۱۱ ابزار برای مطالعه رایگان زبان آلمانی به صورت خود آموز

آیا واقعا می توان زبان آلمانی را به صورت رایگان یاد گرفت؟ در این مقاله ۱۱ابزار برای مطالعه رایگان زبان آلمانی به صورت خود آموز را برای شما آورده ایم.

شما مجبور نیستید برای یادگیری زبان هزینه ای صرف کنید. زبان آلمانی به گونه ای است که به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است و تنوع منابع یادگیری رایگان را برای شما در دسترس قرار می دهد.

بنابراین از زمان آغاز مطالعات در زبان آلمانی ، بهترین منابع رایگان آلمانی برای یادگیرندگان در تمام سطوح وجود دارد و اکنون این راهنمای کامل را در اختیار تان قرار می دهیم ، بنابراین شما می توانید جستجویتان را انجام دهید و به طور مستقیم به یادگیری بپردازید.

ابزارهایی  برای مطالعه رایگان زبان آلمانی به صورت خود آموز

بهترین راه یادگیری زبان آلمانی یا هر چیز دیگری به صورت رایگان این است که به اندازه کافی انضباط داشته باشید و معلم خود باشید. با داشتن برنامه ی دقیق سقوط نمی کنید و شکست نمی خورید. فرض کنید شما به راحتی می توانید هر زمان که بخواهید ، ابزار مطالعه رایگان را داشته باشید.

شما باید یک برنامه تمرینی را با خودتان تنظیم کنید به طور منظم و سازگاری آن را اجرا کنید تنها عامل مهم در یادگیری خودتان هستید. شما نمی توانید به یک برنامه درسی یا برنامه کلاس که شخص دیگری آن را اداره می کند تکیه کنید.

شما فقط نیاز دارید تا در ابتدا تا حد زیادی تلاش کنید. با منابعی که برای شما کار می کنند ، بایستی با دقت و به راحتی و آزادانه در مورد مطالعه منظم فکر کنید.

۱- برنامه های رایگان تلفن همراه

FluentU

اگر شما به دنبال یک پلت فرم یادگیری تعاملی هستید FluentU  ابزار بسیار مناسبی است.  FluentU دارای فیلم های معتبر مانند فیلم های تلوزیونی ، فیلم های ویدئویی ، ویدیوهای موسیقی ، مذاکرات الهام بخش و موارد دیگر است که به تجربیات شخصی یادگیری زبان تبدیل شده است.

هر ویدئویی دارای زیرنویس های تعاملی آلمانی است. شما می توانید زیرنویس انگلیسی را روشن یا خاموش کنید.

 با کلیک کردن بر روی کلمات مهم در حالی که شما در حال تماشای فیلم هستید ، یادگیری لغات جدید حتی از همان فیلم ها ، همه یک تجربه کاملا شخصی می شود.

فیلم ها توسط سبک و سطح یادگیری سازماندهی شده است ، بنابراین آسان است که آن هایی را پیدا کنید که برای شما کاربردی هستند. از همه مهم تر ، شما می توانید عمل خود را در هر نقطه با برنامه های iOS یا Android انجام دهید.

شما می توانید کتابخانه ویدیویی FluentU آلمانی و ویژگی های آن را به صورت رایگان برای مدت ۱۵ روز دریافت کنید. بعد از امتحان شما می توانید تحصیل با فیلم های رایگان FluentU را ادامه دهید ، اما اگر نتوانید به اندازه کافی دریافت کنید ، می توانید اشتراک FluentU را ارتقا دهید تا به هر ویدئو در پلت فرم دسترسی پیدا کنید.

Lingvist

این برنامه یک دوره ساده  است که به آرامی گرامر و لغات را از طریق مثال به شما می آموزد.

با دریافت  نسخه رایگان ، شما می توانید روزانه کلمات جدید (تا  ۳۰۰۰کلمه)  را یاد بگیرید و یک چالش زبان روزانه را کامل کنید. شما همچنین می توانید به جامعه زبان آموزان زبان لینگویست (Lingvist) دسترسی پیدا کنید. اگر شما این برنامه را دوست دارید ، می توانید به Lingvist نامحدود ارتقا یابید.

