نحوه یادگیری آلمانی با دستگاه های الکسا

مزایای یادگیری آلمانی با دستگاه های الکسا چیست؟  در این مقاله  سعی داریم نحوه یادگیری آلمانی با دستگاه های الکسا را برایتان توضیح دهیم.

یک نسل پیش ، چه کسی فکر می کرد که دستیار شخصی دیجیتال می تواند به شما یک مهارت جدید ، مانند یک زبان کامل را آموزش دهد؟ الکسا چیست؟ الکسا نام نرم افزاری در دستگاه های Echo  آمازون است که اجازه می دهد تا مردم امکان کنترل تکنولوژی از طریق دستورات صوتی را داشته باشند. به سادگی می توانید نام الکسا را ​​بگویید و می توانید چراغ ها را روشن یا خاموش کنید ، دمای خانه را تغییر دهید ، به موسیقی گوش دهید و حتی در جلسات روزانه اخبار دریافت کنید.

با این حال ، هیجان انگیز تر است که الکسا می تواند آلمانی را برای شما تدریس کند. طیف گسترده ای از مهارت های زبان آلمانی (نام برنامه ها یا برنامه هایی که می توانید در دستگاه آمازون خود فعال کنید) طراحی شده است که با شما ارتباط برقرار می کند و زبان را به شما آموزش می دهد.

الکسا شما را مجبور به شنیدن و صحبت کردن می کند. از آنجا که الکسا از دستورات صوتی استفاده می کند ، صحبت و گوش دادن به دستگاه با زبان آلمانی است. این نه تنها برای غلبه بر زبان در منزل ایجاد می شود عالی است ، بلکه این نیز یک دارایی باور نکردنی برای هر کسی است که دسترسی به شرکای معمول زبان آلمانی ندارد. شما تلفظ خود را به خوبی تنظیم می کنید. اگر نرم افزار نمی تواند تلفظ شما را درک کند ، ممکن است که افراد واقعی نیز نتوانند شما را درک کنند. شما صداهای صحیح آلمانی را می شنوید و باید با بیان واضح و دقیق تقلید یا واکنش نشان دهید. همان طور که در زبان آلمانی پیشرفت می کنید ، برنامه های الکسا می توانند سازگار باشند. الکسا می تواند بخش مهمی از سفر یادگیری آلمانی شما را در این راه تبدیل کند.

الکسا یک  گزینه یادگیری بسیار انعطاف پذیر است. شما می توانید دوره های زبان آلمانی را در حین انجام فعالیت های دیگر مانند تمیز کردن ، پخت و پز یا شستشو دریافت کنید.

چگونگی به حداکثر رساندن آموزش آلمانی با الکسا

در حالی که یادگیری آلمانی با الکسا چیزی شگفت انگیز نیست ، راه هایی وجود دارد که تجربیات شما را برای دوره ی یادگیری آلمانی مفیدتر کند.

هنگام استفاده از یک برنامه با الکسا ، نباید فقط به صورت منفعلانه گوش کنید. بلکه باید به یک یادگیرنده فعال تبدیل شوید.

برای شروع ، چیزهایی را که در الکسا در یک یادداشت یا نشریه مطالعه می کنید بنویسید. شما می توانید به سادگی آنچه که مطالعه کرده اید بیاموزید ، یا سعی کنید جملات را با کلمات جدید و مفاهیم گرامری بیاموزید.

این به شما کمک می کند که آنچه را که آموخته اید پیگیری کنید و همچنین فرصتی برای بررسی مطالب خود در زمان دسترسی به الکسا (به عنوان مثال در مترو و یا در دفتر دکتر) داشته باشید. برای یک چالش اضافی ، سعی کنید جمله های آلمانی قبل از اینکه الکسا آن را بگوید پیش از او بگویید.

اگر احساس می کنید واقعا به سطح متوسط ​​پیشرفت کرده اید ، زبان کل رابط دستگاه خود را به زبان آلمانی تغییر دهید. این یک راه عالی برای قرار دادن آلمانی شما به آزمون و رشد به طور نمادین است ، حتی زمانی که شما یک درس یا یک مجموعه با یکی از منابع زیر را دنبال نمی کنید.

تماشای فیلم ها در FluentU بین درس های الکسا با  FluentU ، گزینه ای مناسب است. شما فیلم های معتبر مانند فیلم های تلوزیونی ، موسیقی ، گفتگوهای الهام بخش و غیره را دریافت کنید که به درس های شخصی تبدیل شده است. هر ویدئو با زیرنویس های تعاملی ، تمرینات ، لیست واژگان و موارد دیگر همراه است. این بدان معنی است که شما مهارت های خود را در حین جذب زبان به عنوان زبان مادری واقعا از آن استفاده می کنید ارتقا می دهید. کار کردن با این روش به شما کمک می کند تا بیشتر از تکنولوژی خود استفاده کنید و آلمانی را به صورت طبیعی بشناسید.

۵ برنامه برتر برای یادگیری آلمانی با الکسا در آمازون اکو (Ich heiße Alexa)

الکسا ، برنامه های موجود برای آمازون اکو را برای تدریس زبان آلمانی نشان می دهد.

