۱۰ پادکست عالی فرانسه برای زبان آموزان فرانسوی

۱۰ پادکست عالی فرانسه برای زبان آموزان فرانسوی را در این مقاله بخوانید تا با  صرفه جویی در وقت بدون صرف ساعت ها  وقت در موتورهای جستجوگر ، آن ها را پیدا کنید.

پیدا کردن بسیاری از پادکست های فرانسوی ، می تواند یک چالش باشد. بسیاری از پادکست های فرانسوی ، زمان بسیار کمی دارند. اما کدامیک از آن ها ارزش گوش دادن دارند؟

اینترنت با هزاران پادکست یادگیری زبان در سطوح مختلف کیفیت پر شده است. برخی از آن ها کاملا رایگان هستند ، در حالی که برخی دیگر قبل از معرفی گزینه های پرداختی ، چند درس مجانی را ارائه می دهند. بسیاری از آن ها دارای رونوشت هایی هستند که همراه با پادکست هستند.

پادکست ها در یک قالب قابل حمل آسان برای استفاده قرار می گیرند که به شما امکان می دهد زمانی که می خواهید یاد بگیرید آن ها را داشته باشید. شما جریان اطلاعاتی را که به شما تحویل داده شده کنترل می کنید و با سرعت خودتان آن را یاد می گیرید.

آن ها به شما اجازه می دهند فرهنگ فرانسوی را بیابید ، و همه چیزهایی که باید انجام دهید ، بر روی هدفون  شما قرار می گیرد.

بهترین پادکست ها به صورت حرفه ای تولید می شوند و اغلب آن ها رایگان هستند و با متن همراه می شوند.

به عبارت دیگر ، این یک راه جذاب و سرگرم کننده برای یادگیری است. این همان ایده ی پشت FluentU است که ویدیوهای معتبر فرانسوی را که به درس های فرانسوی شخصی تبدیل شده است ، با زیرنویس های تعاملی ، تمرینات ، کارت های گرافیکی و غیره تبدیل می کند.

به علاوه ، شما می توانید فیلم ها را در هر نقطه از برنامه تلفن همراه FluentU بگیرید. اگر دوست دارید در یادگیری زبان فرانسه به نحو احسن از زبان مادری خود استفاده کنید ، بایستی ویدیوهای FluentU را به تمرین خود در کنار پادکست های عالی زیر تقسیم کنید.

۱۰ پادکست فرانسوی فرانسوی برای یادگیری فرانسوی

فرانسه خود را به یادگیری آسان برج ایفل با Daily French Pod یاد بگیرید.
Daily French Pod

۱- Daily French Pod(وب سایت)

فرانسه خود را به یادگیری آسان برج ایفل با Daily French Pod یاد بگیرید. با مجموعه ای از درس های به خوبی برنامه ریزی شده و مختصر ، این پادکست ها مقدمه ای عالی برای زبان هستند. آن ها بر اساس شرایط روزمره ای هستند که ممکن است در فرانسه رخ دهند. درس ها به طور کامل به زبان فرانسوی و جایگزین روایت توسط لوئیس و گفتگوهای او با سخنرانان دیگر انجام می شود. سرعت زبان گفتاری فرانسوی عادی است ، هر چند زمانی که لوئیس به طور مستقیم با شنونده صحبت می کند ، کند می شود. برخی از دانش های قبلی در مورد فرانسه مفید است ، بنابراین این پادکست های فرانسوی برای مبتدیان مطلق مناسب نیستند. فایل های پشتیبانی PDF از جمله رونوشت ها برای دانلود در دسترس هستند.

Coffee Break French
Coffee Break French

۲- Coffee Break French  (وب سایت -iTunes )

Coffee Break French   آموزش را به عنوان یک کلاس شنیداری بسیار حرفه ای ارائه می دهد. یادگیری در همان زمان به عنوان یک شخص دیگر راه فوق العاده ای برای ایجاد کلمات ، دستور زبان و عبارات در ذهن است.  چیزی بیشتر از آنکه کسل کننده و یا خسته کننده باشد به خودی خود در کلاس درس نیست. این درس ها به راحتی دنبال می شوند ، حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد و برای مبتدی ها هدف قرار می گیرد. یکی از جنبه های جذاب این سری پادکست شخصیت جذاب مارک است که در شنونده ترسیم می شود. برای کمک به دانش آموزان بیشترین استفاده را از هر پادکست دریافت می کنید و  همراه با یادداشت است. سری پادکست توسط شبکه رادیویی لینگوا(Radio Lingua Network)، یکی از ارائه دهندگان با تجربه ترین دوره های زبان در وب ، تولید می شود.

