۲۶ منبع برتر برای یادگیری زبان آلمانی

۲۶ منبع برتر برای یادگیری زبان آلمانی را در این مقاله بخوانید تا با صرفه جویی در وقت بدون صرف ساعت ها  وقت ، آن ها را پیدا کنید.

اگر شما می توانید متون آلمانی را بخوانید  آلمانی شما بهبود می یابد. شما باید این ترکیب کامل از واژگان آلمانی ، گرامر مدل و داستان هایی که توجه شما را جلب می کنند ، پیدا کنید.

بیایید به طیف متنوعی از منابع خواندن برای یادگیری آلمانی بدون توجه به سطح  خود نگاه کنید. با استفاده از این کتابخانه کوچک ، شما آماده خواهید بود تا آلمانی خود را به سطح بالاتری ببرید.

منابع عالی برای یادگیری بی پایان زبان آلمانی

اگر شما از این نوع یادگیری معتبر آلمانی لذت می برید ، می توانید همان تجربه ای را از طریق ویدیو با FluentU دریافت کنید.   FluentU فیلم های ویدئویی واقعی در آلمان را فراهم می کند ، مانند تریلر فیلم ، فیلم های موسیقی ، گفتگو های الهام بخش که به درس های شخصی تبدیل شده است.

هر ویدیویی دارای زیرنویس های تعاملی است که روی هر کلمه ای برای تعریف فوری ، تلفظ بومی و کمک آموزشی بصری می توان کلیک کنید. بنابراین شما را به طور فعال در ساختن واژگان خود و تنظیم  تلفظ آلمانی ، مهارت های خواندن کمک می کند. می توان تمرین را نیز دریافت کنید. FluentU  حالت یادگیری را با فلش کارت های چند رسانه ای و تمرینات مناسب برای فیلم ها ادامه می دهد.

فیلم ها براساس نوع ژورنال و سطح یادگیری سازماندهی شده است ،  بنابراین پیدا کردن چیزی که برای شما کار می کند و به دردتان می خورد ، همیشه آسان است. به علاوه FluentU  با توجه به آنچه که شما تماشا کرده اید ، فیلم های جدید بر اساس اطلاعات را نشان می دهد. شما می توانید با FluentU کتابخانه آزمایشی ویدیویی را رایگان مشاهده کنید.

مجلات

مجلات آلمانی  سرگرم کننده یک پنجره درست در فرهنگ آلمانی را نشان  می دهد.

Neue Post (پست جدید)

Neue Post  با سرگرمی ها و موضوعات داغ جالب مانند افراد مشهور سروکار دارد.

با استفاده از یک مجله مانند این ، که هفتگی منتشر می شود ، شما احتمالا با زبان گفتاری آشنایی پیدا خواهید کرد. این بدان معنی است که شما فرصتی فوق العاده برای تمرکز کردن بر روی اصطلاحات عامیانه مشترک و کلمات محبوب معاصر خواهید داشت. مهم نیست که اهداف شما برای یادگیری زبان آلمانی چیست ، ایده خوبی است که خودتان را با این نوع گفتار مشترک آشنا کنید ، تا بتوانید زبان آلمانی واقعی را درک کنید.

بهترین بخش در مورد Neue Post این است که شما می توانید در طول خواندن لذت ببرید و همچنین می توانید کمی بیشتر درباره فرهنگ آلمانی و آنچه در حال حاضر در آلمان اتفاق می افتد یاد بگیرید.

Neue Post (پست جدید)
Neue Post (پست جدید)

Sport Bild (تصویر ورزشی)

ورزش یکی از موضوعاتی است که تقریبا همه در سراسر جهان علاقه مند به آن هستند. این باعث می شود که این موضوع به ویژه برای دانش آموزان زبان جالب توجه باشد؛ زیرا این امکان را می دهد که در مورد دیگران یاد بگیرند و با آن ها ارتباط برقرار کنند و با آن ها آشنا شوند.

خواندن Sport Bild شما را در ورزش آلمان به روز نگه می دارد و به شما واژگان جدیدی می دهد که می توانید برای بحث در مورد ورزش و فوتبال بیش از هر چیز دیگری استفاده کنید.

