۶ برنامه کاربردی آندروید برای یادگیری زبان آلمانی

آیا برای یادگیری زبان آلمانی منابع مناسبی در اختیار دارید؟ در این مقاله ۶ برنامه کاربردی آندروید برای یادگیری زبان آلمانی را برای شما معرفی کرده ایم.

همه ما دوست داریم زبان آلمانی را به راحتی یاد بگیریم و منابع مناسبی برای یادگیری داشته باشیم .در عین حال نصب برنامه های یادگیری آلمانی برای دستگاه اندرویدی شما یکی از بهترین انتخاب ها برای منابع یادگیری زبان آلمانی است. شما می توانید تمام واژگان ، عبارات ، درس گرامر و محتویات آلمانی را فقط در یک برنامه اندرویدی ساده داشته باشید.

در این مقاله ، ما لیستی از شش برنامه عالی ، اما بسیار متفاوت اندروید را برای زبان آموزان آلمانی آماده کرده ایم. هر یک از برنامه ها دارای روش های منحصر به فرد برای یادگیری زبان آلمانی هستند.

۶ نرم افزار آموزش آلمانی آندروید و آنچه که آن ها را ویژه می سازد:

 ۱-FluentU :رویکرد محتوا بومی

هیچ راه بهتری برای رسیدن به آلمانی واقعی ، مگر با تمرین با یک شخص آلمانی واقعی استفاده نمی شود. FluentU این چالش را به شیوه ای دشوار و طبیعی با شکستن محتوای جالب آلمانی گام به گام برای یادگیرنده طراحی کرده است.

هر ویدیو دارای زیرنویس های تعاملی به زبان آلمانی است. با کلیک بر روی هر کلمه به شما یک تصویر و تعریف در متن می دهد ، بنابراین شما می توانید کلمات جدید را در حال تماشا کردن یاد بگیرید. همچنین متن های انگلیسی ترجمه شده به صورت حرفه ای را می توانید در آن بیابید.

 نرم افزار Pro  چیزهایی مانند استفاده نامحدود و مرتب آزمون ها را باز می کند ، اما  Basic در حال حاضر شامل دسترسی محدود به فیلم ها با فرهنگ لغت پنجره است.

شما می توانید FluentU را به صورت رایگان برای مدت ۱۵ روز با FluentU trial   امتحان کنید و بر خلاف نوشتاری خودکار ترجمه یوتیوب YouTube، شما می توانید به این کیفیت ، زیرنویس ها و ترجمه های انگلیسی تکیه کنید.

FluentU :رویکرد محتوا بومی
FluentU :رویکرد محتوا بومی

۲- Busuu :رویکرد شریک واقعی زبان

 Busseu یکی از برنامه های صحبت شده در مورد برنامه های یادگیری زبان آلمانی در فروشگاه App است. ده ها میلیون نفر در هر زمانی از آن استفاده می کنند. این یک دوره زبان آموز ، یک شبکه اجتماعی و یک تمرین عملی نوشتن است.

شما می توانید دوره کامل آلمانی با بیش از ۱۵۰ واحد ، از جمله درس گرامر و تمرین تلفظ با تکنولوژی تشخیص گفتار را از Busuu انتظار داشته باشید. اما آن ها هنوز هم دارای موفق ترین فرآیند یادگیری راحت هستند. این برنامه طوری طراحی شده است که هر روز ۱۰ دقیقه از آن استفاده می شود. این برنامه احتمالا برای دانش آموزان مبتدی و متوسطه بهتر است. در واقع دوره ها به سطح بسیار پیشرفته نمی روند.

از این رو ، بهترین جنبه در مورد Busuu این واقعیت است که حتی کاربران نیز بخشی از بخش اصلاح نوشتار هستند. کاربران به زبان های مختلف برای توصیف تصاویر و یا پاسخ به سوالات اقدام می کنند ، کسانی که با زبان مادری ، زبان دیگری را یاد می گیرند ، تشویق می شوند.

این ویژگی در وب سایت های دیگر وجود دارد ، اما این نابغه برای ساخت آن به صورت یک برنامه است. شما یک درس در مورد افعال حرکت را کامل می کنید و می توانید بلافاصله با استفاده از افعال مشابه برای نوشتن در مورد هر آنچه که می خواهید استفاده کنید.

Busuu :رویکرد شریک واقعی زبان
Busuu :رویکرد شریک واقعی زبان

۳- Learn German 5000 Phrases: رویکرد راهنمای زبان

یادگیری زبان آلمانی ۵۰۰۰ عبارت ممکن است جذاب ترین نام را نداشته باشند ، اما برای این که ظرافت داشته باشد ، آن را انتخاب کرده اند. این برنامه در فروشگاه Play store رایگان است.

این برنامه مبتنی بر شایستگی ارتباط است. هیچ کس نمی خواهد  یک کتاب بخواند و آن را حفظ کند ، اما معلوم می شود که بسیاری از موقعیت هایی که در خود پیدا می کنید ، هر دو در مکالمه یا سفر به دست می آیند.

این برنامه یکی از چیزهایی است که می توان در یک تعطیلات به همراه کتابچه راهنما آورده شود. همچنین می توان از طریق این برنامه عباراتی که ممکن است در موقعیت های مختلف نیاز دارید را بخوانید. در واقع اگر به برخی از دلایل استفاده از زبان در کشور دیگری فکر کرده اید ، این چیزی است که این برنامه به شما امکان می دهد.