Lingvist
Lingvist

Duolingo

 زبان آلمانی یکی از اولین دوره های منتشر شده در این پلت فرم بود و از آن زمان به طور مداوم ویرایش و به روز رسانی می شود.

اگر از Duolingo به طور مرتب استفاده می کنید و یادداشت ها و نظرات را در هر تمرین بررسی کنید ، این برنامه شروع خوبی خواهد بود.

نسخه وب یک بخش داستان رایگان با ۱۲۰ داستان کوتاه و قابل دسترسی ثبت شده با زبان بومی آلمانی است.

Duolingo
Duolingo

Memrise

هنگامی که شروع به یادگیری می کنید ، مجبورید زمان زیادی را برای یادگیری واژگان بگذارید. به این ترتیب ، Memrise  یک همدم عالی برای یادگیری واژگان هر درس دیگر است.

این برنامه دارای فلش کارت بسیار واضح و موثر با صدها دوره برای یادگیری جنبه های مختلف واژگان آلمانی است.

کارکنان Memrie در واقع مجموعه ای از دوره های آموزش آلمانی که شما را از طریق انواع موضوعات مختلف مکالمه هدایت می کنند ، ساخته اند.

Memrise
Memrise

۲- سرمایه گذاری دولت ها برای یادگیری رایگان

دانش آموزان خودآموز زبان آلمانی می توانند از منابع عمومی جامع و با کیفیت بالا از دولت آلمان استفاده کنند.

Deutsche Welle (DW)  

Deutsche Welle (DW)  دارای سرچشمه های زیادی از محتوای آلمانی است که توسط دولت آلمان تامین می شود. شما می توانید دوره های زبان خود را بر اساس سطح از صفحه اصلی فهرست کنید یا امتحان خود را برای تعیین بهترین مکان برای شروع انجام دهید.

آن ها همچنین دارای بسیاری از مواد آموزشی دیگر نیز هستند. یکی از بهترین دوره های صوتی دیکشنری آلمانی است. Deutsche Welle (DW)  در قالب بیش از ۱۰۰ درس است که شما را به سطح متوسط و ​​پایین تر می برد در حالی که شما فقط نشسته اید و استراحت می کنید.

Langsam Gesprochene Nachrichten (Slowly Spoken News) یکی دیگر از منابع عالی DW است. هر روز ، اخبار Slowly Spoken News یک سری اخبار کوتاه را انتخاب می کند و دارای یک راوی است و با صدای بسیار آهسته و واضح آن را با صدای بلند می خوانند.

از واژگان کمی ساده استفاده می شود ، اما سرعت آهسته ی گفتار آن را به پلی ایده آل از مبتدی تا سطح متوسط تبدیل کرده ​​است.

Deutsche Welle (DW)  
Deutsche Welle (DW)

برای شما بسته آموزشی رزتا استون زبان آلمانی  را آماده کرده ایم.

جهت تهیه این دوره آموزشی روی تصویر زیر کلیک کنید.

دوره های زبان آلمانی FSI

این یکی از دوره های زبان آلمانی سراسر اقیانوس اطلس ، از موسسه خدمات خارجی دولت ایالات متحده است. این دوره های آزاد آنلاین FSI در موسسه توسط روش های جدیدتر جایگزین شده است ، اما قطعا این بدان معنی نیست که آن ها بی ارزش هستند. برعکس ، آن ها به آرامی یادگیرنده را از طریق آلمانی ها هدایت می کنند و صحیح صحبت کردن را به آن ها آموزش می دهند.

دوره های زبان آلمانی FSI
دوره های زبان آلمانی FSI

GLOSS

GLOSS یکی دیگر از منابع دولتی رایگان برای یادگیری زبان است. GLOSS سیستم پشتیبانی آنلاین زبان آنلاین جهانی مجموعه ای از متن و مطالب صوتی در مورد موضوعات مختلف در حوزه سیاست و روابط بین الملل است. این به معنای آن است که به عنوان یک منبع مطالعه خودآموز برای دیپلمات ها مورد استفاده قرار گیرد. برای آلمانی ، به کادر Headstart2     German  در نوار کناری بروید. از آنجا ، شما قادر به ثبت نام و شروع به دنبال دوره از مرورگر وب خود هستید.