مقالات معمولا فقط چند پاراگراف هستند ، بنابراین خواندن آن ها یک تعهد بزرگ است ، اما هنوز هم با استفاده از واژگان تخصصی و آلمانی صحبت می کند. این مسئله می تواند یک کارگاه آموزشی کامل در داخل یک مجله ورزشی باشد.

Sport Bild (تصویر ورزشی)
Sport Bild (تصویر ورزشی)

Zeit Wissen  (دانش روزنامه)

 Zeit Wissen  مجله ای برای دانشجویان است و به دنبال آخرین اطلاعات در مورد آنچه در دنیای علم و فناوری در حال انجام است می باشد. Zeit Wissen  یک راه فوق العاده برای خواندن و یادگیری اصطلاحات در مورد تکنولوژی و علم است و در عین حال با بهره گیری از سطح خودتان است. این مقالات کمی طولانی تر از دیگر منابع یادگیری در این لیست است.

Zeit Wissen  (دانش روزنامه)
Zeit Wissen  (دانش روزنامه)

 auf einen blick  (در یک نگاه)

Auf Ainen Blick  یک مجله سرگرمی است که به طور خاص برای زنان طراحی شده و نوشته شده است ، اما این به این معنا نیست که زنان تنها کسانی هستند که می توانند از محتویات آلمانی آن یاد بگیرند. بخشی از دلیل اینکه خواندن آن بسیار سودمند است این است که توانایی های شما را گسترش می دهد و به شما کمک می کند تا در مورد بسیاری از موضوعات مختلف صحبت کنید که نمی توانید در مورد آن بحث کنید.

Auf Ainen Blick موضوعات متنوعی را پوشش می دهد و مقالات آن بسیار کوتاه است ، که باعث می شود تمرین کامل و کوتاه برای یک ناهار و یا برای خواندن در زمان  صبح باشد.

auf einen blick  (در یک نگاه)
auf einen blick  (در یک نگاه)

Bild der Frau  (نمایش زنان)

این مجله دیگری برای زنان است ، اما به طور خاص به سلامت ، روابط و اخبار اختصاص دارد. دارای مقالات بسیار کوتاه هستند ، اما متشکل از واژگان جدید و محتوای جالب است.

بخش سلامت مجله به شما واژگان جدیدی درباره غذا و ورزش ارائه می دهد که دو موضوع بسیار رایج در گفتگوها هستند. با ارائه این خواسته خود از طریق خواندن ، آماده خواهید شد تا با زبان آلمانی صحبت کنید.

Bild der Frau  (نمایش زنان)
Bild der Frau  (نمایش زنان)

Für Sie (برای او)

Für Sie یک مجله برای زنان و خانواده است که به شما کمک خواهد کرد که واژگان روزمره را که برایتان مفید خواهد بود یاد بگیرید. یکی از مهم ترین جنبه های یادگیری زبان این است که اطمینان حاصل شود که واژگان خود را در اطراف واژه هایی که شما اغلب استفاده می کنید به کار می برید. با انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که شما واقعا می توانید واژگان مورد استفاده در زندگی واقعی خود را یاد بگیرید.

Für Sie  به شما واژگانی می دهد که شما باید در مورد موضوعات مشترک مانند سلامت ، خانواده و روابط صحبت کنید. این به این معنی است که شما می توانید مکالمات روزمره خود را با استفاده از واژگان با فرکانس بالا و نحو دقیق ، افزایش دهید.

Für Sie (برای او)
Für Sie (برای او)

Finanztest  (تست مالی)

Finanztest  یک مجله مالی است و از این رو برای افرادی که علاقه مند به امور مالی هستند نیز مناسب خواهد بود. برای برخی از افراد ، خواندن مجله مالی کمتر از خواندن در مورد تغذیه به نظر می رسد ، اما برای دیگران ، این یک منبع کامل است. اگر به پادکست ها گوش می دهید ، کتاب ها و صحبت های مالی را بخوانید ، این مجله برای شما مناسب خواهد بود.

