۵ مورد از بهترین کتاب های تافل برای آمادگی در آزمون

آیا خود را برای تافل آماده کرده اید، اما آیا بهترین راه برای مطالعه وجود دارد؟ شاید شما شنیده باشید که کتاب های آمادگی می تواند مفید باشد، اما شما نمی دانید که کدام یک را تهیه کنید.یک کتاب تافل خوب می تواند منبع مفیدی برای آماده شدن شما برای امتحان باشد، و این مقاله به شما کمک خواهد کرد که بهترین کتاب آمادگی تافل را برای خودتان انتخاب کنید.

 در این مقاله پنج کتاب تافل برتر را معرفی خواهیم کرد، به علاوه راهنمایی در مورد اینک ه کدام یک از کتاب ها بهترین است.  ما به شما  توضیح می دهیم که هنگام انتخاب یک کتاب آمادگی خوب چه باید بکنید، و منابع دیگری را که باید برای مطالعه استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم.

کتاب خوب برای آمادگی تافل چیست؟ کدام کتاب آمادگی برای تافل بهتر از بقیه است؟  پاسخ گاهی اوقات ممکن است با توجه به دلایل خاصی که به این کتاب آمادگی نیاز دارید، بستگی داشته باشد، اما، به طور کلی، چهار نکته وجود دارد که بهترین کتاب های آمادگی دارای این ویژگی ها هستند.

نکات و استراتژی برای پاسخگویی به سوالات

بخشی کلیدی هر کتاب آمادگی تافل شامل این است که به شما توضیحات و راهنمایی هایی برای پاسخ دادن به هر یک از انواع سوالات در تافل را می دهد. این می تواند مطالعاتی سریع تر و کارآمد تر از آن چه که بدون یک کتاب آمادگی داشته باشد را به شما بدهد، زیرا با ارائه بهترین روش برای پاسخ دادن به سوالات بدون نیاز به انجام روش های آزمایشی و خطا به شما کمک خواهد کرد.

تمرین های مشکل با کیفیت بالا

تمرین های مشکل کلید موفقیت در تافل هستند، زیرا آن ها فرصتی برای قرار دادن شما در موقعیت آزمون می گذارند. حتی اگر شما سطح عالی انگلیسی را داشته باشید،امکان دارد هنوز هم سوالات را اشتباه بگیرید.

 کتاب های تافل با کیفیت بالا حاوی ده ها یا صدها سؤال تمرین شامل انواع بخش هاو انواع سوالات در امتحان می باشد. سوالات شبیه به موضوعات موجود در تافل واقعیو مشابه از لحاظ نحوه اصطلاحات و موضوعاتی هستند که آنها را پوشش می دهند.

تست تمرین کامل

علاوه بر مشکلات تمرین، بهترین کتاب های آمادگی تافل شامل آزمون های تمرین کامل است تا به شما کمک کند با تست بیشتری آشنا شوید و پیشرفت خود را پیگیری کنید. بسیاری از کتابهای آمادگی تافل

 حاوی دو یا چند تمرین آزمایشی یا رایانه ای مبتنی بر رایانه پایه، یا هر دوآزمون های عملی مبتنی بر کامپیوتر به طور کلی بهتر است، زیرا شما احتمالا تافل واقعی را در کامپیوتر خواهید آموخت ، و این آزمون های نزدیک تر به امتحان واقعی بهتر است. با انجام آزمون های تمرینی، شما می توانید یک ایده را بیابید که چگونه به خوبی در تافل امتیاز کسب کنید و برای فرمت ومدت زمان آزمون آماده می شوید.

 توضیحات پاسخ مفهومی

حتی اگر یک کتاب سوالات تمرینی با کیفیت بالا را داشته باشد، شما نمی توانید از آن ها به اندازه کافی استفاده کنید، زیرا ممکن است آن ها نیز توضیحات خوبی نداشته باشند. بهترین کتاب های تافل توضیح خواهند داد که چرا یک پاسخ خاص برای تمام یا بیشتر سوالات عملی آن درست است. به این ترتیب، می توانید از اشتباهات خود یاد بگیرید و بدانید که جواب صحیح آن چه است.