امتحان آلمانی
امتحان آلمانی برای یادگیری زبان آلمانی

German Quiz (امتحان آلمانی)

این برنامه ساده شامل مجموعه ای از مسابقات ۱۰ سوالی است. هر مسابقه کلمات و عبارات تصادفی را ارائه می دهد و شما باید یک ترجمه صوتی آلمانی ارائه کنید.

این برنامه در هر زمان آزمون هایی از کلمات و عبارات منحصر به فرد ارائه می دهد و محتوای آن به طور مرتب به روز می شود. توصیه می شود نوشتن جملات داده شده در این آزمون ها به عنوان یک گام اضافه شده به منظور یادگیری بهتر را به یاد داشته باشید.

روزتااستون
روزتااستون برای یادگیری زبان آلمانی

Rosetta Stone (روزتااستون)

هیچ یک ازمهارت دیگر الکسا مانند برنامه یادگیری زبان مشهور Rosetta Stone  نیست. این برنامه برای الکسا در بسیاری از زبان ها قابل دسترسی است و آلمانی یکی از آن ها است. شما کلمات و عبارات در مورد موضوعاتی از جمله سفر ، رنگ و غذا را یاد خواهید گرفت. مهارت متناوب بین ترجمه از آلمانی به انگلیسی و سپس دادن ترجمه آلمانی به کلمات و عبارات انگلیسی است.

از همه مهم تر ، عملکرد تکراری وجود دارد ، بنابراین شما می توانید زبان آلمانی را هر چند بار که شما دوست دارید تکرار کنید.

برای شما رزتا استون زبان آلمانی  را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این نرم افزار روی تصویر زیر کلیک کنید.

الکسا SayHi
الکسا سی های برای یادگیری آلمانی

الکسا SayHi

یادگیری آلمانی با الکساSayHi یک گزینه عالی برای تمرین زبان مکالمه آلمانی است. هر درس شامل گفتگو در یک موضوع خاص در آلمان مانند سفر ، غذا یا کار است. پس از آن مکالمه با تجزیه و تحلیل دقیق و توضیح آنچه در گفتگو اتفاق افتاده و همچنین توضیح برخی دستورالعمل ها دنبال می شود.

بهترین بخش SayHi این است که برنامه از تکرار فاصله ها برای افزایش درک شما از واژگان و دستور زبان استفاده می کند. “تکرار مکانی” به این معنی است که برنامه شما را مجبور می کند مطالب را در فواصل منظم و بهینه شده بررسی کنید تا در مغز شما تازه بماند.

با این حال ، درس های جدید با مهارت های بیشتر و پیشرفته تر منتشر می شوند. این برای کسانی که می خواهند از الکسا به عنوان روش یادگیری بلند مدت استفاده کنند ، عالی است.

به علاوه ، اگر شما در حال مطالعه زبان های دیگر هستید ، SayHi  در حال حاضر درس های فرانسه ، اسپانیایی و دانمارکی را نیز ارائه می دهد.

الکساDaily Dose
الکسا Daily Dose

الکساDaily Dose

یادگیری آلمانی با-الکساDaily Dose همراه با یادگیری زبان محبوب آلمانی GermanPod101.com  ارائه شده است.

الکساDaily Dose یک برنامه بسیار متنوع برای الکسا است. این برنامه دو حالت دارد: کلمات روزانه و درس های روزانه. همان طور که می توانید حدس بزنید ، کلمه روز اجازه می دهد تا زبان آموزان یاد بگیرند یک کلمه در روز برای رشد واژگان و صلاحیت خودشان است. درس ها ۱۰ تا ۲۰ دقیقه درس های صوتی است که به یک موضوع خاص زبان اختصاص دارد. این موضوعات شامل تبریک ، مسافرت و خرید و همچنین واژگان و گرامر پایه درس است.

Lingo Trip
Lingo Tripبرای یادگیری آلمانی

Lingo Trip

Lingo Trip  یک منبع آلمانی با ۱۰۰ عبارت کلیدی آلمانی است.

با این حال ، می توان فقط ۱۰۰ عبارت آلمانی را طی فرایند یادگیری توسعه داده شده فرا گرفت. شما می توانید با خود یا با سه نفر دیگر در محیط رقابتی  این عبارات را یاد بگیرید که در آن Lingo Trip برای شما متون آلمانی را ترجمه می کند.

۱۰۰ اصطلاح آلمانی ممکن است  به نظر مهم نباشد ، این ها به طور کلی عبارات ضروری برای سفر و زندگی روزمره است. بنابراین این برنامه برای کسانی مناسب است که فقط شروع به یادگیری کرده اند و یا می خواهند قبل از سفر به آلمان  برخی از اصطلاحات آلمانی را یادبگیرند.

از همه مهم تر ، عبارات در سطوح مختلف بسته به دانش پیشین یادگیرنده ارائه می شود. با داشتن Lingo Trip شما می توانید به سرعت سطوح پیشرفت را طی کنید.

نحوه تمرین رایتینگ برای آزمون تافل
برگشت به بالا
0