Finanztest  (تست مالی)
Finanztest  (تست مالی)

برای شما آموزش زبان آلمانی نصرت صوتی نسخه صادراتی را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

English For You آموزش زبان

وبلاگ ها

وبلاگ Slow German

Slow German  یک برنامه یادگیری است که به شما امکان می دهد که به زبان واقعی آلمانی صحبت کنید ، اما صحبت کردن با سرعت کمتری نسبت به حالت طبیعی است. این سایت همچنین یک وبلاگ ارائه می دهد که می تواند به پیشرفت مهارت های خواندن شما کمک کند.

پست های وبلاگ با توجه به موضوع مرتب شده اند ، بنابراین شما همیشه می توانید چیزی جدید برای خواندن درست آن در سطح خود پیدا کنید. این وبلاگ در مورد چیزی که برای شما جالب است صحبت می کند.

به علاوه ، زنانی که در Slow German Annik Rubens هستند ، همیشه پست های وبلاگ را همراه با PDF و نسخه های پادکست زمانی که در حال انجام کار یا حرکت هستند می خوانند و یا گوش می دهند.

وبلاگ Slow German
وبلاگ Slow German

وبلاگ آلمانیPod101

شما ممکن است در مورد ویدیوی معروف آلمانی و یادگیری زبان آلمانی GermanPod101  بدانید. GermanPod101همراه با پادکست های بزرگ آلمانی  یک وبلاگ دارند که مخصوصا برای بهبود درک مطلب و واژگان شما مفید است. وبلاگ به زبان انگلیسی نوشته شده است ، اما پر از واژگان آلمانی ، عبارات و نکات فرهنگی منحصر به فرد است. اغلب نشریات ، تصاویر و ویدیوها در کنار وبلاگ هایی که آن ها را به یاد ماندنی تر می رسانند وجود دارد.

در GermanPod101 مقدار زیادی متن وجود دارد. این یک فرصت عالی برای افزایش خواندن شما در کنار مهارت های دیگر مانند گوش دادن و یا تلفظ  و ارائه درس های زبان اختصاصی از مربیان متخصص است. درس ها طراحی شده اند که از لحاظ جسمانی و فرهنگی مناسب باشند ، و شما ممکن است هرگز از آن دست نکشید. ۱،۴۰۰ درس در دسترس وجود دارد. این درس ها در همه زمان ها به آن اضافه شده است.

GermanPod101همراه با منابع خواندن اضافی مانند یادداشت های PDF کامل برای درس می آید. در آن می توان همه ویژگی های یادگیری آلمانی را بررسی کنید.

وبلاگ آلمانیPod101
وبلاگ آلمانیPod101

Claudi um die Welt (کلودیا در سراسر جهان)

این وبلاگ بسیار متمایز و جالب است که به دنبال یک دختر آلمانی به نام کلودی در سراسر جهان است. یک نقشه تعاملی در سایت وجود دارد که به شما اجازه می دهد مکان هایی را که مورد علاقه شما است را انتخاب کرده و پست های وبلاگ خود را در مورد هر مکان بنویسید.

پست ها در این سایت خیلی طولانی نیستند و همیشه برای خواندن سرگرم کننده است.

Claudi um die Welt (کلودیا در سراسر جهان)
Claudi um die Welt (کلودیا در سراسر جهان)

Your Daily German(روزانه آلمانی شما)

اگر شما همیشه می خواستید یک وب سایت پیدا کنید که در آنجا یک سخنرانی آلمانی بومی به طور رایگان به شما زبان آلمانی می آموزد ، روزانه آلمانی شما جایی برای رفتن است. محتوای جدید نه تنها محتوای روزانه تقریبا هر روزه است ، بلکه شما همچنین می توانید از دوره ای مطالعه کنید که خالق وب سایت برای زبان آموزان آلمانی در تمام سطوح است.

با استفاده از این وب سایت و با فراوانی منابع ، می توانید زبان آلمانی خود را در تمام زمینه ها گسترش دهید و خود را در گرامر ، واژگان ، زبان عامیانه و یا سایر مهارت های دیگر که ممکن است فاقد آن باشد ، تقویت کنید.