بهترین کتاب های تافل

مطمئن نیستید که با کدام کتاب تمرین تافل شروع کنید؟ ما در مورد پنج کتاب برتر تافل در زیر بحث می کنیم. برای هر کتاب، ما خلاصه ای کوتاه از آنچه در آن وجود دارد، و همچنین جوانب مثبت و منفی و افکار درباره این که چه کسی باید هر کتاب را انتخاب کند، ارائه می دهیم.

بهترین کتاب تافل برای یادگیری چهار چوب: 

راهنمای رسمی برای آزمون تافل (The Official Guide to the TOEFL Test)

قیمت: حدود ۲۳ دلار در آمازون.

این کتاب رسمی تافل است که توسط ETS، سازمان ایجاد و مدیریت امتحان نوشته شده است، بنابراین دقیق ترین منبع در قالب امتحان و محتوای آن است. پس از معرفی قالب کلی تافل، کتاب فصل را به هر بخش از امتحان اختصاص می دهد. هر یک از این فصل ها فرمت آن بخش را توضیح می دهد، مناطق مورد بررسی شما و انواع سوالاتی که مشاهده می کنید. استراتژی های آماده سازی برای این بخش و چند مجموعه تمرین نیز در پایان هر فصل گنجانده شده است.

این کتاب همچنین حاوی سه آزمون رسمی تافل رسمی به همراه توضیحات پاسخ سوالات است. شامل CD می باشد، بنابراین این آزمون ها می تواند بر روی کامپیوتر یا با مداد و کاغذ گرفته شود.

مزایا:

 بنابراین با این منبع رسمی، شما می توانید اطمینان حاصل کنید اطلاعات ارائه شده صحیح است. شامل آزمون های عملی رسمی کامپیوتری است که بسیار شبیه به تافل واقعی هستند. توضیحات مفهومی در قالب و نوع سوال های تافل است وبه آزمون های تمرینی به خوبی پاسخ داده اند و توضیح داده شده است.

 کلید پاسخ سوالات را دارا است همچنین شامل مقالات نمونه ای از نمرات مختلف همراه با توضیحات است، که دیگر کتاب های تافل رسمی آن را شامل نمی شود. تعادل خوبی بین سوالات تمرین و توضیح آن چه در آزمون است در آن وجود دارد.

مضرات:

 استراتژی های زیادی در این کتاب ارائه نشده است تا به شما در پاسخ دادن به سوالات کمک کند. اگر شما به دنبال راهنمایی برای پاسخ دادن به سوالات آسان تر هستید، احتمالا باید از یک کتاب دیگر استفاده کنید.

 چه کسی باید این کتاب تافل را انتخاب کند؟

به عنوان تنها کتاب فروشی رسمی تافل، این بهترین کتاب برای تدریس فرمت امتحان و انواع پرسش های آن است. این منبع عالی برای افرادی است که در مورد تافل و همچنین کسانی که از اضطراب امتحان رنج می برند و دارای دانش جامع از آزمون قبل از روز امتحان می باشند. علاوه بر این، این کتاب شامل سه تمرین رسمی امتحانات است که منابع عالی برای استفاده هستند، مخصوصا اگر شما خرید کتاب های رسمی آزمون تافل iBT را هنوز انجام نداده اید.

راهنمای رسمی برای آزمون تافل
راهنمای رسمی برای آزمون تافل

بهترین کتاب تافل برای تست های تمرین:

آزمون های تافل iBT رسمی دوره ۱ و دوره ۲ (Official TOEFL iBT Tests Volume 1 and Volume 2)

قیمت: حدود ۲۲ تا ۲۵ دلاری در آمازون.

هر یک از این کتاب ها شامل پنج آزمون کامل تافل گذشته است . کتاب تافل iBT بهترین استفاده برای تمرین تافل ها می باشد زیرا آن ها توسط افرادی نوشته شده که تافل را تهیه می کنند و تست های تمرینی شامل تمام آزمون های گذشته تافل می باشد. همانند راهنمای رسمی آزمون تافل ، این بدان معنی است که شما می توانید اطمینان حاصل کنید که آزمون های تمرین در قالب، سبک و محتوای بسیار شبیه تافل واقعی است.