۳- French Podcasts.com (وب سایت)

یک مفهوم شگفت انگیز در پشت French Podcasts.com  وجود دارد و آن برای ارائه به دانش آموزان زبان فرانسه با مجموعه ای از موضوعات زندگی واقعی است. در برخی از پادکست ها این شامل ضبط صدا از حوادث واقعی مانند مراسم عروسی است. اکثر مواقع صوتی این وقایع با کیفیت خوب است ، اما گاهی اوقات می توان به وضوح هر جهان را دشوار کرد. با این حال ، این مشکل بزرگ نیست ، زیرا رونوشت های همراه برای پر کردن شکاف ها وجود دارد. پادکست ها در سرعت های معمولی فرانسوی اجرا می شوند و برای دانش آموزان مبتدی و متوسط مناسب هستند. با این حال ، اگر شما هیچ دانش قبلی را نداشته باشید ، برای شما در ابتدا کمی سخت خواهد بود.

مهم تر از همه، گذراندن چند دقیقه در روز ، صحبت کردن با زبان مادری ، صحبت کردن یک راه عالی برای تبدیل شدن به عادت کردن  به سرعت زبان ، نحوه ساخت جملات و صدای کلمات است.

One Thing in a French Day
One Thing in a French Day

۴- One Thing in a French Day (وب سایت)

این یک قاعده واقعا عالی برای یک سری پادکست است. One Thing in a French Day قطعه کوچکی از یک روز برای زنان فرانسه را ارائه می دهد. هر پادکست کوتاه بر روی یک رویداد روزانه متفاوت مانند داشتن کریسانت پس از بازدید از آرایشگاه ها ، رفتن به پیاده روی شبانه و خرید در یک فروشگاه تمرکز می کند. آن ها توسط Laetitia سخنگوی بومی فرانسه ارائه می شود که رویداد هر روز را در سرعت نرمال فرانسوی مورد بحث قرار می دهد. سخنرانی او روشن و واضح است و کلمات آسان است. پادکست های جدید در روزهای سه شنبه ،  چهارشنبه و پنج شنبه منتشر می شوند.

Learn French by Podcast
Learn French by Podcast

۵- Learn French by Podcast  (وب سایت -iTunes )

یادگیری فرانسوی توسط پادکست (Learn French by Podcast) مجموعه ای جامع از درس های صوتی برای تمام دانش آموزان مبتدی تا زبان آموزان پیشرفته است. آن ها در مورد مسائل روزمره مانند بحث در مورد مسابقه فوتبال ، معرفی خود و خرید بلیط های سفر ، صحبت های طبیعی دارند.

هر پادکست به بخش های مختلف تقسیم می شود. اولا شنونده مکالمه فرانسوی را می شنود ، بخشی از آن یک یا دو بار تکرار می شود. این به دنبال تجزیه و تحلیل گرامر و برخی از عبارات است. در طی این بخش از برنامه برخی از احکام چندین بار تکرار می شوند و فاصله زمانی بین آن ها بین دو تا چند است تا شنونده بتواند تلاش خود را انجام دهد. تجزیه و تحلیل کامل و دقیق است.

این پادکست توسط یکی از همکاران بومی ایرلند ارائه می شود و اگر چه تلفظ فرانسوی او بسیار عالی است ، اما می توانید تشخیص دهید که او زبان مادریش فرانسوی نیست. هر درس همراه با مواد حمایتی است که شامل یک متن کامل و تمرینات است.

برای شما آموزش زبان فرانسه نصرت تصویری نسخه اندروید را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

۶- Je French.com  (وب سایت)

Je French  ، دروس را به عنوان یک سرآمد عالی در واژگان پایه ، عبارات رایج ، فعل ها ، اسم ها و نحوه صدای زبان بدون نیاز به فراموشی در فرانسه با زبان دیگر ارائه می دهد. تمام درس ها توسط زبان مادری فرانسوی صحبت می شود و فرمت ساده ای را دنبال می کنند. هر یک با یک گفت و گو کوتاه تشکیل شده از یک دسته کوچک از احکام شروع می شود. این ها دو بار تکرار می شوند تا به شنونده را با آنچه گفته می شود آشنا کنند. سپس یک خط با ترجمه خطی از فرانسه به انگلیسی می آید. این یک مکالمه انگلیسی بین نویسندگان است. در اینجا آن ها بحث می کنند که چگونه برخی از عباراتی که شما فقط شنیده اید استفاده می شود.

