۷ منبع برای تمرین واژگان آلمانی برای بهبود تلفظ

۷ منبع برای تمرین واژگان آلمانی برای بهبود تلفظ را در این مقاله بخوانید تا به طور کامل آن را یاد بگیرید و بتوانید آن را در مکالمات خود به کار ببرید.

زبان در مورد نامگذاری جهان اطراف ما است. ارتباطات یک توافق از شرایط است. نگاهی به اتاق اطراف خود بیاندازید و به همه نام آن اشیا فکر کنید. آیا می دانید چگونه این اشیاء مشابه را در زبان آلمانی شرح دهید ؟ کلید افزایش واژگان خود در هر زبان حافظه است و به نوبه خود استفاده  زیاد از واژگان است. ما بسیاری از کلمات را در زبان مادری  خود می شناسیم ، زیرا ما هر روز از آن زبان استفاده می کنیم.

تکرار اجازه می دهد تا ذهن ما به دانستن کلمه مناسب برای استفاده را بیابد. در این مقاله ، ما منابع ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما امکان می دهد واژگان خود را به همان اندازه که دوست دارید تمرین کنید.

منابع واژگان برای تکمیل یادگیری شما

Word Play

موثرترین راه برای یادگیری زبان آلمانی یا هر زبان برای آن موضوع این است که آن را به زندگی روزمره خود اضافه کنید. در حقیقت ، اگر شما بتوانید واژگان جدیدی را با نگرش مثبت و سرگرم کننده یاد بگیرید ، در حفظ و یادآوری این کلمات ، موفقیت بیشتری خواهید یافت.

منابع زیر به تمرینات vocab شما کمک می کنند:

    Goethe-Institut

یک برنامه آموزشی واژگان ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به آن برنامه بروید و یاد بگیرید. می توانید هنگام منتظر بودن تا آمدن اتوبوس ، هنگام انجام کارهای روزمره مانند شستشو و یا حتی بین آگهی های بازرگانی برای مطالعه کلمات واژگان خود از آن استفاده کنید. اگر بخواهید توضیحات جایگزین دستور زبان و استفاده از آن را دنبال کنید ، موسسه گوته هم مفید است.

    Flashkit

یک منبع فلش کارت آلمانی عالی برای کسانی که می خواند واژگان بیشتری را یاد بگیرند. مرتبا می توان آن را پشت و رو کرد.

این یک مهارت مهم برای تمایز است ، زیرا این تنها چیزی است که بتواند آلمانی را به زبان مادری خود ترجمه کنید ، اما  یک راه حل کاملا جدید برای ارائه کلمه آلمانی است. با تسلط بر هر دو شیوه ، تسلط خود را افزایش دهید. کارت ها توسط موضوع جدا می شود و شما می توانید ۱۰۰ کارت  را در یک زمان یاد بگیرید.

Transparent Language: Word of the Day​نیز یک مکان ایده آل برای مبتدیان است و کسانی که مطمئن نیستند از کجا شروع  کنند. این وب سایت هر روز یک کلمه می نویسد که باید بر آن  تمرکز کنید و سعی کنید از همان مقدار که می توانید استفاده کنید.

این منبع مفید کلمه جادو می کند ، بخشی از سخنرانی را لیست می کند و کلمه خود و همچنین جمله آلمانی را تلفظ می کند. شما می توانید برای این سایت ثبت نام کنید و ایمیل بزنید ، بنابراین کار روزانه شما در صندوق پستی شماست.

همیشه روش های مختلف یادگیری خوب است ، پس از این که منابع خود را در واژگان خود کار می کنید ، این منابع را بررسی کنید. با این حال ، سایت های زیر به طور خاص برای نیازهای واژگان ایجاد شده است.

منابع مفید و تمرینات برای بهبود مهارت های واژگان شما روزانه

تمرین Vokabel Langenscheidt
تمرین Vokabel Langenscheidt

تمرین Vokabel Langenscheidt

 از طریق Langenscheidt شما به زودی متوجه خواهید شد که چرا این یک فرهنگ لغت مورد علاقه بسیاری از دانش آموزان آلمانی است.