هر کتاب تافل iBT دارایDVD  است، بنابراین شما می توانید آزمون های تمرینی را بر روی کاغذ یا کامپیوتر انجام دهید. این به این معنی است که شما می توانید آزمون های تمرین را در قالب همان تافل واقعی را در نظر بگیرید. علاوه بر آزمون های عملکردی با کیفیت بالا، این کتاب آمادگی تافل نیز شامل توضیحات پاسخ مفهومی است ، بنابراین شما می توانید درک کنید که چرا یک پاسخ خاص درست است .

مزایا:

 کتاب های آمادگی با آزمون های رسمی (غیر از راهنمای رسمی تافل) امکان آزمون با کاغذ یا مداد و یا بر روی کامپیوتر را دارد. دارای توضیحات روشن و آسان برای درک بهتر سوالات است .

 نسخه های کامپیوتری آزمون یک فرمت بسیار شبیه به تافل iBT واقعی است، بنابراین شما می توانید از این  استفاده کنید که چگونه آزمون را قبل از روز امتحان نگاه کنید.

 مضرات:

این کتاب ها در درجه اول بر تست های تمرین و پاسخ تمرکز می کنند و شامل بسیاری از استراتژی ها یا راهنمایی ها برای پاسخگویی به سوالات نیستند. اگر به دنبال این اطلاعات هستید، احتمالا مجبور خواهید بود علاوه بر این، یک کتاب دیگر نیز بخرید.در این کتاب پاسخ های نمونه ای برای بخش های نوشتاری یا سخنرانی گنجانده نشده است.

 این کتاب تافل را چه کسی باید انتخاب کند؟

این ها بهترین کتاب هایی هستند که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. تست های تمرینی یکی از بهترین راه های آماده شدن برای تافل هستند، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که تعدادی از آن ها را در طول آماده سازی خود داشته باشید. هر کتاب همراه با پنج تافل تمرین است و منابع رسمی تافل به شما یک ایده دقیق را ارائه می دهد.

آزمون های تافل iBT رسمی دوره 1 و دوره 2
آزمون های تافل iBT رسمی دوره ۱ و دوره ۲

از آنجا که این کتاب ها اطلاعات زیادی در مورد آنچه تافل پوشش داده یا استراتژی های بسیاری برای پاسخ دادن به سوالات ارائه نمی دهد، ممکن است بخواهید یک یا هر دو را در کنار یک کتاب آمادگی دیگری که بیشتر به توضیح آزمون متمرکز است، خریداری کنید.

در صورتی که تمایل دارید گرامر زبان انگلیسی را به صورت ویدیویی یاد بگیرید ما بسته زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

آموزش گرامر انگلیسی نصرت اندروید در ۹۰ روز

در صورت تمایل به خرید لطفا کلیک نمایید.

بهترین کتاب تافل برای تقویت واژگان:

کلمات کلیدی Barron برای تافل(Barron’s Essential Words for the TOEFL)

قیمت: حدود ۹ دلار در آمازون

اکثر منابع برای یادگیری واژگان تافل فقط لیستی از کلمات را گاهی اوقات همراه با یک تعریف ارائه می دهند. بارون به وسیله توضیح در مورد چگونگی واژگان در هر بخش از تافل و ارائه نکات در مورد چگونگی استحکام این سوالات  فراتر می رود. این کتاب شامل ۵۰۰ عبارات رایج در تافل می باشد. این کلمات در گروه هایی از حدود دوازده گروه در هر فصل ظاهر می شود.

پس از هر کلمه شامل :تعاریف، مترادف ها و جملات نمونه است. پس از معرفی کلمات،هر فصل شامل نمونه سوالاتی برای تست دانش خود از کلمات است. سوالات معمولا شامل یک گذر کوتاه با یک تلفظ کلمه در آن است و از شما می خواهید که کلمه ای را انتخاب کنید که نزدیک تر به معنی است. این بخش اکثریت کتاب را در بر می گیرد، اما استراتژی هایی برای مطالعه تلفظ کلمات و یک آزمون تمرین کوتاه را دارا است.

این کتاب هیچ فلش کارتی را دارا نمی باشد، که ممکن است مهم نباشد زیرا آن ها روش های دیگری برای یادگیری کلمات ارائه می دهند، اما اگر این روش مورد علاقه شما برای یادگیری کلمات جدید باشد، می تواند یک نقص باشد.