فقط توجه داشته باشید که این برنامه به صراحت آموزش دستور زبان نیست. در واقع شما می توانید تعداد زیادی از نمونه جملات را یاد بگیرید ، اما اگر شما قبلا گرامر آلمانی را یاد نگرفته اید ، احتمالا تلاش کمی برای کشف آن از این عبارات دارید. بهتر است قبل از استفاده از این برنامه شروع به دانستن ساختار زبان کنید.

همه چیز به صورت آفلاین در دسترس است ، که برای مسافرت عالی است. این برنامه همچنین شامل یک لیست فراتر از ارائه بازی ها و آزمون ها است که شما برای بررسی درک زبان به آن نیاز دارید.

Learn German 5000 Phrases: رویکرد راهنمای زبان
Learn German 5000 Phrases: رویکرد راهنمای زبان

برای شما آموزش زبان آلمانی نصرت تصویری نسخه اندروید را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این کتاب روی تصویر زیر کلیک کنید.

آموزش زبان آلمانی نصرت اندروید در ۹۰ روز

قابل استفاده در دستگاه های اندروید

آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته

استفاده بدون محدودیت سنی

با فرمت صوتی و تصویری

۴-DW Learn German : روش آمادگی آزمون

هزاران نفر از مردم به خاطر دلایل عملی و کاربردی مشغول به یادگیری آلمانی هستند و برای اثبات این عملی بودن به افراد دیگر ، آن ها نیاز به شواهدی دارند که آزمون تست را فراهم می کند.

گرفتن امتحان برای اثبات مهارت های آلمانی شما چیزی نیست که اکثر مردم بتوانند از آن استفاده کنند. آن ها باید به طور خاص برای امتحان آماده شوند و این جایی است که برنامه  Deutsche Welle  وارد می شود. در فروشگاه Google Play  صد در صد رایگان است.

این برنامه با جایگذاری دقیق تست طراحی شده است. سپس ، برای هر سطح با توجه به CEFR از  مرحله A1شروع و تا C2 پیشرفته ترین مرحله طراحی شده است ، شما می توانید برنامه های هدفمند را برای کمک به نقاط ضعف خود استفاده کنید.

تمام مطالب از طریق اینترنت پخش می شوند. به این معناست که این برنامه بر روی گوشی شما فضای زیادی نمی گیرد.

سریال های ویدئویی و تمرینات واژگان تعاملی توسط برخی از دانش آموزان برجسته در آموزش آلمانی ، که بخشی از آن توسط دولت آلمان تامین می شود ، توسعه داده شده است.

DW Learn German : روش آمادگی آزمون
DW Learn German : روش آمادگی آزمون

۵- Babbel: رویکرد گام به گام

وقتی آلمانی را با Babbel یاد می گیرید ،  آموزش های مستقیم بیشتری کسب می کنید تا از روش های دیگر استفاده کنید.

آن ها درباره قوانین دستور زبان برای ساختن جملات ، گذشته از افعال منظم ، به شما می گویند. سپس آن ها به شما یک نمونه را نشان می دهند و از تکمیل یک مثال مشابه با پر کردن فرم ها درخواست می کنند.

این برنامه ممکن است برای زبان آموزان آلمانی مبتدی و متوسط ​​و متوسط ​​به بالا به علت میزان محتوا برای سطوح مختلف موجود باشد. با این حال ، این واقعیت است که این برنامه با پرداخت ماهانه انگیزه برای ادامه دوره های آموزشی را دارند.

عضویت در Babbel  اگر شما ماهانه عضویت را خریداری کنید در هر ماه ۱۲٫۹۵ دلار هزینه دارد ، اما اگر می خواهید برای یک سال هزینه کنید ، این مقدار به ۶٫۹۵ دلار کاهش پیدا می کند.

همان طور که در بالا ذکر شد ، برنامه یادگیری مستقیم تر از برنامه های دیگری است که فقط از شما می خواهند که قواعد ترجمه را به جلو و عقب ترجمه کنید.

۶- Heiße Kartoffel: واژگان با رویکرد بی نظیر

Heiße Kartoffel  فقط یکی از مجموعه برنامه هایی است که توسط موسسه گوته در آلمان ساخته شده است. اگر شما نام آن ها راشنیده اید ، آن ها یک سازمان حمایت شده توسط دولت هستند که به ترویج زبان آلمانی می پردازند. آن ها مسئولیت امتحانات زبان آلمانی را به عهده دارند.

همان طور که حدس می زنید ، این برنامه یک دوره کامل در آلمان نیست ، بیشتر یک فعالیت تمرینی است. اگر چه کار بسیار خوبی برای ترکیب آموزش و پرورش با سرگرمی است ، قطعا باید از آن در کنار سایر روش های یادگیری آلمانی استفاده کنید. این برنامه خاص در فروشگاه Play store رایگان است.

این برنامه فقط در مقابل خودتان نیست شما همچنین در سراسر جهان ، در زمان واقعی ، با همه در آلمان رقابت می کنید. ذهن شما در حالت آلمانی باقی می ماند در حالی که شما نقاط ضعف خود را پیدا می کنید. این نوعی مانند Trivia Crack است ، اما در نهایت ، شما به زبان دیگری زبان را به رسمیت می شناسید.

حقیقت این است که واقعا روش اشتباهی برای یادگیری وجود ندارد. تا زمانی که شما دائما خودتان آزمایش می کنید و دائما در معرض برنامه ها و منابع یادگیری زبان آلمانی قرار می گیرید ، پیشرفت خواهید کرد.

Heiße Kartoffel: واژگان با رویکرد بی نظیر
Heiße Kartoffel: واژگان با رویکرد بی نظیر
نحوه تلفظ صحیح واژگان آلمانی
برگشت به بالا
0