برای دسترسی به تمرینات واژگان از Langenscheidt، شما باید یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید. با این حال ، حساب ها رایگان هستند. Langenscheidt برای  کاربران “دوره های سریع” و “دوره های واژگان” را فراهم می کند که توسط سطح روایی و سوژه جدا می شوند. در  Langenscheidt “دوره های سریع” بیشتر به عنوان بازخوانی عمل می کند ، دوره های پیشرفته تر گرامر آلمانی ، از جمله چیزهایی مانند زمان فعل  را ارائه می دهد. اگر شما می توانید جنسیت ، هماهنگی یا حتی مترادف ها و لغات هر واژه ی واژگانی را بیاموزید ، می توانید به زبان آلمانی مانند یک طرفدار حرکت کنید.

برای شما رزتا استون زبان آلمانی  را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این نرم افزار روی تصویر زیر کلیک کنید.

FluentU
FluentU

FluentU

آیا می خواهید در مورد تمام جنبه های زبان آلمانی ، فراتر از کتاب درسی یاد بگیرید؟ FluentU منبع عالی برای شما است. برنامه FluentU  دانش آموزان را در زندگی روزمره آلمانی ها و جنبه های فرهنگی را که آلمان را منحصر به فرد می کند ، غرق می کند.

FluentU یک پلت فرم غوطه وری آنلاین است که ویدیوهایی مانند ویدیوهای موسیقی واقعی ، تریلر فیلم ، اخبار و مذاکرات الهام بخش را می گیرد و آن ها را به درس های یادگیری زبان شخصی تبدیل می کند.

فیلم ها بر اساس (مبتدی به بومی) موضوع (هنر و سرگرمی ، سلامتی ، شیوه زندگی و غیره) و قالب بندی (وبلاگ های ویدئویی ، اخبار، نشان ها و غیره) سازماندهی می شوند. بنابراین شما می توانید به راحتی فهرست منابع مناسب برای سطح خود را پیدا کنید.

FluentU یک برنامه منحصر به فرد ارائه می دهد که ویدیو های تعاملی را برای کمک به دانش آموزان می آموزد. با تماشای لپ تاپ ، کامپیوتر رومیزی یا آیفون یا اندروید خود را در زبان غرق کنید. همان طور که تماشا می کنید ، کلمات جدید ، عبارات و روش های بیان خودتان را پیدا خواهید کرد ، حتی بدون آنکه متوجه شوید. هر کلمه با تعاریف درون متن ، تصویر ، صوتی و جمله های چندگانه برای یادگیری آسان و درک آسان می آید. حتی می توانید بر روی یک کلمه کلیک کنید تا ببینید که چگونه در سایر ویدیوهای سایت استفاده می شود.

Vokabel.com
Vokabel.com

Vokabel.com

شما می توانید مطالب Vokabel.com را از طریق رایانه ، آیفون یا اندروید به اشتراک بگذارید. این وب سایت به کاربران امکان می دهد مکان هایی برای اعمال افعال و واژگان را فراهم کند. بدین معنی است که اگر بدانید که چگونه از فعل استفاده کنید ، بدین معنی است که می دانید که فعل چیست.

تمرینات واژگان بر اساس موضوع طبقه بندی می شوند. پس از کلیک بر روی موضوعی که می خواهید تمرکز کنید ، تمرین ها به عنوان یک فرایند تعاملی ساده ظاهر می شوند. کاربران ابتدا زبان مادری خود و زبان مورد نظر خود را انتخاب می کنند. همچنین می توانید از کلمه هایی که درست می کنید بازخوانی کنید.

هنگامی که گزینه های خود را تنظیم می کنید ، دکمه “دریافت کلمه” را برای کلمه اول خود کلیک کنید. کلمه ی واژگانی شما تحت “کلمه” در زبان مادری شما قرار می گیرد. آنچه را که فکر می کنید جواب را در زبان آزمون تان تایپ کنید و روی “تست” کلیک کنید تا بررسی شود. برای پیگیری کلمات شما درست است. کاربران همچنین امکان ایجاد تست شخصی خود را نیز دارند. اگر مشکلی برای حفظ کلمات خاص دارید ، آن ها را در یک فهرست قرار دهید تا تمرین را ادامه دهید.

Memrise​
Memrise​

Memrise​

Memrise​ یکی دیگر از سایت هایی است که نیاز به ورود به سیستم دارد ، اما دوره های ذکر شده در اینجا توسط کاربرانی مثل شما مطرح می شوند. بر اساس سطح و موضوع فهرست شده است. این وب سایت به دانشجویان روش های جدیدی را برای بسیاری از موضوعات مشابه برای سال های تحصیل ارائه می دهد. اطلاعات دوره نشان می دهد که افرادی که دوره را گرفته اند چه مدت باید انتظار داشته باشند  هر موضوع را یاد بگیرند.