مزایا:

شامل ۵۰۰ کلمات vocab  است که شما برای تافل نیاز، بنابراین شما می دانید که چه کلماتی را برای مطالعه نیاز دارید. شامل بسیاری سوالات است، بنابراین شما می توانید دانش خود را از کلمات vocab را تست کنید و درک بهتر از چگونگی استفاده از واژگان در تافل داشته باشید.چندین استراتژی را برای مطالعه کلمات vocab توضیح می دهد مانند ایجاد یادگیری مرتب و بهتر ریشه های کلمه همچنین شامل مقالات مفهومی و تمرین برای بخش خواندن تافل است.

 مضرات:

به طور عمده در مورد واژگان تمرکز می کند و بنابراین نمی تواند به عنوان یک کتاب جامع تافل مورد استفاده قرار گیرد. تست تمرین بسیار کوتاه است (۳۹ سوال)است و فقط شامل سوالات خواندن است، بنابراین این یک آزمون کامل نیست. اگر می خواهید فلش کارت را ایجاد کنید، از آنجایی که کتاب شامل آن نمی شود، باید آن ها را به خودتان بسازید.

این کتاب تافل راچه کسی باید انتخاب کند؟

 داشتن کتابی با واژگان محدود می تواند به نمره شما تا حدودی صدمه بزند، بنابراین اگر شما نگرانی آن را ندارید که کلمات کافی را بدانید، این یک منبع عالی برای گسترش دانش vocab شما است . لیستی از ۵۰۰ کلمه که باید بدانید و برای شما مفید است را دارا است،  وعلاوه بر این، این کتاب راهنمایی خوبی در مورد چگونگی مطالعه این کلمات به طوری که آن ها در حافظه شما قرار دارد است. علاوه بر لیستی از کلمات، این کتاب همچنین توضیح می دهد که چگونه واژگان در تافل تست شده است، بنابراین شما می دانید که چگونه مهارت های جدید خود را با استفاده از آن گسترش دهید. علاوه بر این، با کمتر از ۱۰ دلار می توان آن را تهیه کرد، برای تهیه این کتاب سرمایه گذاری بزرگ مالی لازم نیست.

کلمات کلیدی Barron برای تافل
کلمات کلیدی Barron برای تافل

بهترین کتاب تافل برای مبتدیان:

 نقد و بررسی پرینستون تافل iBT(Princeton Review’s Cracking the TOEFL iBT)

قیمت: حدود ۲۲ دلار در آمازون.

همانند اکثر کتاب های آمادگی تافل، کتاب نقد و بررسی پرینستون تافل iBT با مقدمه ای بر امتحان شروع می شود و فصل های آن به  بخش آزمون اختصاص می یابد.  بسیاری از مردم کتاب های نقد پرینستون را پیدا می کنند که جالب تر و آسان تر از سایر کتاب های آمادگی قابل درک است.  برای هر بخش از تافل، این کتاب مفاهیم اصلی که شما باید بدانید را تجزیه و تحلیل می کند، در مورد چگونگی پاسخ دادن به انواع مختلف سوالات، و راهنمایی هایی در مورد چالش هایی که ممکن است با شما روبرو شود، دارا می باشد. 

این کتاب با حدود دوازده مجموعه تمرین برای هر بخش از تافل و همچنین آزمون تمرین کامل است که شما می توانید بر روی کاغذ و یا بر روی کامپیوتر از آن بهره مند شوید.

مزایا:

 متن این کتاب در سبک جذاب، آسان برای درک نوشته شده است. هر بخش را به مفاهیم اصلی که لازم است بدانید اختصاص داده شده تا به راحتی شما را در درک امتحان کمک کند. دارای بسیاری از راهنمایی ها و استراتژی های را که  به شما کمک می کند به راحتی به سوالات پاسخ دهید. فرمت تمرین آزمون ها مبتنی بر کامپیوتر و شبیه فرمت واقعی تافل iBT است.