برای مبتدیان کامل ، یک بخش در مورد ملزومات مطلق وجود دارد که شما را از طریق همه چیزهایی که لازم است بدانید تا سریع و کارآمدتر یادگیری آلمانی را شروع کنید.

Your Daily German(روزانه آلمانی شما)
Your Daily German(روزانه آلمانی شما)

کتاب های کودکان

کتاب بچه ها اغلب برای شروع یادگیری زبان آلمانی صرف نظر از سن شما روش خوبی هستند ، زیرا آن ها دستورالعمل و گرامر ساده ای را ارائه می دهند و همچنین واژگان ارزشمندی مانند نام حیوانات و کلمات ارائه می دهند. با استفاده از این عناوین ، پس از صرف شبیه خواندن داستان و لذت بردن ، واژگان شما رشد می کنند.

Die Grille und die Raupe(کریکت و کاترپیلار)

Die Grille und die Raupe یک کتاب کودک کامل برای شروع است ، زیرا حاوی تصاویر است ، بنابراین شما می توانید داستان را دنبال کنید حتی اگر شما کلمه ای را کاملا درک نکنید.

Die Grille und die Raupe(کریکت و کاترپیلار)
Die Grille und die Raupe(کریکت و کاترپیلار)

Das Doppelte Lottchen(دو لتچن)

این داستان مشهور آلمانی به دنبال دوقلوهایی است که می خواهند والدین طلاق گرفته خود را در عشق فرو ببرند. Das Doppelte Lottchen یک تمرین واژگان فوق العاده را ارائه می دهد. کلمات در آن ساده هستند .

در پایان کتاب ، بازبینی کافی از کلمات است که هر دانش آموز متوسط ​​می تواند بدون یک فرهنگ لغت بخواند.

سری هری پاتر

هری پاتر یکی از معروف ترین کتاب هایی است که تاکنون نوشته شده است ، به طوری که به زبانه ای مختلف ترجمه شده است و ترجمه ها به خوبی انجام شده است ، بنابراین شما مجبور نیستید نگران یادگیری زبان آلمانی ناتمام باشید.

یکی از بخش های لذت بخش در مورد خواندن داستان های فانتزی به زبان آلمانی این است که شما در معرض هر کلمه عادی و غیر معمول هستید در حالی که در یک داستان عالی درگیر هستید.

پاداش در هنگام خواندن کتاب های بسیار شناخته شده مانند هری پاتر این است که شما احتمالا داستان کلی را قبلا می دانید. بنابراین حتی اگر شما یک کلمه خاص آلمانی را ندانید ، هنوز می توانید داستان را دنبال کنید. این یک راه باور نکردنی برای استفاده از زبان بومی است که شما آن را کاملا درک نمی کنید.

سری هری پاتر
سری هری پاتر

Die Reise seines Lebens(سفر زندگی او)

Die Reise seines Lebens به طور خاص برای شروع دانش آموزان آلمانی نوشته شده است و طراحی شده است که به خواننده اجازه می دهد به دنبال روایت بدون یک فرهنگ لغت باشند.

در این کتاب ، یک پسر به نام کارل اشمیت در حال سفر به آلمان است ، اما شاهد سرقت است. این باعث می شود که طرح های جالب و قابل توجهی را دنبال کند که او در تلاش برای مقابله با وضعیت پیش رو است. داستان جالب است و به خواننده کمک می کند که به پایان برسد و محتوای واقعی را یاد بگیرد. این نیز فوق العاده مفید است که برای زبان آموزان طراحی شده است ، زیرا ساختار واژگان و جمله برای درک شما بهینه شده است.

Die Reise seines Lebens(سفر زندگی او)
Die Reise seines Lebens(سفر زندگی او)

Maxi Hund und Geduld(سگ Maxi و صبر)

همان طور که در سایر کتاب های کودکان ما نیز مورد توجه قرار گرفته است ، Maxi Hund und Geduld  انواع مختلفی را ارائه می دهد ، به نحوه ی آسان واژگان محبوب را ارائه می دهد. در این کتاب ، خواننده به دنبال یک سگ به نام Maxi است. این یک داستان سریع و سرگرم کننده است و مطمئنا سرگرمی برای همه خوانندگان است.

