم کردن تارهای صوتی برای شما در طول این فیلم ها صحبت می کنند. این کانال مفید یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسه مجموعه ای از درس های مفید و صریح است که واژگان مورد نیاز شما را در شرایط خاصی مانند غذا خوردن و خرید بازگو می کنند. همچنین درس هایی به طور خاص به کلمات و عبارات معمول اختصاص داده شده است.

فرمت ساختار آن منظم است. اولا شما یک جمله را به زبان فرانسوی همراه با زیرنویس های دقیق می شنوید. سپس شما  یک گوینده فرانسوی را خواهید دید و شما باید کلماتی را که  به زبان می آورند تکرار کنید. این به دنبال یک سخنران فرانسوی دیگر است که این کلمات را می گوید. تکرار عبارات و شیوه های مختلف ارائه شده کمک می کند تا آن ها را در ذهن تقویت کنید.

۷- CornerFrenchBistro

هر عبارت در تابلوهای کلاس درس کارتون همراه با ترجمه انگلیسی آن نمایش داده می شود.
در CornerFrenchBistro هر عبارت همراه با ترجمه انگلیسی آن نمایش داده می شود.

شما هرگز در درخشان ترین رویاهای خود فکر نمی کردید که زبان فرانسه را از یک دسته از شخصیت های کارتونی با صدای رباتیک یاد بگیرید ، اما گاهی اوقات اتفاقات عجیب و غریب رخ می دهند. این درس های فرانسوی سرگرم کننده متحرک به خوبی ساختار منظمی یافته است. راهنماهای شما شخصیت های کارتونی هستند و هرچند صدای آن ها صدایی است به طوری که اگر با یک ماشین آشنا شدید ، برای شما آشنا است.

این فیلم ها بسیاری از جنبه های زبان فرانسوی شامل واژگان کلیدی ، معنای کلمات و برخی از جنبه های دستور زبان را پوشش می دهد. مدت زمان آن ها از چند دقیقه تا ده دقیقه متفاوت است.  یک جمله گفته می شود و از شما خواسته می شود که آن را تکرار کنید. هر عبارت در تابلوهای کلاس درس کارتون همراه با ترجمه انگلیسی آن نمایش داده می شود.

به طور کلی، CornerFrenchBistro  مقدمه خوبی برای برخی از اصول است.

۸- FrenchSpanishOnline

FrenchSpanishOnline دارای بسیاری از فیلم های رایگان است
FrenchSpanishOnline دارای بسیاری از فیلم های رایگان است.

FrenchSpanishOnline دارای بسیاری از فیلم های رایگان است که برای دانش آموزان زبان مبتدی و متوسط ​​زبان فرانسه مناسب است. در این دوره هیچ معلمی دیده نمی شود ، فقط گرافیک و زیرنویس وجود ندارد. این طرح با یک سبک مکالمه واضح و مختصر است. بیشتر درس ها حدود پنج دقیقه طول می کشد.

۹- رادیو لینگوا(Radio Lingua)

به شما آموزش می دهد
رادیو لینگوا فرانس.ی را به شما آموزش می دهد.

این درس های ویدیویی توسط Pierre-Benoit و Mark به عنوان «یادگیری گرامر فرانسوی در خیابان های پاریس» یاد می شود که در واقع به شما آموزش می دهد که در اطراف شهر پاریس پایتخت فرانسه حرکت کنید.

۱۰- ژاکلین دائرون(Jacqueline Doiron)

برخی از اصول را پوشش می دهد.
ژاکلین دائرون برخی از اصول آموزش زبان فرانسه  را پوشش می دهد.

فقط هشت ویدیو کوتاه در این کانال رایگان یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد. آن ها توسط ژاکلین دورین سخنران فرانسوی ارائه شده و برخی از اصول را پوشش می دهد.

۱۱- فرانسوی از مبتدی تا پیشرفته

بسیاری از فیلم ها در مورد گرامر، واژگان و شرایط روزمره وجود دارد.
در فرانسوی از مبتدی تا پیشرفته بسیاری از فیلم ها در مورد گرامر، واژگان و شرایط روزمره وجود دارد.

این سری ویدیو دقیقا همانند موارد دیگر است؛ هدف آموزش برای تمام سطوح است. در اینجا بسیاری از فیلم ها در مورد گرامر ، واژگان و شرایط روزمره وجود دارد.

بنابراین ، با تمام این منابع فوق العاده ، شما کاملا آماده یادگیری به سبک یوتیوب فرانسه هستید. شما می بینید که وقتی می خواهید یاد بگیرید یوتیوب فرانسوی واقعا  پاسخ دهد.

برگشت به بالا
0