مضرات:

فقط شامل یک تکلیف آزمون تافل کامل است که کمتر از دیگر کتاب های آمادگی برای آزمون است. سوالات تمرین کمی ساده تر ازسوالات  کسانی که در تافل واقعی شرکت می کنند است. توصیه های زیادی برای پاسخ دادن به سؤال های چالش برانگیز در مورد آزمون ارائه نشده است.

این کتاب تافل چه کسی باید انتخاب کند؟

اگر شما فقط در مرحله ی شروع آمادگی تافل هستید و در اعتماد به نفس در مهارت های خود فوق العاده نیستید ، ممکن است این بهترین کتاب برای شما باشد. این کتاب در یک سبک ساده و جذاب است که بسیاری از دانش آموزان لذت می برند به همین دلیل آن جالب تر از یک کتاب معمولی خشک است. همچنین این کتاب تافل شما را با مفاهیم اصلی آسان درک آشنا می کند که می تواند برای امتحان کمتر قریب به اتفاق آماده شود.

در این راستا تمرکز بیشتر روی سوالاتی که در تافل مطرح می شود نیست، بنابراین ممکن است انتخاب خوبی برای دانش آموزانی باشد که نمره کامل و یا نزدیک به کامل را کسب می کنند باشد، اما برای بسیاری دیگر، با این حال، از آنجایی که فقط شامل یک آزمون تمرین است امکان دارد مناسب نباشد، شما احتمالا می خواهید تافل تمرین بیشترکنید، شما باید از آزمون های آنلاین یا از یک کتاب آمادگی دیگر استفاده کنید.

نقد و بررسی پرینستون تافل
نقد و بررسی پرینستون تافل

بهترین کتاب تافل برای دانش آموزان پیشرفته:

کتاب آمادگی کاپلان تافل(Kaplan’s TOEFL iBT Premier)

اگرمی خواهید نمره تافل خود را بهبود ببخشید؟ ما دارای دوره پیشرو در جهان تافل هستیم.

این مدرسه توسط مدرسان کلاس جهانی از دانشگاه هاروارد و MIT ساخته شده است ، البته این دوره ، بررسی های فردی، درس های تعاملی و مقدمات واقعی آنلاین را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد. این سریع ترین راه برای به دست آوردن نمره هدف تافل شما است.

قیمت: حدود ۲۷ دلار در آمازون

کتاب آمادگی کاپلان تافل به روش بسیار دقیق ارائه شده است.برای هر بخش از تافل، فرمت و محتوای تست شده برای اولین بار توضیح داده شده است، استراتژی کلی برای بخش داده شده است، و سپس هر نوع سوال در آن بخش توضیح داده شده است. برای هر نوع سوال تافل، استراتژی های پیشرفته تر ارائه شده است، و بخش به پایان می رسد با راهنمایی نهایی خوب مطالعه در آن بخشی از تافل انجام شده است.

سوالات تمرین در سراسر کتاب گنجانده شده است، اما تمرکز اصلی این است که توضیحات استراتژی را به جای ارائه بسیاری از نمونه سوالات این کتاب شامل دو سی دی با بیش از ۹۵ دقیقه متن های شنیداری و سوالات برای دانش آموزان استفاده شده است. علاوه بر این، اگر شما کتاب را خریداری کنید (به غیر از قرض گرفتن از کتابخانه)، شما دسترسی آنلاین به چهار نسخه کامل آن را دریافت خواهید کرد. آزمون تمرینی و همچنین سوالات و راهنمایی هایی که می توانید در تلفن همراه خود مطالعه کنید.

مزایا :

 تجزیه و تحلیل عمیق و راهنمایی برای هر یک از چهار بخش تافل. را ارائه می کند و توضیح کامل از هر یک از انواع سوال در تافلرا داراست . چهار آزمون آزمایشی کامل در طول تمرین فراگیر همراه با دو سی دی حاوی سوالات گوش دادن است. همچنین شامل «استراتژی های پیشرفته رتبه شما» در پایان هر بخش آزمون است. که به خوانندگان کمک می کند نمره بیشتری در امتحان کسب کنند.