Maxi Hund und Geduld(سگ Maxi و صبر)
Maxi Hund und Geduld(سگ Maxi و صبر)

Die Schattenjäger (شکارچی سایه)

این یک داستان سرگرم کننده برای کودکان است که کمی طولانی تر و سخت تر از موارد بالا است. در این کتاب ، شما قادر به رفتن به ۱۳۶ صفحه از ماجراجویی و داستان های نوشته شده توسط نویسنده کتاب کودکان شناخته شده Andreas Schlüter  هستید.

در سراسر صفحات «Die Schattenjäger»، تصاویر زیادی خواهید دید که به شما کمک می کند تا از هر بخش داستان لذت ببرید.

 ۵۰۰ Flachwitze und Scherzfragen (500 ضرب المثل و شوخی)

اگر دوست دارید جوک هایی با زبان آلمانی را بخوانید و می خواهید با بعضی از دوستان یا همکاران آلمانی زبان خود کار کنید ، این کتاب برای شما مناسب است.

 

همه چیزهایی که برای شروع یاد گرفتن زبان آلمانی باید بدانید.

۴۰۰ Flachwitze: Die doofsten Witze, die es gibt( 400 جوک: جوک های جادویی )

برای افرادی از شما که دوست داران طنز هستند ، این کتاب برای شروع به بیان خودتان کامل خواهد کرد و یکی از بهترین کتاب ها در زبان آلمانی و یادگیری برخی از کلمات جدید برای گول زدن اطرافیان تان است.

همان طور که در کتاب بالا نیز می توانید زبان آلمانی را در مدت کوتاهی یاد بگیرید ، به شما این امکان را می دهد که واقعا یک نوع مختلف آلمانی را بدانید که می توانید در زمینه های کاملا متفاوت استفاده کنید.

۴۰۰ Flachwitze: Die doofsten Witze, die es gibt( 400 جوک: جوک های جادویی )
400 جوک: جوک های جادویی

برای شما آموزش زبان آلمانی نصرت تصویری نسخه اندروید را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش زبان آلمانی نصرت اندروید در ۹۰ روز

قابل استفاده در دستگاه های اندروید

آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته

استفاده بدون محدودیت سنی

با فرمت صوتی و تصویری

کتاب الکترونیکی در زبان آلمانی

پس از کتاب های آلمانی کودکان ، شما به زودی آماده خواهد شد تا داستان های پیچیده تر آلمانی را آماده کند. نگاهی به بهترین کتاب های الکترونیکی برای یادگیری زبان آلمانی با خواندن موارد پایین داشته باشید.

  Tod in der oper (مرگ در اپرا)

این کتاب به عنوان یک داستان کوتاه برای زبان آموزان زبان آلمانی نوشته شده است و مطمئنا به دانش آموز متوسط ​​تا پایین تر از سطح پیشرفته با واژگان و برخی ساختار جمله جدید کمک می کند.

Tod in der oper  در مورد دو خواننده در حال رقابت است که هر دو می خواهند نقش اصلی در اپرا را داشته باشند. قهرمان کتاب ، که چندین نفر دیگر نیز در این سری قرار دارد ، باید پرونده را زمانی که یک قتل وجود دارد ، حل کند.

بیشتر آموزگاران پیشرفته این کتاب را راحت تر می یابند ، اما هنوز هم می توانند با استفاده از نشستن و خواندن بدون یک فرهنگ لغت یاد بگیرند. سرنخ های متن به شما کمک خواهد کرد که لغات جدید را یاد بگیرید و دستور زبان خود را تازه و دقیق نگه دارید.

Tod in der oper (مرگ در اپرا)
Tod in der oper (مرگ در اپرا)

Code Six (کد شش)

این سری کتاب به دنبال دو کارآگاه است که بیشتر به کتاب توسعه یافته است.  دارای واژگان ساده و آسان برای درک آسان است ، بنابراین دانش آموزان متوسطه یا پیشرفته ممکن است کتاب را بدون یک فرهنگ لغت بخوانند و می توانند بسیاری از کلمات جدید را از متن یاد بگیرند.

این یک کتاب کامل است که می توانید برای مدت زمان طولانی آن را بخوانید و از مزایای خواندن گسترده لذت ببرید.