پس از انتخاب یک موضوع ، برای کاربران یک لیست از کلمات و  یا عبارات ارائه شده است. واژه ها با معنای آن ها نوشته شده است و کاربران می توانند در صورتی که چنین انتخاب می کنند ، با صدای بلند صحبت کنند.

این یک تمرین بسیار خوب است ، زیرا بهتر است که کلمه را ببیند ، آن را بشنود و کلمه را برای خود تکرار کند تا اطمینان حاصل کند که تمام مهارت های سه گانه را به دست آورده است. اگر شما می توانید یک کلمه را تجسم کنید ، آن را در ذهن خود بشنوید و بدانید که چگونه آن را به درستی می گویند ، شما بسیار نزدیک به تابعیت هستید.

German.net

مانند بسیاری از سایت هایی که ما تا کنون بحث کرده ایم ، German.net  تمرین های طبقه بندی شده توسط کاربر و موضوع کاربر را ارائه می دهد. با دشواری برچسب گذاری شده ، تمرینات سوالات چند گزینه ای هستند که از کاربران می خواهند برای پر کردن فضاهای یک جمله کلمات مناسب را انتخاب کنند.

نکته ی مهم در مورد این منبع این است که ، به محض ارسال پاسخ آن ها ، پاسخ به تمرینات به کاربران داده می شود. با این وجود ، توضیحی مبنی بر اینکه یک پاسخ معین درست است ، ارائه شده است.

با این وجود ، کاربران نه تنها قادر به تمرین زبان آلمانی هستند ، بلکه قادرند جملات نمونه ای نوشته شده را که از نظر دستور زبان درست هستند را ببینند. این سایت همچنین آموزش خواندن را نیز ارائه می دهد.

German Steps.com
German Steps.com

German Steps.com

بسیاری از سخنرانان آلمانی ترجیح می دهند دیگران آلمانی را تدریس کنند و این وب سایت نمونه ای از تعداد زیادی از منابع موجود برای کسانی است که با زبان آلمانی وقت می گذرانند. این وب سایت به دانشجویان انواع تمرینات و منابع را برای چیزهایی مانند دستور زبان ، عبارات و واژگان ارائه می دهد. بخش «اشتباهات معمول» یک راه عالی برای اطمینان از اشتباهات ساده شما است.

هر یک از این خصوصیات ما را قادر می سازد تا  کلمات را به مفاهیم بیشتر که قبلا درست کرده ایم ، یاد بگیریم. با ایجاد راه های جدید و جالب برای اتصال کلمات جدید vocab به آنچه که قبلا می دانید ، خلاقیت خود را تمرین کنید.

سرانجام بخش «پیوندها» مراحل آلمانی ابزار بسیار خوبی برای کسانی است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد زبان  آلمانی ، دستور زبان ، ضرب المثل ها و اصطلاحات و غیره هستند.

مرکز آلمانی وین(Deutschzentrum Wien)

بازهم ، تمرینات ذکر شده برای این منبع ، از مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی شده است. پس از انتخاب سطح مناسب ، کاربران می توانند بخش های مختلفی را با تمرین های پر کردن درجای خالی  با جملات کوتاه و بلند تمرین کنند. در برخی از این بخش ها ، کاربران همچنین می توانند ویدیوهای YouTube را مشاهده کنند که هدف خاص آن بخش را نشان می دهد.

پاسخ به تمرین ها ذکر شده است ، اما هیچ توضیح کاملی برای پاسخ های داده شده وجود ندارد. با این حال ، مبتدیان می توانند کتاب الکترونیکی رایگان سایت را چاپ کنند ، که به طور مثال گفتگوها ، تمرینات و راهکارها را ارائه می دهد.

واژه ها در توصیف جهان اطراف ما کمک می کنند. با استفاده از این منابع رایگان و اضافه کردن به بانک فرهنگ لغت آلمانی خود ، سطح تسلط خود را افزایش دهید.

آموزش زبان آلمانی رایگان تصویری درس ۱۰۱ تا ۱۰۸
برگشت به بالا
0