تمام درس ها به صورت صوتی رونویسی شده اند و بسیاری از شما سوالاتی را برای بررسی درک مطالب دریافت می کنید.

GLOSS
GLOSS

۳- برنامه های تلویزیون برای یادگیری زبان آلمانی

Extr @

بعضی از افراد این سبک های یادگیری را دوست دارند و بعضی دیگر سبک های یادگیری زبان را دوست ندارند و از آن ها نفرت دارند. شروع به تماشای آن به عنوان شروع به یادگیری آلمانی که یک کار از روی علاقه است. Extr @ فقط ۱۳ قسمت نیم ساعتی است ،  بنابراین مدت زمان زیادی را لازم ندارد.

با این وجود ، شما را از طریق شرایط بسیار مفید و خنده دار زبان را می آموزید.

یکی از اصول کلیدی یادگیری زبان ، ایده ورودی قابل درک است. اگر شما می توانید به موارد زبان مادری آلمانی به سختی روی سطح خود گوش کنید. در حقیقت با سرعت زیادی در پشت صحنه یاد می گیرید.

همان طور که واژگان و گرامر را از منابع دیگر خود انتخاب می کنید ، از دیدن آن ها به طور طبیعی در Extr @ یک افزایش قابل توجه حافظه دریافت خواهید کرد.

صفحه وب مرتبط شامل رونوشت و سؤالات است ، اما ممکن است ویدیوها در منطقه شما محدود شوند. شما همیشه می توانید آن ها را در YouTube پیدا کنید.

Easy german (آلمانی آسان)

فیلم های Easy german  ، یک منبع بزرگ و رو به رشد مصاحبه های خیابانی با زبان مادری ، با زیرنویس های آلمانی و انگلیسی است. اگر چه همه مردم به سرعت و به طور معمول صحبت می کنند ، معمولا شامل موضوعات تکراری می شوند. حتی فیلم های فوق العاده آسان آلمانی که آموزش زبان سنتی تر را ارائه می دهند وجود دارد.

۴-نوشته ها برای  آموزش زبان آلمانی واقعی

دوره جدید آلمانی امروز از MIT

آلمانی ها معمولا دوره های زبان آلمانی را از دانشگاه های آمریکا نمی گیرند. با این وجود ، این دوره مجموعه ای سرشار از موارد جالب و معتبر برای خواندن به زبان آلمانی ، که همراه با سوالات است را ارائه می دهد. تمرکز این درس بر فرهنگ آلمانی است و اینکه چگونه کشورهای آلمانی زبان خود را از طریق رسانه ها ، سیاست ها و موارد دیگر  معرفی می کنند.

این دوره رایگان  است و شما تحت موادری قرار می گیرید که در یک کلاس واقعی و شخصی در MIT استفاده می شود. با توجه به سطح زبان ، این دوره احتمالا برای آموزگاران متوسط ​​تا پیشرفته بهتر است.

دوره جدید آلمانی امروز از MIT
دوره جدید آلمانی امروز از MIT

ZDF Mediathek

ZDF  یک شبکه تلویزیونی آلمانی است که محتوای آن را آنلاین به صورت رایگان ارائه می دهد. همه چیز همیشه در هر منطقه موجود نیست ، اما شما می توانید محصولات با کیفیت بالا را تقریبا در هر نوع ژانر پیدا کنید. این یک ورودی بزرگ برای رسانه های آلمانی است که برای آلمانی ها به دلیل یک جنبه کوچک انجام شده است.

داشتن یک زیرنویس در آلمان واقعا می تواند در یک زمان بسیار مهم در درک خواندن و گوش دادن شما تاثیر بگذارد. از همه مهم تر ، بدون تکیه بر ترجمه ، یادگیری شما افزایش می یابد.

ZDF Mediathek
ZDF Mediathek
چگونگی ایجاد آزمون تمرینی تافل
برگشت به بالا
0