مضرات:

 سؤالات تمرین آن در مقایسه با بسیاری از کتاب های آمادگی چندان زیاد نیست. برخی از کاربران از مشکلات فنی با ویژگی های آنلاین و موبایل شکایت دارند. به طور معمول، کاربران گفته اند که برخی سوالات آزمون پاسخ های نادرستی دارند و منابع تلفن همراه برای مشاهده و حرکت آن ها دشوار است. فرض کنید شما در حال حاضر درک سطح نسبتا قوی از زبان انگلیسی هستید،این کتاب برای دانش آموزانی که به دنبال پیشرفت های بزرگ در مهارت های انگلیسی خود هستند ایده آل نیست.

 این کتاب تافل را چه کسی باید انتخاب کند؟

این کتاب برای دانش آموزانی که قبلا برخی از مطالعات را برای تافل انجام داده اند یا در حال حاضر دارای مهارت های پیشرفته انگلیسی هستند، بهتر است. آن ها چندین مرحله را انجام نمی دهند و یا به عنوان اطلاعات اصلی برخی از کتاب های آمادگی دیگر مناسب است، و بیشتر به جنبه های چالش برانگیز تست تمرکزمی کند. اگر شما به دنبال یک نمره تافل عالی هستید، این احتمالا بهترین کتاب آمادگی برای استفاده شما است.

کتاب آمادگی کاپلان تافل
کتاب آمادگی کاپلان تافل

موارد آموزشی تافل دیگر برای استفاده شما:

کتاب آمادگی در طول تحصیل در تافل به احتمال زیاد منبع اصلی شما خواهد بود، اما لازم نیست تنها یکی از این موارد باشد.

 این سه منبع دیگر را که می توانید برای آماده شدن برای تافل از آن استفاده کنید بررسی می کنیم.

 آزمون های  تافل همراه با تمرین اضافی و آزمون های اضافی

اگر چه آزمون های تمرینی زیادی در کتاب های آمادگی که در بالا ذکر شده وجود دارد، ممکن است بخواهید که دسترسی بیشتری به آن ها برای آماده شدن کامل تافل داشته باشید. ما لیستی از بهترین آزمون های عملی و آزمون ها برای تافل را داریم. این راهنما برای بهترین آزمون های آزمون تافل، از جمله منابع آزاد و رسمی است.

پادکست های یادگیری انگلیسی

گوش دادن به زبان مادری در ارتباط با زبان انگلیسی یک راه عالی برای تمرین تافل است زیرا به شما اجازه می دهد تا زبان بیشتر به آن چه که به نظر می رسد و به گسترش واژگان و مهارت های شنیداری کمک می کند.پادکست ها یک منبع شنیداری عالی هستند چرا که آن ها موضوعات متنوعی را با توجه به منافع شما پوشش می دهند و می توانند به تقریبا هر جا آن ها را گوش کنند.

 شما می توانید یک پادکست را بر اساس علاقه های خود انتخاب کنید و یا آنهایی که به طور خاص برای یادگیری انگلیسی طراحی شده اند مطالعه کنید. گزینه های محبوب عبارتند از بی بی سی انگلیسی و رادیوی انگلیسی .هر دو به زبان آموزان انگلیسی متکی هستند.

فلش کارت تلفظ کلمات تافل

 اگر به دنبال تمرین بیشتر به طور خاص در تلفظ کلمات هستید،  این کتاب قطعا یک ابزار عالی برای استفاده شما است، زیرا آن ها دانش شما را تست می کنند. شما می توانید مجموعه ای از کلمات را که می خواهید مطالعه کنید و یا می توانید آنها را چک کنید. ما از ۳۲۷ کلمه که شما برای تافل لازم دارید را در آن آورده ایم.

پیدا کردن بهترین کتاب تافل برای شما

کتاب های آمادگی تافل بسیاری وجود دارد، اما برای پیدا کردن بهترین کتاب نیاز به فکر کردن در مورد آن چه شما دنبال آن هستید دارید .شما باید از نقاط قوت و ضعف خود آگاه باشید. کتاب های آمادگی تافل  دارای مزایا و معایبی است.

آزمون های تمرینی یکی از بهترین راه های آماده شدن برای تافل است.  ما اطلاعاتی در رابطه با آزمون های تافل با کیفیت بالا را در یک مکان جمع آوری کردیم تا شما به بهترین مواد آموزشی دسترسی داشته باشید.

برگشت به بالا
0