همچنین تمرکز زیادی در مورد تلفظ وجود نیز دارد. جنبه مکالمه به هر پادکست یک ابزار یادگیری خوب است. به جای اینکه به او آموزش داده شود ، شنونده می تواند به همان اندازه با گوش دادن بر روی آنچه سخنرانان به یکدیگر می گویند ، برتری یابد.

One Minute French
One Minute French

۷- One Minute French  (وب سایت -iTunes )

ممکن است خیلی چیزها را با مواد بسیار کمی یاد بگیریم. این درس های کوتاه و مختصر ، بسیار  اطلاعات خوبی برای مبتدیان زبان فرانسه دارد. معلم پیر بنویت شنونده را از طریق اصول زبان فرانسه به اندازه کافی دریافت می کند تا به آن ها در طی یک تعطیلات یا سفر تجاری کمک کند. آن ها ممکن است یک دقیقه فرانسوی نامیده شوند ، اما هر پادکست زبان فرانسه دو تا چهار دقیقه طول می کشد.

Learn Out Loud: Survival Phrases
Learn Out Loud: Survival Phrases

۸- Learn Out Loud: Survival Phrases (وب سایت)

شما مدت زمان را به خود فشار آورده اید و نیاز به یادگیری برخی از عبارات فرانسوی سریع دارید ، اما نمی خواهید از طریق کتاب یا مطالعه زیاد درس آن را یاد بگیرید. پس از طریق چه چیزی می توانید انجام دهید؟ عبارات بقا یادگیری زبان فرانسه شما(Learn Out Loud: Survival Phrases)، یک سری پادکست برای مبتدی است. درس های صوتی طراحی شده اند تا شنوندگان بتوانند با اصطلاحات صحیح صحبت کنند و اصلا در آن هیچ وقت صحبت نکنند. هر درس فقط بر روی یک جمله از جمله فرانسوی برای خواهش می کنم و  با تشکر از شما تمرکز می کند ، معلم این عبارت را چند بار تکرار می کند و سپس آن را به هجا های جزء تقسیم می کند تا به شما کمک کند آن را مانند یک بومی فرانسوی صحبت کنید.

News in Slow French.com
News in Slow French.com

۹- News in Slow French.com ( وب سایت -iTunes )

News in Slow French  یک سری پادکست فوق العاده است که داستان های خبری در فرانسه به سرعت بسیار کمتر از آنچه شما در تلویزیون یا رادیو می شنوید می خواند. این سخنرانی کامل است که به شنونده اجازه می دهد تا هر کلمه را به طور واضح بشنود. این Learn Out Loud: Survival Phrases است که به شما کمک می کند به سرعت یاد بگیرید.

هر پادکست به چند بخش تقسیم می شود و ویژگی های داستان های مختلف ، مکالمه بین میزبان ، چندین گرامر و برخی اصطلاحات مشترک است. News in Slow French  برای زبان آموزان مبتدی و متوسط مناسب ​​است و برای کمک به یادگیری ،  متن هر درس نیز موجود است. مبتدیان مطلق ممکن است در ابتدا مقاومت کنند ، اما سرعت فرانسوی صحبت شده به اندازه کافی آهسته نیست که هرکسی را از خود دور کند. این پادکست طول می کشد تا شنونده بسیاری از واژگان جدید را جمع آوری کند.

French Pod 101
French Pod 101

۱۰- French Pod 101 (وب سایت)

French Pod 101   الگوی جامعی از پادکست زبان فرانسوی را برای همه سطوح ، از مبتدی مطلق به سخنران پیشرفته زبان فرانسه دارد. هر درس یک مجموعه ترکیبی از ویژگی های یادگیری زبان شامل گفتگوها ، بینش های فرهنگی و اطلاعات زیادی در مورد سفر و زندگی در کشور ارائه می دهد. پادکست ها توسط یک معلم بومی فرانسوی و افراد دیگر که به زبان فرانسوی مسلط هستند ، میزبانی می شود. صحنه هایی از زندگی روزمره فرانسوی وجود دارد که توسط افراد بومی فرانسوی بیان شده است. درس ها به خوبی سازمان یافته و به خوبی درک شده است ، و مجموعه ای از رویکردهای درون هر پادکست ، اطمینان می دهد که توجه شنونده از بین نمی رود.

6 نکته مهم در تمرین گرامر برای تافل
برگشت به بالا
0