Code Six (کد شش)
Code Six (کد شش)

Des Spielers Tod (مرگ بازیکنان)

Des Spielers Tod  سومین کتاب از یک داستان کارآزمایی است که مخصوصا برای زبان آموزان نوشته شده است ، به این معنی که نکات و تعاریف مفید را ارائه می دهد ، اما بدون داشتن کلمات بیش از حد دشوار است.

هدف این است که ابتدا با قرائت ها و تلفظ ها روبرو شوید تا بتوانید آن ها را راحت تر بخوانید. در این کتاب ، در صورت لزوم ، واژگان با تعاریف پیدا خواهید کرد و یک داستان پلیسی تمام وقت و جذاب برای کمک به رشد واژگان خود خواهید داشت. شما کلمات رایج مانند سخنرانی کسانی که اغلب ممکن است در تلویزیون یا مقالات بشنوید را یاد خواهید گرفت.

Die Dritte Hand (دست سوم)

یکی دیگر از داستان های پلیسیDie Dritte Hand  است که  مزایای مشابهی را برای Des Spielers Tod ارائه می دهد؛ همان طور که برای زبان آموزان آلمانی نیز نوشته شده است و دومین سری کتاب است.

یکی از مزایای مهم خواندن این کتاب پس از Des Spielers Tod این است که شما با بسیاری از شخصیت های اصلی مواجه می شوید ، که به این معنی است که شما می توانید داستان را بهتر درک کنید که آن ها چه هستند و کمی در مورد شخصیت ها اطلاعات کسب کنید.

Kandis Zucker  (آب نبات شکری)

این یک نوع بسیار متفاوت از کتاب های یادگیری زبان آلمانی است ، اما با این وجود مفید و جذاب است. تنها ۱۹ صفحه است و کوتاه ترین کتاب الکترونیکی است که وجود دارد ،  اما خلاق ترین و انتزاعی  ترین کتاب است.

این کتاب شامل هفت داستان کوتاه است که برای ترکیب سبک های شعر با نگرانی کمتر برای طرح آن ، نسبت به کلمات و شکل کتاب خود نوشته شده است.

دانش آموزانی که به دنبال چالش هستند باید این کتاب الکترونیکی را جذب کنند. سعی کنید آن را بدون استفاده ی مداوم  از یک فرهنگ لغت بخوانید. طبیعت انتزاعی آن را دشوار می داند ، اما اگر شما  وقت خود را به آن اختصاص دهید ، بسیاری از کلمات مفید جدید را یاد خواهید گرفت.

این کتاب به اندازه کافی کوتاه است که شما می توانید آن را چندین بار بخوانید و هر بار بیشتر و بیشتر آن را درک کنید ، که برای آموزگاران زبان فوق العاده مفید است.

Kandis Zucker  (آب نبات شکری)
Kandis Zucker  (آب نبات شکری)

Karneval in Köln  (کارناوال در کلن)

این کتاب بخشی از مجموعه ای است که برای زبان آموزان آلمانی نوشته شده است و برای طراحی واژگان عملی و ساختار متن ها  طراحی شده است.

این کتاب سرگرم کننده ، داستان یک مرد است که از ابتدا کارناوال کلن را تجربه می کند.

 خواندن این کتاب برای چند ساعت بدون توقف زمان می برد. خواندن آن نسبتا آسان است بدون استفاده از یک فرهنگ لغت می توانید آن را بخوانید ، به اندازه کافی برای یادگیری چیزی جدید است. اگر از این کتاب لذت بردید ، می توانید دیگران را نیز به خواندن این سری از کتاب ها تشویق کنید.

 با استفاده از منابع به دقت انتخاب شده در بالا ، می توانید واژگان خود را در حین یادگیری چیزهایی که شما به آن علاقه مند هستید و یا در حال لذت بردن از یک داستان خوب هستید ، رشد دهید.

آلمانی زبان سرگرم کننده و زیبایی است ، بنابراین امیدواریم شما از خواندن این منابع فوق العاده و رشد دانش آلمانی خود را در طول راه لذت ببرید.

برگشت به بالا
0