آموزش زبان انگلیسی فرصت در ۳۰ روز

دسته بندی: زبان انگلیسی
696 views

آموزش زبان انگلیسی فرصت در ۳۰ روز

آموزش زبان انگلیسی فرصت در 30 روز

آموزش زبان انگلیسی در ۳۰ روز یک آموزش آسان و سریع به همراه مجموعه انگلیسی در خواب

آموزش زبان فرصت یک مجموعه بسیار سریع با کاربری بسیار آسان می باشد که برای فارسی زبانان طراحی شده است و جهت آموزش به صورت خود آموز مکالمات روزانه انگلیسی می باشد.در این مجموعه بخش های مختلف جهت کاربران قرار گرفته است و مجموعه آموزشی بر اساس روش آموزش زبان پیمزلر می باشد که می توانید در ادامه نکات قابل توجه در این روش آموزشی را مطالعه کنیید.

انتظار

در اینجا کلمات مختلف را اموزش دیده و معنای انها رات می فهمید و به تکرار آنها با صدای بلند می پردازید.در زمانی که گوینده از شما می خواهد جمله ای را ترجمه کرده یا بیان کنید به یک مدت زمان کوتاه سکوت میرسید که در این زمان شما می توانید فکر کرده و آماده پاسخ شوید و صرفا تقلید طوطی وار  از عبارات نداشته باشد. به نظر پیمزلر ایجاد فاصله بین گوینده و شنونده بهترین فرصت شبیه سازی یک محیط آنوزشی برای  یادگیری زبان است.

تکرار  با فاصله زمانی روشی

در  روش پیمزلر آموزش و تکرار به صورت گسترده ای به کار رفته است. کلمات و عبارات در فاصله مشخصی تکرار شده و از  شما در خواست می شود انرا یادآوری کنید. این کار باعث  حفظ کلمات در ذهن می شود. به عنوان م ثال اگر کلمه انگلیسی catبه معنی گربه یاد داده شود.به این ترتیب چند لحظه،هر چند دقیقه، و چند ساعت و روزانه مورد پرس قرار می گیرد تا زمانی که در حافظه بلند مدت  شما ثبت گردد.پیمزلر در سال۱۹۷۶ جدول زمانی برای مرور  دارای فاصله های ۴ ثانیه،۲۴ثانیه،۳ دقیقه،۹ دقیقه،۲ ساعت،۶ساعت، ۲ روز،۶روز،۲۵روز۴ماه و۲سال می باشد.

هسته واژگان

با روش پیمزلر کلمات متداول و اصلی را یاد می گیرید  شما با هسته کلمات آشنا می شوید و به ان گسترش می دهید.در متن بسامد کلمات واژگان دیده می شوند که زبان های مختلف یک هسته نسبتا کوچک از کلمات متداول است. به عنوان تشبیه زبان انگلیسی دارای۲۰۰۰ کلمه کلیدی و اصلی می باشد. در روش پیمزلر هرگز آشکار و صریح گرامر درس نمی دهد نمونه ها و اگوی زبان ار با قالب جمله و عبارت ها نشان می دهد تا ذهن شنونده با ساختار زبان اشنا شود و بتواند مثل فرد محلی تکلم کند.پیمزلر به این اعتقاد داشت که  انسان به همین طریق زبان مادریش را فرا می گیری.

یاد گیری طبیعی

شنیدن بسیار اهمیت دارد این روش به طور کامل شنیداری است. به اعتقاد پیمزلر فرا گرفتن از راه شنیدن و مرور فراگیری طبیعی است و به طور کامل با خواندن و نوشتن متفاوت است. مثل کودکی که از راه شنیدن و تکرار زبان را یاد می گیرد. این طریق علاوه بر آموزش گرامر به صورت طبیعی سطح بیان و تلفظ شما را نیز به درستی بالا می برد. گویندگان  درس ها در اموزش به این طریق از بومیان آن منطقه زبانی انتخاب می شوند که نتیجه آن یاد گیری زبان با لهجه است.

انگلیسی در خواب نرم افزاری که زبان را در خواب به افراد اموزش میدهد. وقتی که  این مجموعه را در خواب گوش میدهید کلمات و جمله های  انگلیسی در ضمیر  ناخودآگاه  نقش می بندد و زمانی که بیدار شدید معانی زیادی از کلمات را یاد گرفته اید.

انگلیسی در خواب:

آموزش زبان انگلیسی در خواب مجموعه ای منحصر به فرد بوده که در زمان خواب و استراحت به شما لغات و کلمات جدید را یاد می دهد زمانی که به این مجموعه گوش می دهید در ضمیر ناخود آگاه خود این کلمات نقش بسته و بعد از بیدار شدن معنی بسیاری از انها را می دانید.

صداهای موجود در این مجموعه با دو تکنیک زنده نمای صحنه های صوتی در داخل جمجمه Binaural Sounds  و تکنیک همسازی و همگامی مغز Brain Synchronizing از طریق هدفون برای مغز در خواب قابل شنیدن می باشند و باعث می شود مغز شما در بهترین شرایط یعنی در حالت استراحت به فراگیری لغات جدید دست یابد.

آموزش زبان انگلیسی فرصت

آموزش-زبان-فرصت

قیمت : ۲۰۰۰۰ تومان

خرید-پستی-آموزش-زبان-نصرت


راهنماي دانلود از آموزش زبان دات آی آر
1- براي راحتي در دانلود با سرعت بالا لطفا از برنامه اينترنت دانلود منيجر استفاده کنيد
2- براي مشاهده فيلم ها با کيفيت بالا از برنامه kmplayer استفاده کنيد
3- در صورت خرابي لينک دانلود مشکل را در قسمت نظرات همان پست اعلام کنيد تا 24 ساعت بعد همکاران ما رسيدگي ميکنند

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.